Arama sonuçları

1. aliaktepe3

Kelime Bulmaca Oyunum Yayında !!!

Başarılar dilerim.
  2. aliaktepe3

Öneri Thiet Ky Tam Quoc Gelişmiş Online Oyun Scripti!!

o konuda selipro hakan bey daha bilgili müsaitse onunla iletişim kurmanızı öneririm uzun zamandır iş ve özel sorunlarımdan dolayı pek ilgilenemiyorum site ile
  3. aliaktepe3

Merhaba

merhabalar hoşgeldiniz
  4. aliaktepe3

Bayramınızı Kutlarım

Merhabalar Dostlar Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım Sevdiklerinizle Beraber Mutlu Huzurlu Günler Dilerim...
  5. aliaktepe3

Clash Of Avatar Server Dosyası Full

@FreeBoss Tamamdır Dostum Emegine Sağlık.
  6. aliaktepe3

Clash Of Avatar Server Dosyası Full

Merhabalar açmıs oldugunuz konu daha önce forumda detaylı olarak paylaşılmıstır ilgili konu linki : https://www.turkmaxi.org/forum/39973-clash-avatar-online-gelismis-oyun-scripti-full-anlatim-videolu-anlatim.html
  7. aliaktepe3

Yeni dünya webgame full server dosyalari !!

Merhaba Türkmaxi Ailesi..... OYUN ÖZELLİKLERİ: 1.Dili vietnamca (incelenip çeviri bölümü paylaşılacaktır. 2. Özellikler çeşitlidir : Zenginleştirme, kaplı, büyü, harita ejderhası, ferman, ... 3. Evcil hayvan sistemi, çeşitlendirilmiş etkiler, güzel beceriler. 4. Çeşitli ekipman sistemlerine...
  8. aliaktepe3

Legend Online 2 Server Dosyaları

https://drive.google.com/uc?id=0B8vBWN8n8aMUMHB5ZjB3R253bEk&export=download indirebilirsiniz link çalısıyor...
  9. aliaktepe3

Forumda Paylasımda bulunursanız takıldıgınız yerlerde illaki çözüm olacaktır forumdaki diğer konulara bakıp bilgi edinebilirsiniz.
  10. aliaktepe3

HTML5 Oyun Sciripti

Merhaba Türkmaxi ailesi, Oyunu Calıstırmak için indirdiginiz dosyayı D diskine atıp klasöre çıkartın sonra server kısayollarını sırasıyla çalıstırın (1.2.3.4.5.6 .bat ) Sonra Tarayıcınızdan ( 127.0.0.1/index.php ) adresine gidin kullanıcı adı girip oyuna bağlanabilirsiniz iyi çalısmalar...
  11. aliaktepe3

Bu oyun scriptini daha önce paylasmıştım script calısıyor 4 gb ram gerekli çalısması için VM den server baslatılıyor legend online benzeri ilgili konu linki: https://www.turkmaxi.org/forum/39825-legend-online-wartune-server-filesleri.html
  12. aliaktepe3

GunZ 1.5 Server Files!

hocam kurulumda bir hata yapmıssın videodaki anlatımı eksiksiz uygularsan herhangi bir sorun cıkmayacaktır...
  13. aliaktepe3

Rus oyun scripti istek

oyun scriptleri bölümüne bakabilirsin hepsini atma gibi bir şansımız yok dostum Oyun Scriptleri - Turkmaxi.org Webmaster Forumu ve Webmaster Sitesi
  14. aliaktepe3

fps oyun files istegi

bakıyorum dostum arastırıyorum işe yarar bişey oldugunda paylasacagım.
  15. aliaktepe3

NgỤc quỐc tranh phách offlıne vıỆt hóa

siteye google hesabından veya facebook hesabından giris yapıp öyle indirebilirsiniz.
  16. aliaktepe3

yok calıstıramadım config dosyalarını da gözden gecirdim olmadı saglık olsun :D
  17. aliaktepe3

aynı script bendede var çalıstıramadıgım için paylasmadım siz çalıştırabildinizmi scurity eror veriyor :(
  18. aliaktepe3

Site Sorunu

emeginize saglık suan gayet güzel görunuyor inşallah tekrar aynı sorunları yaşamayız :)
  19. aliaktepe3

Sponsor arıyorum

Daha Çok Başarılar dilerim dostum umdugunu bulursun inş :D
  20. aliaktepe3

fps oyun files istegi

Dostum belirttigin oyun sitemizde mevcut ama kısa bi ingilizce anlatımı var server dosyalarının kurulumu içerisinde ama kurulumunnu tamamlasan bile bug vb hatalar olacaktır ve bu hataları gidermek için bilgi gerekir çunkü nette paylasılan oyunların hatasızını bulmak cok zor ben arasıtırıyorum bu...