Arama sonuçları

1. B

Satış HAN AJANS - 70 adet EDU & GOV Backlink GARANTİLİ Manuel Profil Çalışması.

70 adet Yabancı EDU & GOV Profilden Backlink Çalışması ( 3 tanesi Türk ) + 10 adet türkçe kaliteli Forum Hediyeli 70 adet Top Level Domains İnternetin İtibarı En Yüksek Seviye DA ( Domain Authority) 50 - 100 arası Domainlerinden Alınan Linklerdir. 1 ANAHTAR KELİMEDE YÜKSELME & ALEXA DÜŞÜRME...
  2. B

Satış 80+ News Kayıtlı Otoriter Haber Siteleri Tanıtım Uygun Fiyatlı

Firma ve ürünlerinizin tanıtımını etkili bir şekilde yapabileceğiniz, Google istenen anahtar kelimelerde sitenizin yükselmesini sağlayacak haber siteleri tanıtım yazısı paketleri .. İnternetin En İyi Haber Sitelerinden TANITIM YAZILARI , En Uygun Fiyatlarla Detaylı Bilgi ve sipariş için...
  3. B

Satış Moz 4.7 News ve Dmoz kayıtlı otoriter haber sitesinden footer backlink

Footer Backlink Satış Kendi Haber sitemizden Sınırlı Sayıda Garantili ... İlk Çıkışlardır ... www. aksarayhaberleri .gen.tr Mozrank :: 4.7 ( Google News ve Dmoz Kayıtlı ) Google Index 64.000 Yandex Index 7.000 Site Yaşı 3 Yıl Yıllık 600.00 TL / 6 Aylık 400.00 TL İLETİŞİM...
  4. B

104 Adet Kaliteli Blogdan Footer Backlink Satış 2 Aylık 800 TL İlk Çıkışlardır !

Toplam 104 Adet Kaliteli .com uzantılı farklı Blogdan Footer Backlink Satış 2 Aylık 800 TL Kampanyalı ... İlk Çıkışlardır ! ( Gerçek Fayda ve Etki Görmeniz için en az 2 Aylık alım tavsiye edilir ) ( 4 Aylık 1200 TL ) Bu Fiyata Bu Kalitede Backlink Hizmeti Yok !! Google 1.Sayfa için İlk...
  5. B

Satış 95 Adet Farklı Domain Blogdan Tanıtım

95 adet farklı bloğumuzda ürün ve sitenizin tanıtım yazılarını yayınlıyoruz. 95 Farklı domaindir, farklı blog wordpress tabanlı sitelerdir Manuel tek tek elle yapılan doğal çalışmadır, 95 sitenin hepsinde birden yayınlanır. Ücreti Kampanyalı : 150 TL Vereceğiniz 1 adet tanıtım yazısı...
  6. B

Satış Haber Siteleri Footer Backlink Satış

Aşağıdaki 3 Haber Sitesinden Backlink 6 Ay kalıcıdır Fiyatı 500 TL www.aksarayhaberleri.gen.tr www.sultanhani.gen.tr www.aksarayhabertv.com Aşağıdaki toplam 6 sitemizden Footer (sidebar dan) Backlink Paketi, 6 sitenin hepsinden link verilecektir. Ücreti: 6 Aylık 350 TL — 12...
  7. B

Satış Tanıtım Yazısı Aracı Bayiliği Veriyorum PA: 37 Rank: 4

Tanıtım Yazısı Bayiliği, Aşağıdaki 3 sitemizde tanıtım yazısı aracı bayi olarak çalışabilirsiniz, 1 yazı içerisinden 3 anahtar kelimeye link verilir. Paket ödemesi önden alınır ve Her Bayi için Yazar admin hesabı tanımlanır... 1) http://www.alisverissitelerin.com ( DA: 26 PA: 37 Rank...
  8. B

Satış Backlink Satışı Toplam 6 Sitemizden paket satış (footer backlink)

