Arama sonuçları

1. bynoment

İstek Çin Menşeili Oyun Türkçeleştirme Ve Geliştirici Ekip Arıyorum

Arkadaşlar selam Turkmaxi tekrardan açıldığına göre burada benim gibi birşeyleri geliştiren ve uğraşan insanlar olduğunu düşünüyorum hala :) Şimdi oyundan bahsedeyim , oyun 1GB boyutunda güzel grafiklere sahip bir pc mmo rpg tarzı dungeon oyunu Görüntüleri göstereyim içerik gizliliği...
  2. bynoment

3D City Html Script [Çalışıyor]

İlk Script Paylaşımım İle Karşınızdayım Oyundaki amacınız size verilen haritada şehir kurup geliştirmek. Ben türkçeleştirmesini yapamadım elimde gerekli edit dosyaları olmadığından dolayı TR de bilinmeyen bir script diye düşünüyorum. Demo : http://lo-th.github.io/3d.city/index.html...
  3. bynoment

Oare legend server files

Metin2 tarzında bir oyun. Kurmadım ama deneyecegim en kısa zamanda Oyunun çalışıp çalışmadıgı hakkında bilgim yok ne yazıkki + alıntıdır. Kurulum için NOT: Kurulum için windows 2012 server işletim sistemi lazım ve birazda visual studio bilgisi. bunu yazmışlar :D...
  4. bynoment

Kurtlar Vadisi Online

Merhabalar baya eskiden bi text tabanlı oyun vardı nette hala dururmu bilmem Kurtlar vadisi temalıydı adam alıp diğer mafyalar ile çatışıp para toplayıp tepeye cıkmaya çalışıyorduk hatırlayanınız varsa isminide söyleyebilirse oyunun tam Eski tip mafya oyunu scriptleri arıyorum
  5. bynoment

indirme linkleri

Mega veya cloud a yüklenirse indirme sırasında bekleme vb. olmaması + siteye üye olanlara direkt link adresi Üye olmayan kullanıcılar için ise reklamlı link kısaltması gösterilsin bence Site geliride olur