İstek Çin Menşeili Oyun Türkçeleştirme Ve Geliştirici Ekip Arıyorum (1 İzleyici)

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar selam Turkmaxi tekrardan açıldığına göre burada benim gibi birşeyleri geliştiren ve uğraşan insanlar olduğunu düşünüyorum hala :)

Şimdi oyundan bahsedeyim , oyun 1GB boyutunda güzel grafiklere sahip bir pc mmo rpg tarzı dungeon oyunu

Görüntüleri göstereyim içerik gizliliği dolayısıyla sadece ciddi anlamda vakit ayırıp beraber projeyi tamamlayacak insanlar gerekli

Oyun dosyaları , veritabanı , sunucu dosyaları vb herşeye sahibim. Sadece Türkçeleştirilecek ve editlenecek. Geri kalan hazır :)

Oyun zamanında çin , taylandda açılıp kapatılmış şuan hakları varmı kimsenin bilmiyorum , herhangi bir ülkede yayında değil.

GÖRSEL

ekpbmrk.png

Karakter Açılış Kısmını Türkçeleştirdik

Oyunun heryerini editleyebiliyorum , Görsel + Text + Ses %40 türkçeleştirdim.
Videodan az çok grafikleri anladınız diye düşünüyorum. Gelelim oyunun olayına

Oyunda çeviri vb derken uzun vakitler geçirdiğim için tamamıyla çözdüm sayılır ama hala yeni şeyler var
Oyun çince + vietnamca ve çeviriler önce google çeviri daha sonra oyun içinde eşyanın olayını öğrenip ona göre çevirisini yapıcam.
50 Bin satırlık item+ 40bin satır NPC ve mob ismi çevirdim.
Ciddi anlamda uğraşırım diyen arkadaşlarla yoluma devam etmek istiyorum.

unknown.png

Oyunda Dungeon + Parti sistemi klan sistemi var .
Bosslar tüm oyunculara açık ve saatleri geldiğinde tüm oyuncular aynı anda girip saldırabiliyorlar .
Klan savaşlarları ve klan arenası var .Ana şehirin Yönetimini ele geçirmek klanların amacı bunun için savaşa katılıyorlar
20 den fazla otomatik etkinlik var
BDO Tarzı pazar sistemi var oyuncular itemlerini satabiliyor

Daha fazla birsürü özellik var oyun hiç bitmiyor sonsuz bir gelişme sunuyor
Ciddi detay isteyen arkadaşlar Discord dan ekleyip yazabilirler teşekkürler.

Arwale#2906

Oyun geliştirme bittikten sonra patent alınıp ortaklık noterde belgelenip bu şekilde kurumsal yola çıkılacaktır .
Basit pvp server kapasitesinde değil bu tarz oyunların aşırı bağımlıları var ve ekip arıyorum tamamen bitirmek için.
iyi forumlar

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
İstek gönderdim.
Arkadaşlar selam Turkmaxi tekrardan açıldığına göre burada benim gibi birşeyleri geliştiren ve uğraşan insanlar olduğunu düşünüyorum hala :)

Şimdi oyundan bahsedeyim , oyun 1GB boyutunda güzel grafiklere sahip bir pc mmo rpg tarzı dungeon oyunu

Görüntüleri göstereyim içerik gizliliği dolayısıyla sadece ciddi anlamda vakit ayırıp beraber projeyi tamamlayacak insanlar gerekli

Oyun dosyaları , veritabanı , sunucu dosyaları vb herşeye sahibim. Sadece Türkçeleştirilecek ve editlenecek. Geri kalan hazır :)

Oyun zamanında çin , taylandda açılıp kapatılmış şuan hakları varmı kimsenin bilmiyorum , herhangi bir ülkede yayında değil.

GÖRSEL

ekpbmrk.png

Oyunda çeviri vb derken uzun vakitler geçirdiğim için tamamıyla çözdüm sayılır ama hala yeni şeyler var
Oyun çince + vietnamca ve çeviriler önce google çeviri daha sonra oyun içinde eşyanın olayını öğrenip ona göre çevirisini yapıcam.

unknown.png

Bosslar tüm oyunculara açık ve saatleri geldiğinde tüm oyuncular aynı anda girip saldırabiliyorlar .
Klan savaşlarları ve klan arenası var .Ana şehirin Yönetimini ele geçirmek klanların amacı bunun için savaşa katılıyorlar

Arwale#2906

Oyun geliştirme bittikten sonra patent alınıp ortaklık noterde belgelenip bu şekilde kurumsal yola çıkılacaktır .
Basit pvp server kapasitesinde değil bu tarz oyunların aşırı bağımlıları var ve ekip arıyorum tamamen bitirmek için.
iyi forumlar

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
merhabalar detay alabilirmiyim lua mı düzenleyeceğizz ne yapacağız hemen dcden yazıyorum

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
merhabalar detay alabilirmiyim lua mı düzenleyeceğizz ne yapacağız hemen dcden yazıyorum
Evet lua ve swf oyun tamamen
Pc client üzerinden oynanıyor , Çeviri yapıcaz %80 + Seslendirmeleri ekleyeceğiz geri kalan herşey hazır

Katıldı
Kredi
0
hocam arkadaşlık isteği gönderdim kaank#9838

megafrom

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
Usa
Kredi
3
Bu oyunların türkce olabilmesi için kaynak kodları gerekli diye düşünüyorum ben birkaçtanesinde denedim sadece web sayfaları dışında oyun içindeki kaynaklar kurcalayınca oyun açılmıyo ama böylede güzel biraz ilgilenince eylenceli oluyor :)

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bu oyunların türkce olabilmesi için kaynak kodları gerekli diye düşünüyorum ben birkaçtanesinde denedim sadece web sayfaları dışında oyun içindeki kaynaklar kurcalayınca oyun açılmıyo ama böylede güzel biraz ilgilenince eylenceli oluyor :)
Oyunun tüm kaynak + server kodlarına sahibim . Herşeyi var herşeyi editlenebilir halde sorun yok yani

hamdictn

Üye
Katıldı
Kredi
1
Selam hocam oyunu indirip denemek isteriz. Elimizden geldiğince kodlama konusunda olmasa da ekibin bir parçası olmak isteriz. GM vs. gibi

Katıldı
Kredi
0
Merhaba Hocam Türkçeleştirme Yapabilirim Rahat Bir Şekilde Detaylar içim pm

ali koç

Üye
Katıldı
Kredi
0
Selam hocam oyunu indirip denemek isteriz. Elimizden geldiğince kodlama konusunda olmasa da ekibin bir parçası olmak isteriz.Hocam Türkçeleştirme Yapabilirim Rahat Bir Şekilde Detaylar için dm.

bynoment

Üye
Katıldı
Kredi
0
Selam hocam oyunu indirip denemek isteriz. Elimizden geldiğince kodlama konusunda olmasa da ekibin bir parçası olmak isteriz.Hocam Türkçeleştirme Yapabilirim Rahat Bir Şekilde Detaylar için dm.
Ekip arıyorum dediğim gibi discorddan eklerseniz beni Arwale#2906
Konuşuruz. Burada tüm detaylar var oyunun clientini şuanda veremem , size ekran açıp gösterebilirim.

Katıldı
Kredi
0

GÖRSEL

ekpbmrk.png

unknown.png

Arwale#2906

iyi forumlar

Dostum hala ekip arkadaşı arıyorsan yardımcı olabilirim

cronos86

Üye
Katıldı
Kredi
1
Hocam sizin bahsettiğiniz oyunun tüm source kodları ile editlenebilir haldeki dosyalar burada

diğer arkadaşlarda indirip kendilerine göre işlem yapabilirler konu başlığı açılıp düzenlemeleri vs yapıp paylaşırlarsa herkes daha fazla geliştirme olacaktır.

Bu konuyı kimler okuyor