Arama sonuçları

1. K

Null Script Paylaşmak Yasakmı?

Selamün Aleyküm Beyler/Bayanlar, Null Script Paylaşmak Yasakmı?
  2. K

PHP ve CSS iyi Olan içeri >>

Selamün Aleyküm, Aklımda iyi Para Kazandırıcak Bir Oyun var, Domain ve Hosting Hazır Sadece Script Eksik. İsteyen ÖM isteyen, Skypeden Ulaşsın. Skype: Kanly Gaming
  3. K

HızlıResim Tarzında Script | Resim Yükleme Scripti |By Kanly

Selamün Aleyküm, Bugün Sizlere Kendi Editlemiş Olduğum Scripti Tanıtacağım. Script Resim Yüklemeye Yarıyor Fazla Anlatılıcak Birşey Değil. # Yaptığım Değişiklikler - Script %70 Fazlası Türkçeltirildi. - Favicon Daha iyi Bir Favicon ile Değiştirildi. -Conf Php Dosyası Oluşturuldu ve Bütün...
  4. K

Windows için WhatApp Uygulaması Geldi!

WhatsApp Uygulaması Masaüstüne Geldi! WhatsApp, Windows ve MAC OS X platformları için yeni uygulamasını yayınladı. WhatsApp'ın masaüstü uygulamaları sayesinde mesajlaşma deneyiminize yeni bir soluk katabilirsiniz. Facebook'un bünyesinde yer alan WhatsApp'ın yakın bir zamanda masaüstü...
  5. K

Python 3 Türkçe Kaynak!

Merhaba Arkadaşlar Size Yararlı olabiliceğini düşündüğüm Python 3 Türkçe Kaynağı Sizinle Paylaşıyorum Türü PDF Boyut 1 MB Yakın 158 Sayfa işinizi Görür indirme linki "Tıkla"
  6. K

Yakında..(Coming Soon..) Scripti

Merhaba Arkadaşlar Bugün Size Yakında (Coming Soon) Scripti vereceğim. İndirme Linki:Bana Tıkla,Evet Bana!
  7. K

ücretsiz Host(Domain)

Merhaba Arkadaşlar Benim uzun Zaman önce Keşif ettiğim bir Siteyi veriyorum Site Türkçe Adı Hostinger.ücretsiz domain alabiliyorsunuz çok anlatmayacağım. eğer dilerseniz domain aldıktan sonra host ayarları bölümünden web site(blog) tasarlayabilirsiniz,oluşturabilirsiniz. benden bu kadar işte...
  8. K

Yardım Merkezi Gelirse iyi Olur (:

Selamın Aleyküm Arkadaşlar, Bugün Forumları Gezerken Fark ettim Yardım Merkezi yok varsada benim haberim yok Eğer Gerçektende yoksa Açarsanız Memnun olurum varsa Yerini Sölermisiniz ? Teşekkürler (:
  9. K

Blog Scripti Lazım

Arkadaşlar Bana Bir Blog Scripti Tasarlayabilirmisiniz yada Bulabilirmisiniz ? Arka Plan Siyah Yorum Yapılabilsin. Admin Panel üye Giriş & Çıkış bölümü Küçük birde Reklam alanı Şimdiden Sağolun (:
  10. K

Abone & Like Kasma Botu [Çalışıyor]

Selamın Aleyküm Arkadaşlar,Size bir Kaç gün Önce Keşfettiğim Bir Sistemi Anlatacağım. Sisteme Yeni Kayıt olduğunuzda Sizden 3 Referans istiyor. 3 Referans Sonrası Elinizdeki Kredi oranına Göre Abone veya Like kasabiliyorsunuz.Sistem Her 24 Saatte Bir Sıfırlanıyor. Not: 1 Kredi 1 Like veya 1...
  11. K

Selamın Aleyküm

Selamın Aleyküm Arkadaşlar Ben Buraya Yeni Katıldım Güzel bir Mekan Bundan Sonra Burda Takılacağım (: