Arama sonuçları

1. ibo348

Tarayıcı Genişliği Ayarlama

bildiğiniz pencere küçültme her tarayıcıda oranlar değişiyor
  2. ibo348

Tarayıcı Genişliği Ayarlama

Arkadaşlar Şu Tarayıcıların Max Genişlikleri Ve Min Genişlikleri Var. Ben Chrome'u Küçültmek İstiyorum. (Windows Modu Küçük Pencere Ayarı Gibi) Fakat İstediğim Küçültme Olmuyor. Tarayıcıların Böyle Bir Ayarları Var Mı?
  3. ibo348

Turk Telekom ADSL

Öyle Düşünüyorsanız Burada Durmam Hatalı. Acil Evi Satışa Çıkarmam Lazım O Zaman :) . Turk Telekom Uploadında Sıkıntı Var. Az Veriyor Üstelik Upload Kotası Var. Olmasa Seve Seve Kullanırım.
  4. ibo348

Turk Telekom ADSL

Netspeed Fiyatları Çok Ucuz. 66 Liraya 35 Mbps Download, 3 Mbps Veriyorlar. Fiyatlarda Üçkağıtçılık Yoksa Abone Olunabilir. Netspeed Abonesi Olan Var Mı? Bir Sorunum Daha Var. Bu Bölge 24 Mbps Destekliyor. Acaba Bu Paketi Alırsam Hattımda Kopmalar Düşüşler Yaşanır Mı?
  5. ibo348

Turk Telekom ADSL

2 Gün Böyleyken Bugün Degerler Normale Döndü. 16 Mbps Download 800 Kbps Upload Almaktayım. Aylık 100 Küsür Fatura Ödenmektedir. Merkezden Uzak Dandirik Kimsenin Pek Uğramadığı Köy Gibi Bir Yerde Yaşadığım İçin Fiber Alt Yapısı Bulunmamaktadır. TT Aradığımda Burası Max 24 Mbps Hızı...
  6. ibo348

Turk Telekom ADSL

Turk Telekomu Aradım. Sordum Hızımın Normal Olduğunu Söylediler. VDSL'e Geçmeyi Düşünüyorum. İlk Başlarda Download 16 Mbps veriyorken, 800 kbps Upload Veriyorlardı. Şuan Hızım Baya Düştü. AKN Kalkmadı Mı Anlayamadım. Bir Sorunum Daha Var. Aylık 30 Lira Sabit İp Parası Veriyoruz. İpyi...
  7. ibo348

Turk Telekom ADSL

İyi Günler. TT'un bana verdiği upload hızı 0.8 megabit. Fakat 3 gün önce 2.3 megabit veriyordu. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Hız neden düşmüş olabilir?
  8. ibo348

Android Oyun Yazılımı

Başlıkta belirttiğim gibi yazılım üstüne çalışıyorum. Herşey iyi gidiyor :) Ücretsiz assets sprite lazım nerden bulabilirim? veya çizen arkadaşlar var mıdır? Lisans varsa Özgür lisanslı olanını isterim. Kimsenin adına atıfta bulunamam.
  9. ibo348

Localde Script Hatası

Hangi script oldugu önemli değil bu hatanın çözümünü istiyorum. Script garden land meshur olan denemek için kuruyorum olmuyor diğer scriptlerdede aynı
  10. ibo348

Localde Script Hatası

Ip çakışması mı oluyor ne oluyorsa bi el atın şunu çözelim.
  11. ibo348

sürekli artan değer php kod

Bunun için script yazılımını bıraktım site: TIKLA Bende bu sorunun cevabını istiyorum. Sürekli veritabanında güncelleme yapsam site ağırlıgından girilmez.
  12. ibo348

Localhost Açılmıyor.

ip nasıl değiştirecem biraz bilgi verir misiniz
  13. ibo348

Localhost Açılmıyor.

wampserver
  14. ibo348

Localhost Açılmıyor.

NOT FOUND yardım edin.
  15. ibo348

Yardım ede bilicek var mı ? Konu gif

hocam 48 mi 38 mi kaç tane resim varsa bunların bütünü gifti oluşturur. Yanı o resimler her katmanda 1 tane vardır. Adobe fireworks dene. Orada açtığın resim giftse sana katmanlarını gösterecek. Sende O alttaki ığışı neyse soğan aracıyla patlagi gitti neyse adobe fireworks dene
  16. ibo348

Hesap Bağışı

Uyduruktan fazladan gereksiz oyun form vb. hesaplarınız varsa bu adreste paylaşabilirsiniz. Bilgiler ihtiyacı olan birine gidecektir. (Bana :D) Hesap Bağışla
  17. ibo348

magic wand

Adobe fireworkte olan bu alet bir resimde aynı renkte olan bir yeri seçmemizi sağlıyordu. Photoshoptada var. Ama ben ücretsiz program arıyorum. Bu özellik olması şart. Program tavsiye ediniz.
  18. ibo348

Gta

Hocam farklı görevler var mı gta vice city görevleri dışında
  19. ibo348

Gta

gta vice city ye mod yukleyip oyunu değiştirip farklı görevler yapıyoruz. Öyle mod varsa yazar mısınız?
  20. ibo348

Survivor 2017 Şampiyonluk Anketi

çoğu kişi ademi destekliyor hayırlısı