Recent content by AlicanGun

1. A

Kotlin Sürekli Güncel Gist Depom

1 Haftadır kotlin öğrenmeye çalışıyorum bu süre sarfında, bazı basit algoritma sorularını kotlin'de çözümlüyorum. Buraya tıklayarak gist depoma ulaşabilirsiniz sorularınız varsa konu altına mesaj atabilirsiniz.
  2. A

Çatı Arasına Datacenter İnşa Etmek (Evde Web Sitesi Host Etmek)

Ani elektrik kesintisinde cihaz hasar almaması için ups şart hocam, iyi ce bir değerlendirin
  3. A

Çatı Arasına Datacenter İnşa Etmek (Evde Web Sitesi Host Etmek)

Hosting'in stabil çalışması için UPS gerekmiyor mu hocam anlık elektrik dalgalanmaları olduğundan.
  4. A

KO-FOX HackShield 1397 Server Files + Database + Sorunsuz + Usko Dalga

Pus itemlerini cash karşılığında satabilirsiniz.
  5. A

King of avalon benzeri oyun scripti lazım

https://www.youtube.com/channel/UCw41lihjfQnBTnvrYES0xlw/videos Hocam buradaki kanalda kurulumu 3 video da anlatmış onları inceleyerek kurabilirsin. Güzel bir sunucu almanız gerekiyor öncelikli olarak windows server işinizi görebilir.
  6. A

iPhone'un FaceTime'ında Ciddi Açık Bulundu!

İPhone 7 blackjet kullanıyorum ve gayet memnunum hocam. Daha hiç facetime kullanmadım. Whatsapp var iken ne gerek var ki :)
  7. A

Google 2018’de En Çok Aradığımız Kelimeleri Açıklandı

Türkiye’de 2018’de Yükselen Genel Aramalar 1 - Dolar 2 - Soyağacı-edevlet 3 - Dünya Kupası 4 - e-müfredat 5 - Seçim Sonuçları 6 - Bedelli Askerlik 7 - Seçim Sonuçları Türkiye’de 2018’de Yükselen Aramalar - İsimler 1 - Mina Başaran 2 - Arda Öziri 3 - Ali Koç 4 - Münir Özkul 5 - Cenk Tosun 6 -...
  8. A

iPhone'un FaceTime'ında Ciddi Açık Bulundu!

Apple'ın FaceTime uygulamasında ortaya çıkan bir güvenlik açığı, iPhone daha çalarken karşı tarafın sesini duymanızı sağlıyor. Daha da kötüsü, karşı taraf çağrıyı reddetse bile sesi duymak mümkün oluyor. Apple’ın başı FaceTime uygulamasında ortaya çıkarılan yazılım hatası ile dertte. iOS 12.1.2...
  9. A

Ücretsiz Login Form Tasarımları

İndir indir İndir
  10. A

Blogger Kişisel Blog Teması - Portakal | Seo Ve Adsense Uyumlu Premium Tema %100 Türk

Tema Özellikleri: Gelişmiş Yönetim Paneli Ana Sayfada Sınırsız Yayın Özel Tasarımlı Widgetlar Öne Çıkan Yayın Eklentisi 3 Adet Yorum Sistemi ( Blogger Yorum Sistemi, Disqus Yorum Sistemi, Facebook Yorum Sistemi) 3'lü Yayın Izgarası Tam Ekran Veya Kutu Görünümü Hakkımda Kutusu Özel Yüklenme...
  11. A

Pyhton Ile Kolay Hesap Makinesi Yapımı

Hemen Başlayalım... whileTrue: secenek1 = "(1) toplama" secenek2 = "(2) çıkarma" secenek3 = "(3) çarpma" secenek4 = "(4) bölme" print secenek1 print secenek2 print secenek3 print secenek4 soru = raw_input("Lütfen yapmak istediğiniz işlemi seçin: ") İlk olarak Seçenekleri karşımıza print...
  12. A

KO-FOX HackShield 1397 Server Files + Database + Sorunsuz + Usko Dalga

Aslında güzel bir KO serveri açıp rahatça para mı kazansak :D
  13. A

Açık Kaynaklı Soru Cevap Scripti Türkçe

değerlendirilebilir bir script