Arama sonuçları

1. S

Türk arama motoru geliyor

Ülkemizin yerli bir arama motoru geliştirmesi gerektiği konusunda oldukça güzel bir açıklamayla belirten Ulaştırma bakanı Ahmet Arslan, bu konuda gerekli çalışmaların başladığını belirtti. Türkiye olarak ülkemizin yerli bir arama motoru geliştirmesi gerektiğini belirten Ulaştırma, Denizcilik...
  2. S

Adsense anlaşması?

Şöyle 8-10 kişi karşılıklı adsense tıklamak için anlaşamayaz mıyız? Toplasak 2 dakikamızı almaz bence gayet karlı olur. teknobeta.net
  3. S

iOS güncelleme bildirimleri nasıl kapatılır?

Artık neredeyse herkesin evinde bir iOS işletim sistemine tablet, telefon vb. ürünler bulunurken, iOS 5 sürümünden beri sürekli karşılaştığımız ve çoğu işimizi kolaylaştırmasına rağmen aynı zamanda da bir o kadar rahatsızlık veren güncelleme bildirimlerini kapatmamız mümkün. Bu güncelleme...
  4. S

www eki gözükmüyor?

Herkese merhaba. Özel olarak yeni bir wordpress tabanlı blog sitesi açtım ve yeni yeni ıvır zıvır işlerini halletmeye çalışıyorum. Sitemin ön ekinde www bulunmuyor ve kullandığım temadan dolayı www eklendiğinde lisans kodu hatası veriyor ve site gözükmüyor. Bu konuda ne yapabilirim? www eki...
  5. S

Merhaba

Adınız: Selim Enes Erdoğan Yaşınız: 20 Nereli olduğunuz: Düzce Nerede Yaşıyorsunuz: Zonguldak Hobileriniz: Yazılım, Video Oyunları, Basketbol, Eminem Hangi takımlı olduğunuz: Ülkemizde taraftardan çok holigan bulunduğu için çok takip etmiyorum ancak Fenerbahçe. Öncelikle tekrardan merhaba...