Phong van vo song v2.2 hakkında yardım destek (1 İzleyici)

malasa37

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bundan sonra tüm yardım destek oyunlar için burdan olucaktır :) teşekürler elimden geldi kadar yardım ederim

http://www.turkmaxi.org/forum/39276-phong-van-vo-song-v2-2-legend-online-tarzi.html

ADMİNLER İZİN VERİRSE BU OYUN HAKKINDA YADA http://www.turkmaxi.org/forum/39142-so-han-v-ong-guncel-full-kurullum-anlatim.html BU OYUN HAKKINDA KÜÇÜK Bİ EKİP İLE EN BAŞYAN TR YAPIP OYNU EMEK YAPIP BİRAZDA KENDİ KATKILARIMIZ İLE YENİ BAŞTAN TR YAPIMI Bİ OYUN YAPABİLİR GÜN GEÇTİKCE YENİLEYİP KENDİMİZE HAS YAPABİLİRİZ OYNU

sadece bu oyun için değil bu forumdaki tüm oyunlar için destek vericem yakında şuan phong :D

konu burdur arkadaşlar yardım ve destek isteyenler adminlerin başını artımasın buraya yazsınlar ben en kısa süre içinde öm atar yardımcı olurum

BİRAZDAN SİTE TR PACK GELİCEKTİR

dosyalar dağınık bi şekilde dir ama şöle söliyim

Spread.php - 4 KBbuda wwwroot en üst kısımdaki activityCanter in içine
ChangePass.php - 4 KB*bunlarıda kople userCantere atın * bu isaret olanları
index.php - 6 KB*
Login.php - 4 KB*
Register.php - 4 KB*
shop.php - 4 KB*
game.php - 2 KB*
index.php - 6 KB wwwroot kısmına direk

tek tek nere yüklenicek birazdan yazıcam sorun çıkarsa sormaktan çekinmeyin bazı yerler hala tr değil onların dosyalarını bulamadım ama en yakın zamanda güncellemelere devam :D yarnda oyun ayarları karakterlerin neler vericeni yetenek resimleri felen nasıl değişir hepsini yazıcam resimli örneklerle beraber

Moderatör tarafindan son düzenleme :

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764

Iraarel

Üye
Katıldı
Kredi
0
1 ayı geçmiş güncelleme olacak mı?

EnesVTN

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
GB
Kredi
5
hocam ben herseyı yaptım webde oyun gırıs yerı gelıyor gırıs yap dıyınce verıtabana baglanmadı hatası alıyorum ? sebebı nedır

FixTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
Oyun açılışında bir sıkıntı var %100 olunca oyuna baglqnmiyor bunun hatasını bilen varmi

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Oyun açılışında bir sıkıntı var %100 olunca oyuna baglqnmiyor bunun hatasını bilen varmi
oyunu kendi sunucumda oynuyorum 60 level oldum. 50'den sonra baya zor ilerliyor ama kanat sistemini görmek için level 55'e kadar uğraştım. İşlemleri düzgün yaparsanız oyun çalışıyor.

FixTR

Üye
Katıldı
Kredi
0
HERSEYI YAPIYORUM AMA SORUN SUKI OYUN 100 DE TAKILIKALIYOR NERDE HATA YAPMISIM DIYE BAKIYORUM GENE AYNI SANRIM SORUN VAR

Bu konuyı kimler okuyor