Arama sonuçları

1. projevekod

Premium Blogger Temaları Ücretsiz Arşiv 128 Adet

128 Adet Premium Blogger teması ücretsiz indirebilirsiniz. Rar dosyası içinde fotoğrafları kurulum anlatımları mevcuttur. Sitenize blogger temalarını kurmadan önce yedek almanızı tavsiye ederim. Çoğunun şifreleri çözülmüştür. Dilleri yabancı türkçeye çevirip kullanılabilir durumdadır. Mevcut...
  2. projevekod

PeepSo - WordPress İçin Yeni Nesil Sosyal Ağ Eklentisi!

O değilde fotoğrafta ki site temasını öğrenebilir miyim?
  3. projevekod

Temiz bir PHP blog scripti lazım.

Teşekkür ediyorum haber bekliyorum.
  4. projevekod

Temiz bir PHP blog scripti lazım.

Arkadaşlar shell veya virüssüz temiz bir php blog scripti arıyorum. Üyelerde içerik girebilirse çok güzel olur.
  5. projevekod

Öneri 24 Saatte 200$ Kazanmak İster misin ? eBook ile bu mümkün konuya gel

Tam anlamadım referanslı üyelik mi getirticez nasıl bir şey
  6. projevekod

Vücut Kitle Endeksi VKİ Hesaplama Programı C#

+ Programın ismi: projevekod - Vücut Kitle Endeksi Hesaplama VKI C# + Programın sürümü: 1.0 + Kullanılan programlama dili: C# + Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana Ait. https://www.projevekod.com/2019/03/vucut-kitle-indeksi-vki-hesaplama-programi-c-sharp.html + Sistem Gereksinimleri...
  7. projevekod

Kişisel Blog İçin Ne Tür Backlinkler Alınabilir?

Ne hakkında yazacaksın ona göre anahtar kelimeler seçilecek. hit arttırmak için güzel kaliteli ve bol özgün içerik girmeniz gerekiyor. Uzun bir süreç beklentinizi kısa vade tutmayınız. Backlink ise tamamen yazılacak konular ile alakalı olmalı örneğin onedio da teknoloji ile ilgili bir backlink...
  8. projevekod

Bilgisayarım Çok Yavaşladı, Kasıyor, Açılmıyor Diyorsanız Yapmanız Gerekenler

Teknoloji ile birlikte evlerimize giren bilgisayarlarımız, bizi pek çok yükten kurtarıyor. Gel gör ki bu hızlı gelişen dünyada her şey ilk günki gibi kalmıyor. Her canlıda olduğu gibi aslında elimizde ki araçlarımızın bilgisayarlarında bir ömrü bulunuyor. Neden mi? Çünkü her yeni çıkan...
  9. projevekod

Blogger Sadece Anasayfada Gösterme - Gizleme Kodları

Blogger artık en yaygın bilinen blog sitesi açmak için kullanılan bir yer oldu. Her insan bir web sitesi olsun istemiştir. Kimisi uzun süreli kimisi kısa süreli bloglarda açmıştır. Bloggerda kullanılan bazı anasayfa da gizleme, etiketlerde gösterme mobilde gizleme veya gösterme gibi kodlar...
  10. projevekod

Özgün Ol, Özgür Ol.

Henüz kağıda dökülmemiş sanal kitap dünyası. Farklı kategorilerden farklı insanların yorumları bulunan yazılar. https://www.yazindunyam.com/
  11. projevekod

C# Otel Rezervasyon Otomasyonu

C# Otel Rezervasyon Otomasyonu C# ile hazırlamış olduğum bir örnekle daha sizlerleyim. Otel Rezervasyonu yapabileceğimiz basit bir uygulama eksik noktaları var. Fırsat bulamadığımdan yarıda kesmek zorunda kaldım. Odalar ve odalara ait rezervasyon yapma özelliği,müşteri çıkışı,müşteri...
  12. projevekod

Javascript - Jquery E-kitap PDF indir

Javascript için meb onaylı ücretsiz dağıtılan elektronik kitap (e-kitap) pdf dosyasını sizlerde ücretsiz indirebilirsiniz. Arşiv içeriği Meb onaylı betik dili(javascript).pdf Eloquent JavaScript.pdf (İngilizce) jQuery_Succinctly.pdf (İngilizce) Mastering Node (İngilizce) Paket içeriğinden...
  13. projevekod

Flatsome Wordpress Ücretsiz E-Ticaret Teması

W*rez teması satmak ve indirtmek yasaktır. - Yönetici ErcanK
  14. projevekod

Web Sitesini Hızlı İndexletme

Her şeyden önce, bir xml site haritası ve bir robots.txt dosyası oluşturmanız gerekir. 1. Web yöneticileri için hizmetlere site ekleme. Hızlı index Yandex web sitesi için, aşağıdakileri yapın: - Yandex.Webmaster bir site ekleme: http://webmaster.yandex.ru/ sitesine girmeniz...
  15. projevekod

C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

Uygulamalarımız çok sizlerle de paylaşacağız.
  16. projevekod

C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması

C# Kafe - Restaurant Otomasyonu Uygulaması Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kafe ve restaurant otomasyonu paylaşacağım.İstek üzerine paylaşıyorum.Projesini bizimle paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.Başarılı bir proje ve başarılarının devamını dilerim.Bildiğiniz gibi Kafe ve Restaurant...
  17. projevekod

Oyun Oynayarak Para Kazanmanın Gerçek Yolu ! | www.ParaTarzim.com

Ayrıntı olsaydı iyiydi.Siteye girince çiftlik tarzı olduğunu görünce kapattım ben bu tür scriptlerle bu tür sitelere karşıyım.Google adsense'de para kazanmak için uğraşıyorum daha iyi benim için.Yine de bu tür sitelere üye olup kazanmaya çalışanlara başarılar.Hayatta vakit geçirmem bunlarla.