Arama sonuçları

1. aliaktepe3

Bayramınızı Kutlarım

Merhabalar Dostlar Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım Sevdiklerinizle Beraber Mutlu Huzurlu Günler Dilerim...
  2. aliaktepe3

Yeni dünya webgame full server dosyalari !!

Merhaba Türkmaxi Ailesi..... OYUN ÖZELLİKLERİ: 1.Dili vietnamca (incelenip çeviri bölümü paylaşılacaktır. 2. Özellikler çeşitlidir : Zenginleştirme, kaplı, büyü, harita ejderhası, ferman, ... 3. Evcil hayvan sistemi, çeşitlendirilmiş etkiler, güzel beceriler. 4. Çeşitli ekipman sistemlerine...
  3. aliaktepe3

HTML5 Oyun Sciripti

Merhaba Türkmaxi ailesi, Oyunu Calıstırmak için indirdiginiz dosyayı D diskine atıp klasöre çıkartın sonra server kısayollarını sırasıyla çalıstırın (1.2.3.4.5.6 .bat ) Sonra Tarayıcınızdan ( 127.0.0.1/index.php ) adresine gidin kullanıcı adı girip oyuna bağlanabilirsiniz iyi çalısmalar...
  4. aliaktepe3

3d web tabanlı oyun kaliteli grafikler!!!

MERHABALAR DOSTLAR YENİ BİR OYUNLAR KARŞINIZDAYIM OYUN TEST EDİLMİŞTİR %100 ÇALIŞMAKTADIR! Oyun unity tabanlıdır indirdiginiz dosya içersinde unity web player uygulaması vardır oyunu çalıstırmadan önce kurmayı unutmayınız... OYUNU ÇALIŞTIRMAK İÇİN ESSamp YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN SONRA [1]启动...
  5. aliaktepe3

GunZ 1.5 Server Files!

7Gunz online MMO Fps oyunu: SERVER KURMAK İÇİN SQL SERVER İNDİRMENİZ GEREKLİDİR DETAYLARI KURULUM VİDEOSUNDA GOREBİLİRSİNİZ... DOSYALAR LİNK: http://www.mediafire.com/file/tx64sy3ot1kw4u8/Gunz+2008+Server+%26+Client+Repack.zip RAR PASS: phoenix SERVER KURULUM VİDEOSU uCEgizgmN4w...
  6. aliaktepe3

Webgame Vũ Tam Quốc Online Oyun Scripti

MERHABALAR TUXMAXI AİLESİ UZUN ZAMANDIR İŞ KAZASI GECİRDİMGİMDEN DOLAYI PAYLAŞIM YAPAMIYORDUMYENİ KEŞFETTİGİM BİR OYUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM İYİ ÇALIŞMALAR... OYUN BİLGİLERİ: İNDİRDİGİNİZ DOSYAYI D DİSKİNE ATIN KLASORE CIKARTIN. 1-Web 2-GoldServer and 3-GameServer ÇALIŞTIRIN 127.0.0.1...
  7. aliaktepe3

Öneri Mükemmel Bir Online Strateji Oyunu Sadece Türkmaxi`ye Özel Paylaşım!

Selam Dostlar İlklerin Forumu Türmaxiye Özel Paylasımlarımıza Devam Ediyorum... Öncelikle oyunun ismini tam olarak bilmiyorum Ama Hoşunuza Gideceginden Eminim Biraz Ugraşılıp Türkçeleştirilebilir indirdiginiz dosyayı D diskine atıp klasore cıkartın SERVERİ çalıstırın 127.0.0.1 adresinden...
  8. aliaktepe3

Öneri Thiet Ky Tam Quoc Gelişmiş Online Oyun Scripti!!

Merhabalar Turkmaxi Ailesi Yeni Bir Oyunla Karşnızdayım. Öncelikle Oyunu Test Etme Şansım Olmadı Bilginize... Oyun Bilgileri: indirdiginiz Dosyayı D diskine atıp klasore cıkartın Dosyaların icerisinde XAMPP Bulunmakta XAMPP çalıstırın Msql Ve Apache Start tıklayıp baslatın Sonra Start Tıklatıp...
  9. aliaktepe3

Öneri Süper Savaşçılar Gelişmiş Online Oyun Scripti !!!

