Merhaba Arkadaşlar,

Türkiye’nin en yeni ve reklamdan en çok kazandıran PTC ( Reklam İzle – Kazan ) sitemizi açmış bulunmaktayız
.

Daha önce PTC ile uğraşmış ve hala uğraşmakta olan özel bir yönetim kadrosu oluşturularak sitemizi faaliyete geçirdik. İnşallah sizlerin de katkılarıyla uzun soluklu bir kazanç sitesi olacağız.

Bu yola çıkarken hedefimiz üyelerimize en çok kazanç fırsatını sunmak fikriydi. Çok şükür bu fikrin adımlarını attık ve sizlerde üye olunca göreceksiniz ki diğer PTC sitelerine göre oldukça yüksek reklam kazançları sağlayacaksınız.

Bazı arkadaşlarımızın aklına bu kadar reklam kazancı anormal değil mi diye sorular gelecektir. Ama kimse merak etmesin işi bilen bir ekip ve zor günler için kenara ayrılmış bir bütçemiz yer almaktadır. Planlarımızı yaparken tüm zorlukları hesaba katarak hareket ettik ve gerekli tüm ayarlamaları yaparak Allah sağlıklı ömür verdiği sürece yıllarca sitemizi de bu kazançları sabit hale getirmek için çabalıyoruz ve çabalayacağız da…

Sizlerin özellikle reklam veren arkadaşlarımızın katkısıyla daha çok reklam yer alacak ve daha çok kazanç sağlattırmak için elimizden geleni yapacağız.
İlk günden yazıyı bu kadar uzatmak istemiyorum. İnşallah sitemizi beğenirsiniz. Ayrıca sitemizin forum sayfasından olsun, bizlerle iletişime geçerek olsun tüm şikâyet ve önerilerinizi bekliyoruz.

Site içinden bahsetmek gerekirse;

PTC Scripti yurtdışından alındığı için dili İngilizceydi. Ama çalışmalarımızın karşılığında İngilizce olan script % 90 oranında Türkçeye çevrildi. Kalan % 10 luk kısım ise karşımıza çıkmayan nadir bölgelerdir. Forumda bu konu ile kategori açtık ve sizlerin de gözüne battığı İngilizce kısımları bizlere belirterek hep beraber kalan kısımları da Türkçeye çevirmiş olacağız. Ayrıca para birimi olarak Ülkemizin para birimi Türk Lirası eklendi ve sitemiz işlemlerinde yaparken yani para yatırırken, para çekerken, reklam izleyip kazanırken, reklam oyunu ile kazanırken hep Türk Lirası ile işlem yapacağız.

Ödeme Çekme Limiti Ne Kadar?

Ödeme Limiti Sadece 1 TL ‘dır.

Ödeme çekme yöntemleri Paypal – Banka Havalesi ( Yılbaşına kadar Eklenecektir – Çalışmalar sürüyor)

Reklam ekleme çalışmaları sürüyor. Çok yakın zamanda daha çok reklam ile karşılaşacaksınız.