Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DollarClix Yatırımsız günlük kazanç $0.25 / Ödeme Kanıtlı

Sabikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Status
    Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Standart DollarClix Yatırımsız günlük kazanç $0.25 / Ödeme Kanıtlı

DollarClix Yatırımsız günlük kazanç $0.25 / Ödeme Kanıtlı

DollarClix bir GPT/PTC sitesidir, yani kazanma imkanları bol olan sitelerden. Bu siteden kesinlikle neobux ve clixsense den
    çok daha fazlasını kazanbiliyoruz, kazanması kolay ve yatırım yapmadan kazanabileceğiniz sitelerden.
    Günlük kazancınız sitede online olma durumuna göre değişir. Alttaki ödememeyi almam 4 gün sürdü
    Bu siteden kesin kazanırsınız ve ödeme alırsınız.

Sitede reklamlar 5 - 10 dk da bir yenilenir. Bu nedenle reklamları izledikten sonra 10 dakika sonra siteye tekrar geri
    dönerseniz reklamlar yenilenmiş olur, yani mutlaka siteye yeni reklamlar eklenmiştir, gelmediyse 10 dk sonra tekrar deneyin..

DollarClix de günlük kazanç bu kadar demek yanlış olur, çünki günde $0.25 - $0.50 - $1 - $5 dolar kazananlar var.
    Yerine göre bir anketden alıyoruz $2 doları, sitede bir şey kesin kazanma imkanları bol, buda sizin yeteneğinize bağlı.

İlk önce register yazan yerden siteye üye oluyoruz ve ardından size bir aktivasyon maili gelir buradaki aktivasyon
    linkine tıklayıp hesabımızı aktif ediyoruz. Şimdi kazanmaya hazırız. Kazanç sağlamak için kullanacağımız 2 alan
    var Earn Money ve Offerwalls. Offerwalls bölümü tam 12 yoldan para kazanma imkanı sunuyor. Kazanmasını bilen için
    şahane bir kazanç sitesi, üstelik hiç yatırım yapmadan kazanabileceğimiz bir site.
    Ben 4 günde rahatça $1.11 yaptım , siz daha fazlasını yapabilirsiniz..

Minutestafftaki en kazançlı bölüm Ex bölümü, arkadaşlar en çok kazanç buradan geliyor. Buradaki tıklamalar $0.03 değerinde
    çoğu zaman 3 er tane gelir ($0.09), bunları yaptıktan sonra. Siteyi 10 dakikada bir veya saate bir ziyaret ederseniz yeni
    reklamların geldiğini göreceksiniz.. Yani tekrar $0.09 daha yapma imkanı oluyor, şimdiden oldu kazancımız $0.18 sadece
    EX bölümünden üstelik gün boyunca bir kaç defa tekrar ederseniz ne kadar kazanbileceğinizi siz hesaplayın artık.
    Ve siteden gelen diğer kazançlar hariç, bu yüzden dollarclix yatırım yapmadan rahatlıkla kazanabileceğiniz GPT sitelerinden biridir.

DollaClix Ödeme $1.11 20.01.2016

Arkadaşlar dollarclix düzenli ödemelerini yapan sitelerden, üstelik ödemeleri paypal dan çekebilirsiniz.
    Sitede çok iyi kazanma imkanları var, diğer ptc sitelerine göre çok daha fazla kazandırıyor. Min-Payout $1.0.
    Bu yüzden bu siteyi tavsiye ederim, yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz.

En Az Ödeme:
    Paypal için $1
    Payza için $10
    Bitcoin için 500 puan
    Ref kazancı: %15 reflerinizin kazandığı her 1$ için 0.15$ size geliyor.

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
    Dollar Clix - Members - Register

Refsiz Link:
    Dollar Clix - Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!

Geniş Bilgi Altta
    DollarClix Ödeme Kanıtlı - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize bol kazançlar

Macronline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Status
    Yeni Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Deneyelim Bakalım

Status
    Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Dollarclix ödemeleri

Evet yeni bir ödeme daha en hızlı ödeyen GPT sitesidir kesinlikle. Para kazanamiyorum diyenler buraya.
    Arkadaşlar dollarclix düzenli ödemelerini yapan şahane kazanç bir sitesi. Ödemeler 24 saat içinde geliyor..
    Üstelik ödemeleri paypal dan çekebilirsiniz. Sitede çok iyi kazanma imkanları var, diğer ptc sitelerine göre çok
    daha fazla kazandırıyor.!! Min-Payout $1.0. Ve kesinlikle ödemeler geliyor, bu yüzden bu siteyi tavsiye ederim,
    yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz. Buradan mutlaka ödeme
    alırsınız, para kazanamıyorum ödeme alamıyorum diyorsan dollarclix sitesini denemelisiniz herkes ödeme alıyor bu siteden..
    Denedikten sonra hak vereceksiniz, ödemeler sağlam ve kolay kazanma alternatifleri sunan sitelerden..

NOT: Sakın Vps Yada Proxy Kullanmayın Banlanırsınız

Dollarclix Yeni ödeme $2.32 - 26.01.2016
    http://i.imgur.com/aU5uF1r.png

Dollarclix Yeni ödeme $7.56 - 20.02.2016

En Az Ödeme:
    Paypal için $1
    Payza için $10
    Bitcoin için 500 puan ($5.0)

DollarClix | Members - Register

Refsiz Link:
    DollarClix | Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!
    Hepinize bol kazançlar

Status
    Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Smile

Dollarclix Ödeme $10.05 - 22.03.2016

Evet yeni bir ödeme daha en hızlı ödeyen GPT/PTC sitelerinden biri dollarclıx. Para kazanamıyorum diyenler buraya.
    Nedenmi siteye hiç bir yarırım yapmadan kazanıyoruz,çeşitli görevler, vidyo izleme ,anketler, ptc tıklama vs ..
    saymakla bitmiyor, site tam kazanma sitesi, kazanç yöntemleri içinde tıklama başı $0.03 veren linkler var.
    Ben başlayalı bir kaç ay oldu ve devamlı ödeme alıyorum bu gün aldığım yeni ödeme .....
    Kesinlikle tavsiye ederim, bu siteden mutlaka herkes gibi $1 dolarınız oldumu ödemenizi çekebilirsiniz.
    Kısaca sitede çok iyi kazanma imkanları var, diğer ptc sitelerine göre çok daha fazla kazandırıyor.!!
    Min-Payout $1.0 üstelik ödemeleri paypal dan çekebilirsiniz. . Ve kesinlikle ödemeler geliyor, bu yüzden bu siteyi tavsiye ederim,
    yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz. Buradan mutlaka ödeme
    alırsınız, para kazanamıyorum ödeme alamıyorum diyorsan dollarclıx sitesini denemelisiniz herkes ödeme alıyor bu siteden..
    Denedikten sonra hak vereceksiniz, ödemeler sağlam ve kolay kazanma alternatifleri sunan sitelerden..

NOT: Sakın Vps Yada Proxy Kullanmayın Banlanırsınız

Dollarclix Ödeme $10.05 - 22.03.2016

Dollarclix Ödeme $7.56 - 20.02.2016
    http://i.imgur.com/Rn0KzrS.png

En Az Ödeme:
    Paypal için $1
    Payza için $10
    Bitcoin için 500 puan ($5.0)
    Ref kazancı: %15 reflerinizin kazandığı her 1$ için 0.15$ size geliyor, ayrıca level 2 reflerden %10 kazanıyoruz.

Refsiz Link:
    DollarClix | Make Money Online with Paid Surveys, Earn Free Cash and Gift Cards !!

Hepinize bol kazançlar

Status
    Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Dollarclix Ödeme - $13.37 - 23.04.2016

Yeni bir ödeme daha dollarclix den piyasanın en güvenli ve en hızlı ödeyen GPT sitesi.

