Arama sonuçları

1. Derdogever

Ücretsiz Alan Adı | Yeni Üyelere Özel .SHOP

@BaRRaCuDa ücretsiz sunumları bitmiş konu değiş güncelle millet yanlış yönlenmesin
  2. Derdogever

Piyasada çalışan mafiya scripti yok elinde olan varmı?

bu forum açıldı açılalı :D tek mafia scriptleri üzerinde gelip geçti :D millet başka birşeyle ilgilenemiyormu
  3. Derdogever

RİOTTAN SIZDIRILAN YENİ HİLE (ÖNEMLİ)

Virüs olmadığının kanıtı ve sizde nasıl çalıştığının resmi ??
  4. Derdogever

Ücretsiz Alan Adı | Yeni Üyelere Özel .SHOP

herkes alabilir bizde aldık destekleride güzel ücretsiz domain almanıza rağmen
  5. Derdogever

Öneri daha çok referans amaçlı ücretsiz logo yapıyorum kaçırmayın

merhaba arkadaşlar referans amaçlı ücretsiz logo yapacağım hemen iletişime geçerek bilgi alınız Whatsapp: 05529360873 pm instagram: @srgr30 tiktok: @srgr30
  6. Derdogever

İstek 2 Forum Sitesine Yardımcı Arkadaşlar Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar 2 Tane Forum Sitem Var İster Ortak İster Yardımcı Arkadaşlar Aranıyor Link Pm den verilecektir
  7. Derdogever

Herkese Ücretsiz Logo Yapıcam

umarım beğenirsin boyut büyük kendin küçültüp istediğin boyuta ayarlarsın @bynoment ben bir tane yaptım hediyem olsun
  8. Derdogever

Satış LOGO - BANNER - KARTVİZİT TASARIMLARI

Günceldir konumuz referans yaptığımız işler ve detaylı bilgi için PM den mesaj atınız
  9. Derdogever

Öneri Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8'de DNS ayarını değiştirmek

Bilgisayarınızdaki DNS Sunucusu bilgisini değiştirmek için öncelikle kullandığınız Windows sürümüne (XP, Vista, 7, 8) uygun olarak aşağıdaki seçeneklerden bir tanesini seçip adım adım aynı işlemleri uygulamalısınız. Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8'de DNS ayarını değiştirmek 1) Başlat...
  10. Derdogever

Selam, ben geldim. :)

a.s hg aramıza
  11. Derdogever

Öneri Açılışa Özel Herkese Ressellerde Kampanya Başka Yerde Yok

Merhabalar ; Açılışımıza Özel Resellerde Ve Hostinglerde Büyük Kampanya Başka Yerde Bulamazsınız Yıllık Alımlarda Sınırsız Reseller Hosting Sahibi Olun Trlokasyon.com olarak hosting kalitemizi siz değerli müşterilerimize göstermek için tüm herkesi SINIRSIZ RESELLER PAKETI SAHIBI YAPMAYI...
  12. Derdogever

Öneri Çalışmayı Durdurdu Hatalarına Kesin Çözümler

eline sağlık güzel bir anlatım olmuş
  13. Derdogever

Öneri domain adreslerini resellerimde barındırabilirsiniz

güncel reklamsız sponsorluk için iletişime geçiniz
  14. Derdogever

Öneri domain adreslerini resellerimde barındırabilirsiniz

Merhaba Türkmaxi.org üyeleri Domain alıpta Hosting alacak kuvvetleri olmayanlara sponsor olabilirim Tek Yapmanız Gereken Türkiye Cumhuriyeti Kurallarına Uygun İçerikler Barındırmak Olacaktır Terörve Her hangi Bir ırka Saldırı Veya Kışkırtma Amaçlı İçerikler Yasaktır hosting sağlamamız...
  15. Derdogever

Satış LOGO - BANNER - KARTVİZİT TASARIMLARI

Konumuz Günceldir Referanslar Özelden Verilecektir Maksat Reklam Amaçlı Olmasın Logo: 25 TL Kartvizit: 30 TL Banner: 35 Kısa süreliğine kampanyamızda mevcuttur
  16. Derdogever

Instagram takipçi Yükseltme uygulamamız

Instagram takipçi Yükseltme begendirme video izlenmesi ve bir çok Araç ile sizinleyiz hemen indirin kasın ............... https://my.mobiroller.com/downloadAPK/Index?apk=224527158492.apk ........... Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. Derdogever

Instagram takipçi sistemi ücretsiz karşınızda üstelik unf ücretsiz

İnstagram geçen süre boyunca kendine bir çok yenilik ve farklılık katmaya devam ediyor. Instagram’ı diğer sosyal medyalardan farklı kılan birçok özelliklerin başında sadece fotoğraf odaklı olmasıdır. Diğer ağlarda da tabii ki fotoğraf paylaşımı mevcuttur fakat ınstagramın farklı efektlerde...
  18. Derdogever

Instagram takipçi alınacaktır script

Instagram takipçi hilesi scripti alınacaktır iletişim dm
  19. Derdogever

OSSN v4.3.1 Sosyal Medya Arkadaşlık Scripti

Aslında geliştirmek lazım