Öneri 1000 Tl Nasıl Değerlendirilir? (1 İzleyici)

• Thread starter Kahin
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 6
  • Görüntülenme : 1K

Kahin

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar herkese merhaba.

Elimde 1000 TL var.Bunu degerlendirmek istiyorum.Pasif gelir olabilir.Nasil degerlendirebilirim.Onerileriniz icin simdiden teşekkürler

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
Ek iş olarak yapılabilecek çok iş var. Ama senin yeteneğin önemli. Alım-satım yapılabilir ya da internette çeşitli programlarla hizmet verebilirsin.

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
eğer işim yok borsayı takip edip al sat yapıp kazanırım diyorsan dene derim şöylei günde 50 tl yüksek satış yapıp yapıp dursan belli süre sonra belki yine 1000 gelsede o parayı sabitlersin

G4G

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
İstanbul
Kredi
0
Pasif gelir için yeni moda apk siteleri.Cüzi miktarda 5 6 tane site açtırıp içerik girersen güzel pasif gelir olur.Onun haricinde 1000TL'ye pek bir şey yapamassın.

Kahin

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ek iş olarak yapılabilecek çok iş var. Ama senin yeteneğin önemli. Alım-satım yapılabilir ya da internette çeşitli programlarla hizmet verebilirsin.
En basit tabirle alim satim yapabilirim
eğer işim yok borsayı takip edip al sat yapıp kazanırım diyorsan dene derim şöylei günde 50 tl yüksek satış yapıp yapıp dursan belli süre sonra belki yine 1000 gelsede o parayı sabitlersin
Forex sitelerden mi bahsediyorsunuz?
Pasif gelir için yeni moda apk siteleri.Cüzi miktarda 5 6 tane site açtırıp içerik girersen güzel pasif gelir olur.Onun haricinde 1000TL'ye pek bir şey yapamassın.
Biraz daha acar misiniz? Apk siteler hangi alanda olcak maliyet ne kadar olur? Bunlata adsense alacakmiyim?

xppro

Üye
Katıldı
Kredi
0
En basit tabirle alim satim yapabilirim

Forex sitelerden mi bahsediyorsunuz?

Biraz daha acar misiniz? Apk siteler hangi alanda olcak maliyet ne kadar olur? Bunlata adsense alacakmiyim?
alakası yok forexle misal altcoine bastı bunlar sürekli yükselip düşüyor bunları analiz edip kar yapabilirim diyorsan dene derim ama YTD (Yatırım Tavsiyesi Değil) unutma

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430

Bu konuyı kimler okuyor