Arama sonuçları

1. S

Ücretsiz Herkese Ücretsiz Logo Yapıcam

Zaman konusunda sıkıntı yok. İsim : TeknoBeta Slogan : Teknoloji'nin Betası Boyut : 225x50 İcon : www.facebook.com/teknobeta üzerinden bakarsanız süper olur. Profil fotoğrafı.
  2. S

Ücretsiz Herkese Ücretsiz Logo Yapıcam

Eğer hala geçerliyse ben de değerlendirmek isterim. :)
  3. S

Sitenize Pagerank Sorgulama Kodu ekleyin 'BP'

Eyvallah hocam faydalı olabilir
  4. S

2017 SEO Teknikleri ve Beklenen Yenilikler

Ellerine sağlık güzel makale.
  5. S

Reklam gösterince kazandıran site varmı?

Hocam şu an Google reklamlara hükmediyor yani en azından kendi adıma söylemek gerekirse her halükarda gösterim ücretleri o kadar az ki tıklama başına gelirler daha karlı oluyor. Bunu hit kastıktan sonra birebir olarak reklam satabilirsiniz şartları istediğiniz gibi belirleyin.
  6. S

Türk arama motoru geliyor

Ülkemizin yerli bir arama motoru geliştirmesi gerektiği konusunda oldukça güzel bir açıklamayla belirten Ulaştırma bakanı Ahmet Arslan, bu konuda gerekli çalışmaların başladığını belirtti. Türkiye olarak ülkemizin yerli bir arama motoru geliştirmesi gerektiğini belirten Ulaştırma, Denizcilik...
  7. S

Site İçi SEO – Site / Sayfa Yapılandırma Faktörleri

Hazır yeni bir wordpress kurmuşken iyi geldi ellerine sağlık.
  8. S

Adsense anlaşması?

Reklam olarak görülmesin diye direk yazmadım ancak adres : teknobeta.net Herhangi bir kişi bunu kabul ederse karşılıklı tıklarız her iki tarafta karlı olur.
  9. S

Adsense anlaşması?

Şöyle 8-10 kişi karşılıklı adsense tıklamak için anlaşamayaz mıyız? Toplasak 2 dakikamızı almaz bence gayet karlı olur. teknobeta.net
  10. S

iOS güncelleme bildirimleri nasıl kapatılır?

Artık neredeyse herkesin evinde bir iOS işletim sistemine tablet, telefon vb. ürünler bulunurken, iOS 5 sürümünden beri sürekli karşılaştığımız ve çoğu işimizi kolaylaştırmasına rağmen aynı zamanda da bir o kadar rahatsızlık veren güncelleme bildirimlerini kapatmamız mümkün. Bu güncelleme...
  11. S

Satış SosyalBulk.Com - İZLENME 0.75 KRŞ - 1K Takipçi 2.50 TL - KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN

Herhangi bir referans var mı? Daha önce 40 lira gibi bir ücret vermiştim ve gelen abone sayısı 21 oldu 15.000 kişi içinden.
  12. S

www eki gözükmüyor?

Herkese merhaba. Özel olarak yeni bir wordpress tabanlı blog sitesi açtım ve yeni yeni ıvır zıvır işlerini halletmeye çalışıyorum. Sitemin ön ekinde www bulunmuyor ve kullandığım temadan dolayı www eklendiğinde lisans kodu hatası veriyor ve site gözükmüyor. Bu konuda ne yapabilirim? www eki...
  13. S

Merhaba

Adınız: Selim Enes Erdoğan Yaşınız: 20 Nereli olduğunuz: Düzce Nerede Yaşıyorsunuz: Zonguldak Hobileriniz: Yazılım, Video Oyunları, Basketbol, Eminem Hangi takımlı olduğunuz: Ülkemizde taraftardan çok holigan bulunduğu için çok takip etmiyorum ancak Fenerbahçe. Öncelikle tekrardan merhaba...