Arama sonuçları

1. GANJA

Öneri H5 Game + Mobil Cihaz Uyumlu + Admin Panel + Kolay kurulum

Çelişkili konuşuyoruz ama verdiğiniz rarlı dosyadan cıkan görüntü bu :) ayrıca oyun c de de çalışır d de de f dede disk yolu farketmez yapılacak tek şey başlatıcı .bat uzantılı dosyaları sublimetex veya herhangi bir metin editörü ile açarak D yolunu C veya F artık hangi diskte tutulması...
  2. GANJA

db bağlantısı bulmuyor o yüzden server list'de takılı kalıyor mysql db şifreleri belirsiz yada yanlış girilmiş paketlenmiş. phpmyadmin pass 123456 bağlantısı oluyor ancak sunucu taraflı can not connect to mysql diyor yani sunucu tarafı db sini göremiyor = bağlantısını sağlayamıyor.
  3. GANJA

webserver dedigi zaten phpStudy.exe budur phpstudy klasörüne girip açabilirsin.
  4. GANJA

Localhost'a kurmadım sunucumda test ettim. localhost için direk başlatıcıları calıştırmanız yeterli öncelikle phpstudy ile start vermeniz lazm local sunucu oluşturması için.
  5. GANJA

Server List Yüklenmiyor.. DBUser = "root", --DBPass = "9oTxZnIpUjvsrPmKrRPyRw==" DBPass = "0987abc123", }, --0987abc123 ve verilen db passlar db bağlantısını sağlamamaktadır.
  6. GANJA

3d web tabanlı oyun kaliteli grafikler!!!

Dosyalara hakimseniz madem sadece local değil multi olarak nasıl yapıldıgını anlatırsanız en azından konunuz daha yararlı olabilir çünkü bu işlerle ilgilenmek isteyen çok hevesli arkadaşlarımız mevcut bu sayede bu pratik adımı hızlıca geçmiş olurlar ve üzerlerinde daha iyi çalışabilirler.
  7. GANJA

1 Yıllık İndexlenmiş Film Sitesi Satışta.

Evinizdeki Keyif Hatred2 < Sitemiz : Sorunsuz Stabil çalışabilen WordPress e Bağlı Yeni Lisanslanmış Botuyla Satılıktır. Fiyat 450 TL'dir. Domain Host ile birlikte Teslim edilicektir. İletişim İçin ÖM Atabilirsiniz.
  8. GANJA

Football Manager Web Tabanlı Online Oyun Scripti

Yönetim kadrosu dışında kimseye ücret ödemeyiniz yönetim ekibinden herhangi birine mesaj bırakınız size dönüş sağlanır.
  9. GANJA

Satış 16, 32, 64 GB RAM Seçenekleriyle 150 TL'den Başlayan Fiyatlarla Kiralık Dedicated Sun

KAPTEYAN BİLİŞİM - TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ Merhabalar Değerli Turkmaxi.org Üyeleri, Kapteyan tekrardan mükemmel Turkmaxi.org kampanyası ile sizlerle birlikte. Platformumuzu en üstün performansa göre konfigüre ederek yüksek uptime oranı ile siz değerli müşterilerimize 7/24 kaliteli Fiziksel...
  10. GANJA

Mmorpg rpg oyun.

id : Root Pass : forum.tuan565.com Download : https://drive.google.com/uc?id=0ByoQ...xport=download Pass unrar: forum.tuan565.com Translation tools : SWF decompiler : http://www2.sothink.com/download/swfdec.zip Adobe Flash CS6 : https://www.youtube.com/watch?v=8zWPhngAZFM Denemeni tavsiye...
  11. GANJA

Kali Linux

Tarayıcı eski oldugundan da bağlantu kuramayabilir lunix için güncell bir browser indirip denediniz mi ?
  12. GANJA

Kali Linux

wmware aracılıgıyla sanal lunix mi kurmaya çalıştınız ?
  13. GANJA

Öneri Kapteyan Bilişim - Teknolojileri - www.kapteyan.com.tr

KAPTEYAN BİLİŞİM - TEKNOLOJİLERİ Merhabadeğerli Turkmaxi.org kullanıcıları ; Firmamız Hakkında 2017 yılında kurulan Kapteyan, dürüst ve güvenilir bir şekilde internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Hem bireysel hem kurumsal pazarda önemli bir isim haline gelmeyi amaçlayan firmamız bu...
  14. GANJA

Satış ULTRA SSD Disk Yapısında Alpha-Master Reseller Sizinle!

KAPTEYAN BİLİŞİM - TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ Merhabalar Değerli Turkmaxi.org Üyeleri, Kapteyan'dan mükemmel Turkmaxi.org kampanyası ile sizlerle birlikte. Platformumuzu en üstün performansa göre konfigüre ederek yüksek uptime oranı ile siz değerli müşterilerimize 7/24 kaliteli ULTRA SSD DİSK Alt...
  15. GANJA

Satış Kapteyan Teknolojileri | 14.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla | 2 dk’da Teslim SSD Diskli

KAPTEYAN BİLİŞİM - TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ Merhabalar Değerli Turkmaxi.org Üyeleri, Kapteyan tekrardan mükemmel Turkmaxi.org kampanyası ile sizlerle birlikte. Platformumuzu en üstün performansa göre konfigüre ederek yüksek uptime oranı ile siz değerli müşterilerimize 7/24 kaliteli VPS Sunucu...
  16. GANJA

Satış BÜYÜK İNDİRİM! E5 İşlemcili Özel ULTRA SSD Diskli VDS Paketleri - 20 TL'den Başlayan

KAPTEYAN BİLİŞİM - TEKNOLOJİLERİ ŞİRKETİ Merhabalar Değerli Turkmaxi.org Üyeleri, Kapteyan tekrardan mükemmel Turkmaxi.org kampanyası ile sizlerle birlikte. Platformumuzu en üstün performansa göre konfigüre ederek yüksek uptime oranı ile siz değerli müşterilerimize 7/24 kaliteli SSD VDS Sanal...
  17. GANJA

Blood rıtes onlıne lıỆp lınh offlıne 2018

Oyun sorunsuz şekilde bir vds sunucusuna yada localhost şeklinde kuruluyor mesele kurmak değil mesele pach'ları editleyebilmek. client src si de yok çok hakim olamıyorsunuz oyuna
  18. GANJA

Counter Strike Online 2 - Server Dosyası

Node.js sistemleri mongodb le çalışır hacım mongodb ile db bağlantısı kurmayı dene ancak db passları nedir bilemiyorum :) zaten bu src ler oyunun tam kaynak kodları değil sadece cs 1.6 nin botlarla oynadıgın sürümü gibi düşebilirsin.
  19. GANJA

Spineworld Sanalika Benzeri Script

Hocam kurulumunu zaten bende beceremedim wwwrooot u ana dizininize attıgınızda scriptin sitesine geliyor sql i de okutursanızda locationslarıda düzeltiyorum ancak kendi kendine domain.com/s/index.php şeklinde /s yönlendirmesi açarak devam ediyor çok bişi anlayamadım becerebilen varsa...
  20. GANJA

Spineworld Sanalika Benzeri Script

Evet Hocam Web Tabanlı bir oyun Showvave destekli - - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - - Tekrar Kontrol ediyorum Link : https://mega.nz/#!ffRj3KjD!45f8kOvXsNu8xZQr8mBSF3_OXM3ixC5VEi9gXUUAh_o Rar Şif : mayar.png Konu düzenleme yetkim yok sanırım konu düzenleyemiyorum...