Sorum Var Çalışmak İstemediginiz Zamanlarda Kendinizi Nasıl Motive Ediyorsunuz? (1 İzleyici)

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
İnternette iş ya da pazarlama yaparken geri dönüş almak bazen zor oluyor. Ve uzun sürüyor. Motivasyon çok önemli hale geliyor. Ben hem içerik hem de email yazdığım için erken tükeniyorum. Siz kendinizi nasıl motive ediyorsunuz?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Biraz kendimi o işten soyutluyorum.Tamamiyle o işleri birakip başka seyle ilgileniyorum.Bilgisayardsn uzaklasiyorum. Biraz dışarı ciktiktan sonra kendime gelip toparliyorum tekrar

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
Biraz kendimi o işten soyutluyorum.Tamamiyle o işleri birakip başka seyle ilgileniyorum.Bilgisayardsn uzaklasiyorum. Biraz dışarı ciktiktan sonra kendime gelip toparliyorum tekrar
Elbette, dışarı çıkmak ve yürüyüş yapmak iyi geliyor ama ondan sonra tekrardan çalışma da daha zor oluyor.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
Uyumayı bende yapıyorum çünkü e-posta yazarken gözlerim yoruluyor. Sanırım satış e-postası yazmanın zor tarafı bu oluyor. Çoğu kişi e-postalarını açmadan siliyor. Ya da çok sonraları yanıt veriyor. Bekleme süresi insanın motivasyonunu kırıyor. Aynı durum web sitelerinde de var. Bir sene sonra belki para kazanabilirsin. O aşamaya gelmeden motivasyonu kaybedebiliyorsun.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Uyumayı bende yapıyorum çünkü e-posta yazarken gözlerim yoruluyor. Sanırım satış e-postası yazmanın zor tarafı bu oluyor. Çoğu kişi e-postalarını açmadan siliyor. Ya da çok sonraları yanıt veriyor. Bekleme süresi insanın motivasyonunu kırıyor. Aynı durum web sitelerinde de var. Bir sene sonra belki para kazanabilirsin. O aşamaya gelmeden motivasyonu kaybedebiliyorsun.
E posta okumak önceden cok iyi bir işken su anda sosyal medya türevleri bunun önüne geçti.Hatta 2000 2010 arasi mail gruplari olurdu.Insannlar bu gruplari günümüz sosyal aglari gibi kullanirdi.Indirimler firsatlar haberler ilginc bilgiler hepsi vardi.Su an onlara bakiyorum hic bir grup aktif değil

La donna

sendlistdigital.com
Admin
Katıldı
Kredi
430
E posta okumak önceden cok iyi bir işken su anda sosyal medya türevleri bunun önüne geçti.Hatta 2000 2010 arasi mail gruplari olurdu.Insannlar bu gruplari günümüz sosyal aglari gibi kullanirdi.Indirimler firsatlar haberler ilginc bilgiler hepsi vardi.Su an onlara bakiyorum hic bir grup aktif değil
Ben satş e-postası yazıyorum. Ama söylediğinizde haklısınız. Bazen butik firmalar bize sosyal medyadan ulaşın diyor. Şaka gibi oldu bu iş.

Bu konuyı kimler okuyor