Kazanma imkanları bol olan sitelerden. Bu siteden kesinlikle neobux ve clixsense den çok daha fazlasını kazanbiliyoruz,
    kazanması kolay ve yatırım yapmadan kazanabileceğiniz sitelerden. Günlük kazancınız sitede online olma durumuna göre değişir.
    En az her gün $0.25 ile $2 dolar arası kazanabilirsiniz ve durmadan yeni kazanç yöntemleri eklenmekte. Çok yer denedim ama hiç
    ödeme alamadım diyorsan mutlaka dollarclix sitesini denemelisiniz buradan kesin ödeme alırsınız en az ödeme $1 dolar.
    Yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz.

Dollarclix Ödeme - $13.37 - 23.04.2016

Bu siteyi kesinlikle herkese tavsiye ederim nedenmi..

Neden DollarClix ?

Yatırım yapmadan rahtlikla kazanabileceğimiz şahane bir kazanç sitelerinden olan dollarclix tamamen güvenilir bir GPT sitesi.
    Dollarclix ödeme yapmaz gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki scam olma imkanı nerdeyse yok,!!

Buraya gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, yani siteye yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
    Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki Tam tersine hem site sahibi
    kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp kazanıyor,
    sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim kullandığım ve en iyi
    kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp $2 dolar kazananlar da var sitede,
    bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi tam
    19 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var ve durmadan devamlı yeni kazanma yöntemleri ekleniyor siteye.

NOT: Sakın Vpn Yada Proxy Kullanmayın Banlanırsınız
    Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar birdahaki ödemede buluşmak üzere hoşçakalın bolca kazanın...

En Az Ödeme:
    Paypal için $1
    Payza için $10
    Bitcoin için 500 puan

Refsiz Link:

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri
    Dollarclix yenilikleri - Popüler Yatırım Siteleri

Hepinize bol kazançlar

Status
    Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Dollarclix Ödeme - $16.11 - 22.05.2016

Yeni bir ödeme daha dollarclix den piyasanın en güvenli ve en hızlı ödeyen GPT sitesi.

Dollarclix den kesinlikle diger ptc sitelerinden çok daha fazlasını kazanbiliyoruz, kazanması kolay ve yatırım yapmadan
    kazanabileceğiniz sitelerden. Günlük kazancınız sitede online olma durumuna göre değişir. En az her gün $0.25 ile $2 dolar
    arası kazanabilirsiniz ve durmadan yeni kazanç yöntemleri eklenmekte. Çok yer denedim ama hiç ödeme alamadım diyorsan
    mutlaka dollarclix sitesini denemelisiniz buradan kesin ödeme alırsınız en az ödeme $1 dolar paypal dan.
    Yatırımsız kazanmak istiyorsanız bu siteyi kaçırmayın deneyince hak vereceksiniz.

Dollarclix sitesinden kazanmak isteyorsanız öncelikle siteye üye olmak ve mail adresinize gelen aktivasyon linkine
    tıkladıktan sonra hesabınız onaylanmış olur ve artık para kazanabilirsiniz siteden. Ana konuda detaylı bir şekilde
    anlatılıyor sitedeki para kazanma yolları nedir ve nasıl kazanılır. Yatırımsız para kazanmak istiyorsanız mutlaka
    dollarclix,i denemeniz gerek.

Dollarclix Ödeme - $16.11 - 22.05.2016

Dollarclix Ödeme - $51.36 - 03.05.2016
    http://i.imgur.com/fNtTtxT.png

Bu siteyi kesinlikle herkese tavsiye ederim nedenmi..

Neden DollarClix ?

Yatırım yapmadan rahtlikla kazanabileceğimiz şahane bir kazanç sitelerinden olan dollarclix tamamen güvenilir bir GPT sitesi.
    Dollarclix ödeme yapmaz gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki scam olma imkanı nerdeyse yok,!!

Dollarclix,e gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, yani siteye yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
    Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki Tam tersine hem site sahibi
    kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp kazanıyor,
    sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim kullandığım ve en iyi
    kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp $2 dolar kazananlar da var sitede,
    bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi tam
    19 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var ve durmadan devamlı yeni kazanma yöntemleri ekleniyor siteye.

Evet arkadaşlar şimdilik bu kadar birdahaki ödemede buluşmak üzere hoşçakalın bolca kazanın...