Backlink Satış: Aşağıdaki toplam 6 sitemizden Footer (sidebar dan) paket Backlink Satışı başlamıştır, 6 sitenin hepsinden link verilecektir. Dışarıya verilen ilk çıkışlardır .... Ücreti: 2 Aylık 150 TL -- 4 Aylık 250 TL (6 sitenin hepsinden istediğiniz 1 anahtar kelimeye dofollow link...
  9. B

Satış Edu Gov Uzantılı Sitelerden Kalıcı Dofollow Backlink Seo

Aşağıdaki toplamda 6 Sitemizden tanıtım yazısı yayınlama seo hizmeti paket ücreti 40 Tl. Yani 1 tanıtım yazısı 6 sitede birden yayınlanacak. (her site için 6 farklı yazı verebilirsiniz) İlave olarak; Aynı sitenin bir sefere mahsus toplamda 50.000+ Organik Gerçek Takipçisi bulunan 17 farklı...
  10. B

PA: 37 Karşılıklı Backlink Değişimi İsteniyor

www.alisverissitelerin.com (TF: 21 Rank: 3.2 DA: 26 PA: 37) Sitemizle Karşılıklı Kalıcı veya Uzun süreli Link Değişimi için benzer değerlere sahip siteler email iletişim. İletişim :: guvenliseo@gmail.com Google News Kayıtlı Haber Siteleri Listemiz >> http://www.habersitelerinereklam.com/...
  11. B

Satış Alexa Rank Sıralama Değerini Yarı Yarıya Düşürme Çalışması

Alexa Sıralama Düşürme Çalışması ALEXA DEĞERİ 3 Milyon Üzeri Siteler YARI YARIYA ORANDA KALICI İYİLEŞTİRİLİR Örnek; Alexa Global Değeri 10 Milyon olan Sitenizin Sıralaması 5 Milyona düşürülür, iyileştirilir. Alexa Değeri 3 Milyon ve Üzeri siteler için Geçerli Fiyat ve Seo Çalışmasıdır. 8...
  12. B

Google News ve Dmoz Kayıtlı Sitelerden Tanıtım Yazısı Seo Paketi

Aşağıdaki toplamda 4 Siteden tanıtım yazısı yayınlama ücreti 60 Tl. (1 tanıtım yazısı içinden 2 anahtar kelimeye dofollow link çıkışlı) 1-) Aksaray Haberleri, Aksaray haber, haberi, Aksaray, gündem (google news ve dmoz kaydı var) 2-) Sultanhanı Gazetesi, Aksaray haberleri, aksaray haber...
  13. B

Satış Tanıtım Yazısı Paketi Seo Pagerank Backlinks Hizmeti

SEO ÇALIŞMASI PAKETİMİZ ( Güvenli Doğal Manuel Çalışmadır Siteniz Google Tarafından kesinlikle Ceza almaz Sandbox a Düşmez !! ) Toplamda 20 adet “PageRank 3 – Pagerank 7” Sitelerden Makale içerisinden Backlink tanıtım yazısı yayınlama + 100 Forum Tanıtımı ve 150 Sosyal İmleme Çalışması +...
  14. B

Satış Backlink Seo Çalışması Hizmeti : Toplam 8 adet Pagerank4 ve PR5 Siteden Makale Link

SEO ÇALIŞMASI PAKETİMİZ ( Güvenli Doğal Manuel Çalışmadır Siteniz Google Tarafından kesinlikle Ceza almaz Sandbox a Düşmez !! ) Toplamda 25 adet “PageRank 3 – Pagerank 7†Sitelerden Makale içerisinden Backlink + Toplamda 5 Milyon Üyeli Twitter ve Facebook Sayfalardan ve Facebook...
  15. B

Satış Backlink Seo Çalışması Hizmeti : Toplam 8 adet Pagerank4 ve PR5 Siteden Makale Link

5 tane PR5 1 Tane PR4 2 tane henüz pr almamış alışveriş ve eticaret konulu site, Fakat Trustranki 2.215 dizin rehber sitesi, Toplam 8 Sitede makaleniz yayınlanır. Siteler kendi düzenli güncellenen wordpress tabanlı sitelerimizdir. Siteler makale ve link çöplüğü siteleri değildir...