Arama sonuçları

1. M

WebMenejer Online Futbol Menejerlik Oyunu Açıldı

Merhaba Türkmaxi Ailesi Hazırladıgım Futbol Menejer oyununu geliştirmemde lütfen bana yardımcı olun OpenwebSoccer versiyon sistemini tamamiyle değiştirdim ve geliştirmeye calısıyorum oyunu hem oynayıp hemde hataları bildirir misiniz bana en azından hızlı geliştirmesini yapabileyim. 1-Sonraki...
  2. M

Football Manager Web Tabanlı Online Oyun Scripti

Merhaba bende geliştiriyorum yabancı bir sitede yapmış tasarım gayet güzel şimdi ona göre yapıyorum bende
  3. M

World Of Wars Oyunu

seninle biz sırt sırta versek efsaneler yaratırız :) eline sağlık
  4. M

Satış Klanlar Script Satış Öncesi Test Konusu

Profilimden ö.m ile ulaşabilirsiniz
  5. M

Klanlar scripti

mobil tasarımdan bir kaç görüntü çalışmalar güzel ilerliyor.
  6. M

Klanlar scripti

herşey başlı başına açık kaynak kodlu. Fear293
  7. M

Klanlar scripti

Premium Puan transferi tamamen bitti.<br /> <br /> https://www.youtube.com/watch?v=rtkA1UfWUJw
  8. M

Klanlar scripti

Üzerinde çalışıyorum :rolleyes:
  9. M

Klanlar scripti

sunucu ile ilgili bi sorun vardır şuan bi problem yok :RpS_laugh:
  10. M

Klanlar scripti

Herkese Merhaba, uzun zamandır klanlar.org scripti ile uğraşıyorum. bi ara güzel bi şekilde geliştirmiştim ama hdd nin yanması sonuçu dosyaları kaybettim. ve yeniden başlamak istedim bu sefer geliştirdiğim scripti buradan bir kaç kişiye çekiliş vs gibi yarışmalarla paylaşıcam "BaRRaCuDa"...
  11. M

Satış Klanlar Scripti- Full açık kodlu yeni özellikler ile birlikte

Demo koyarsan eğer ilgilenen arkadaşlar detaylı bir deneme yapar iletişime gecebilirsiniz Eline sağlık güzel bi çalışma harita güzele benziyo ************************************
  12. M

Lütfen Yardım

Merhaba, Miraç Özdemir bi kontrol edermisin ?
  13. M

Butsa.ru sitesinin scripti

link vermen mümkün rica etsem ?
  14. M

Butsa.ru sitesinin scripti

arkadaşlar merhaba butsa.ru sitesinin scripti elinde olan varmı yaklaşık 400mb civarında bi script online menajerlik scripti çok güzel ve hoş bi scripte benziyor daha önce elimde vardı disk yanınca iptal oldu.
  15. M

Öneri Klan savaşları scripti

demo varmı ?
  16. M

PHP ve CSS iyi Olan içeri >>

oyunun konusu ney ?
  17. M

travian script kurulumu hata

ben denemedim ama kodlarına bi göz gezdirdim hosuma gitmişdi.
  18. M

travian script kurulumu hata

genellikle php ve mysql sürümünden kaynaklanan bir hata bu ben sana istersen travian kingtoms 5 scriptini öneriyim gayet güzel şuanda.
  19. M

Alış Klanlar (Tribalwars) Scripti .

Miracozdemir.com.tr demo burda test et pm atarsın geliştirme aşamasında.
  20. M

oyun scriptleri

klanlar veya klanlar tarzı bi scritp varmı elinde ? bu arada düşüncen hosuma gitti. bende klanlar scripti ile uğrasıyorum bayadır.