[align=justify][/align]

Merhaba arkadaşlar, bir sağlam site ile karşınızdayım

Sitemizin adı “Qassa”. 2000 yılında faaliyete başlayıp yıllar geçtikçe başka ülkelerde de hizmet vermeye başlıyor, en son 2014 yılının sonlarında, yani bundan 3-4 ay önce Türkiyeyi de bünyesine dahil ediyor ve Türk Bankalarına sorunsuz ödeme yapıyor.

Peki ne karşılığı veriyor bu paraları?

Sistem şuan faaliyete geçmek üzere olan Pozitif Sistemin, yıllar önce yurt dışında başlamış versiyonu. Yani şirketler size kendi ürünlerini tanıtmak için reklam yapmak için, mail gönderiyor, verimliliklerini artırmak için anket doldurtuyor. Türkiyedeki ünlü alışveriş siteleri de Qassa ile anlaşmış durumda, Qassa üzerinden sitelerini ziyaret edenlere, alışveriş yapanlara belirli bir indirim ve para kazandırıyor. Bu paralar Qassa hesabınızda birikiyor. Bu alışveriş sitelerine Avon, Zizigo, Morhipo, Gittigidiyor, Mediamarkt ve pek çok ünlü Türk alışveriş sitesi dahil. bu sitelerden alışveriş yaptıkça puan kazanıyorsunuz ve bu puanlar size tl olarak geri dönüyor. Ayrıca, bu site size indirim kuponu da sağlıyor. Nasıl olsa bir çoğumuz online alışveriş yapıyoruz bu sitenin bağlantısı üzerinden yaparak bir nevi verdiğiniz paranın bir kısmını Qassadan daha sonra geri alıyorsunuz.Burada 3lü bir win-win (kazan-kazan) yaklaşımı var:

1.Qassa kendi üyelerine bu markaların tanıtımını yaptığı için markalardan para alıyor.

2.Markalar zaten Qassadan müşteri çekip ürün sattığı için para kazanıyor.

3.Siz de Qassa üzerinden alışveriş yaptığınız için Qassa size para kazandırıyor. Müthiş bir 3lü zincir!

Diyeceksiniz ki ben alışveriş yapmıyorum, bu siteden para kazanamayacak mıyım?

Sitede sadece alışveriş ile para kazanılmıyor, size gelen mailleri tıklayarak, sitedeki bağlantıları tıklayarak, oyun oynayarak, anket doldurarak, hatta sadece profilinizi doldurarak para kazanmanız mümkün. ayrıca bingo kısmı var size 24 sayı veriyor. her gün 8 sayı çekiliyor ilk 24 sayıyı dolduran para ödülü var şuan para ödülü 450 lira girip şansınızı deneyin. refinizle her kayıt ettirdiğiniz arkadaşınız için 3 lira hesabınıza yatıyor 10 arkadaşa 30 lira kazanacağınız ayrıca üye olduğunuz an 1.5 lira hesabınıza yatıyor 15 lira olduğunda paranızı çekebiliyonuz bu fırsatı kaçırmayın.Lafı fazla uzattım çünkü bu sistemi size iyi tanıtmak istedim, çünkü sistemi baya beğendim.

Googledan ödeme kanıtlarına da bakabilirsiniz “qassa ödeme kanıtı” yazın görsellerde var, yabancı ülkelere ödedikleri dekontları da görebilirsiniz.

Ödemeler 15 gün içinde yapılıyor, üyelik zaten ücretsiz ve yatırımla oturumla alakası olmayan bir site, tüm kazancınız direk karınız, zarar edecek bir durumunuz yok, o yüzden gönül rahatlığıyla paylaşıyorum. Hayırlı kazançlar arkadaşlar. sizde üye olmak ve para kazanmaya başlamak için aşağıdaki linki tıklayın:

ODEME KANITLARI BANA AİT

Sitede Kolay para Kazanmanın Püf Noktası;


Üye olduğunuz zaman profil bilgilerini eksiksiz doldurun. ( 50.000 Coins Kazandırır)

- Bir kaç tane siteye göz atın ( 10.000 Coins kazanın)

- 5 Tane arkadaşınıza Referans linkinizi yollayın. ( Üye Başına 3 TL - 200.000 Coins kazanıyorsunuz ).

Sitedeki 3.gününüz 15 ila - 45 tl arasında bakiye olur, bankanızı girin ve paranızı çekin.


HESABIM
:idea: üyeliklerini onaylamayanların parası hesabına geçmez :idea:
Qassa üyelik için tıkla