En Az Ödeme:
    Paypal için $1
    Payza için $10
    Bitcoin için 500 puan

Refsiz Link:

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri

Hepinize bol kazançlar

Status
    Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Smile

Dollarclix payza ödemeleri - $11.44 - 12.10.2016

Önceki ödemedelerde bahsetmiştik paranızı paypal yerine payza,dan veya bitcoin olarak da çekebileceğinizi.
    Paypal ödemesi en az $1 dolar, payza ve bitcoin ödemesi en az $5 dolar oluyor. son çektiğim iki ödemede payzadan.
    Sitede para çekme sorunu yok.! Limite ulaştıktan sonra istediğiniz zaman çekebilirsiniz..

Kesinlikle tavsiye ederim bu siteyi, siteye üye olduğum zamandan bu yana hiç bir sorun yaşamadım $300 dolardan fazla
    para çektim ve halen çekmekteyim. Yatırım yapmadan kazanmak isteyenler için şahane bir site. Dollarclix ödeme yapmaz
    gibi hiç bir tereddütünüz olmasın çünki sitenin scam olma imkanı nerdeyse yok.!!

Dollarclix ödeme - $6.53 - 12.10.2016

Dollarclix ödeme - $4.91 - 29.09.2016

Neden DollarClix ?

Dollarclix,e gelen kullanıcılar para kazanmak için geliyor, daha dogrusu yatırım yapmadan para kazanmak isteyenler.!
    Ref kiralama yatırım yapma vs yok yani içerde paramız yok, site hangi parayı alıpda kaçacakki Tam tersine hem site
    sahibi kazanıyor hemde biz kazanıyoruz. Sadece kazanmak isteyenler geliyor buraya herkes günde yapabildiği kadar yapıp
    kazanıyor, sitede bir çok uygulamalar var telefonlar için indirmeler, virooldan vidyo izlemeler, görevler, anketler benim
    kullandığım ve en iyi kazandığım bölüm minutestaff (EX ve Target) bölümü iyi kazandırıyor, yerine göre bir anket yapıp
    $2 dolar kazananlar da var sitede, bu yüzden günlük ne kadar kazanabileceğiniz birazda size bağlı !! Ana konuda 12 çeşit
    offer walls olduğundan bahsetmiştik şimdi tam 20 çeşit para kazanabilecegimiz offer walls var, ve durmadan devamlı yeni
    kazanma yöntemleri ekleniyor siteye.

En Az Ödeme:
    Paypal için $1
    Payza için $5
    Bitcoin için 500 puan
    2. level referanslardanda %10 kazanıyorsunuz.

Refsiz Link:

Dollarclix ana konu

Dollarclix yenilikleri

Hepinize bol kazançlar

Sinan6060 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Status
    Yeni Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Daha önce buraya üyeligim vardı giriş yaptım direk banlandiniz msj geldi neden banlandim ki hile vs bisey yapmadım turkiyeden giris yaptığım için yasak mi

Status
    Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Alıntı Sinan6060 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce buraya üyeligim vardı giriş yaptım direk banlandiniz msj geldi neden banlandim ki hile vs bisey yapmadım turkiyeden giris yaptığım için yasak mi
    Buna benzeri olay öncedende olmustu baska bir arkadas, onun söyledigine göre cesitli ip adrersi mi ne kullanmis, baska bir yerde buna benzeri croom yerine opera ile giris yapmis sanirim ama bu hesaplar aciliyor, admine bir yazi yazip durumu izah ederseniz kontrol edip dogruysa hesabinizi tekrar aktiflestirebilirsiniz.

Sinan6060 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Status
    Yeni Üye
    Bahsedilen
    0 Mesaj
    Etiketlenen
    0 Konu

Oct 15, 2016 Admin
    You have been detected by our proxy system which says that you were trying to switch your GEO location by using proxy connection (foreign IP's) which is not allowed here.

Don't use VPN and use Mozilla Firefox or chrome to avoid this issue. This time I've restored your account. But in future if I'll find again then you'll loose your account permanently.

böyle msj atti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)