Merhabalar Arkadaşlar Yeni Bir Oyunla Yine Karşınızdayız... Süper Savaşcılar Oyun Scripti Kurulumu: İNDİRDİGİNİZ DOSYAYI D DİSKİNE ATIN KLASORE ÇIKARTIN. KLASÖR İÇERSİNDE [1] YAZAN TOPLU İŞ DOSYASINI ÇALIŞTIRIN ÇALISTIRDIGINIZDA SİZDEN GÜN AY YIL FORMATINDA TARİH YAZMANIZI İSTEYECEKTİR, TARİHİ...
  10. aliaktepe3

Öneri Pokemon Hellfire Online Oyun Scripti

Pokemon Helios Online Oyun Scripti Selamun Aleykum Arkadaşlar Elimde Bulunan Pokemon Helios Scriptini Forumumuzda Yararlı 20 paylaşım yapanlara ücretsiz verecegim. Script test edilmemiştir! SCRİPTTEN GÖRSELLER:
  11. aliaktepe3

Öneri Age of Empaires Tarzı Online Web Oyun Scripti!!!

Herkese Merhabalar Arkadaşlar Bugun Farklı bir oyunu sizinle Paylasmak istedimöncelikle internet problemimden dolayı tam olarak test etme şansım olmadı oyunla ilgili videoyu yakın zamanda çekip sizlerle paylaşacagım... OYUNU LOCALHOST ÇALISTIRMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER: 1.İNDİRDİGİNİZ DOSYAYI...
  12. aliaktepe3

Öneri Clash of Avatar Online Gelişmiş Oyun Scripti ( Full Anlatım + Videolu Anlatım )

Merhaba Arkadaşlar ben selipro, bütün gün video çekmekle uğraştım ama bi türkü çekemedim ya sunucu kastı ya sunucuya baglanamadım habire birseyler oldu en sonunda leptopun fanı yandı leptop u tamir e verdim derken bu saat oldu bende artık video çekmekden vaz geçtim ve resimli anlatım...
  13. aliaktepe3

Öneri World Press Film Sitesi Teması Ücretsiz!

İndirdiğiniz “Türkmaxi.org film site tema wp” Dosyasını masaüstüne çıkarın. “Türkmaxi.org film site tema wp” isimli klasörü WordPress’in kurulu olduğu dizinden “wp-content >> themes” klasörüne kopyalayın. Daha sonra WordPress yönetim panelinden “Görünüm >> Temalar” bölümünden aktifleştirin...
  14. aliaktepe3

Zard War Oyun Sctripti Basit Güzel Bir Oyun

~ "Upload" klasörünü sitenize yükleyin. ~ "Veritabanı" klasöründe bulunan "zw-database.sql" dosyasını mysql sunucunuza yükleyin. ~ Veritabanı ayarlarınıza uyacak şekilde "Upload" klasörünün içeriğini yüklediğiniz klasördeki "config.php" dosyasını düzenleyin. ~ İşiniz bitti, varsayılan...
  15. aliaktepe3

Öneri Gelişmiş Oyun Scripti Legend Online Tarzı Sorunsuz!

Oyun 1 kaç hata dısında sorunsuz çalışmaktadır indirdiginiz dosyayı D diskine atın oyun klasörundeki: Run 1. ESSAMP Run 2. Run server to turn on the server çalıstırın. tarayıcınızdan 127.0.0.1 yazıp oyun sayfasına ulasabilrsiniz. Sayfa Açıldıgında kayıt olup oyuna giris yapabilirsiniz...
  16. aliaktepe3

Oyun Scriptinde hata alıyorum çözümünü bilen var mı?

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0 Fatal error: Unknown: Failed opening required 'D:/site server dosyalarım/Than Khuc II/web/wwwroot/index.php' (include_path='.;C:\php5\pear') in Unknown on line 0 LOCAL hostta bu hatayla karşılasıyorum...
  17. aliaktepe3

OSSN v4.3.1 Sosyal Medya Arkadaşlık Scripti

OSSN v4.3.1 Scripti, açık kaynak kodlu bir php sosyal ağ scriptidir. Fonksiyonel ve görsel benzerliği açısından PHP Facebook Scripti olarak da nitelendirilebilir. Scriptin 3.x sürümünde sadece İngilizce dil seçeneği bulunurken bu sürümde Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Romence, Portekizce...
  18. aliaktepe3

Öneri Legend Online (Wartune) Server Filesleri!!!!

Merhaba Arkadaşlar Çogu Kişinin Arayıpta Bulamadıgı Legend Online (Wartune) Oyun sctriptini Biraz Araştırmayla Yabancı Bir Forumda Buldum Ve Sizinle Paylaşmak istedim... Sunucu min 4gb ram kullanma çünkü server dosyaları test etmedim. Link...
  19. aliaktepe3

Öneri Land Mass Server Filesleri

Herkese İyi Günler Arkadaşlar Forumda Yeniyim Oyun Stripleri Alanında Ücretsiz Dagıtılılan Landmass server fileslerini ticarete dökmüşler bende elimde Bulundugu İçin Paylaşmak istedim... resimler: oyun videosu bOwzkVW_HDQ Kurulumu ingilizce yazıyor dosya içerisinde İndirme linki...