Arama sonuçları

1. B

Heptagon Metaverse

HEPTAGON METAVERSE Heptagon Metaverse, Spor Dünyasını Metaverse'e taşımaya odaklanan dünyanın ilk Spor Metaverse'üdür. Hep birlikte dünyanın en büyük Stadyumunu inşa ediyoruz! Heptagon Metaverse, Spor Ekonomisini Metaverse'de yeniden yorumlayarak inşa ettiği ekosistem ile spor dünyasının tüm...
  2. B

Mmorpg rpg oyun.

Selamun Aleyküm arkadaşlar elinde düzgün çalışan rpg veya mmo tarzı tarayıcı oyunu olan var mı kurulumu olan lütfen dili hiç fark etmez yeterki kurup sitede çalıştıra bileyim çeviriyi hallederim bir şekilde tek sıkıntım bu tarz oyunları nasıl çalıştıra bilcemi bilmiyorum php olanları kurması...
  3. B

Elektroneum madenciliği.

Refasans kodum 789AC8 Elektroneum madenciliği tamamen kullanımı bir basit kripto para birimidir arkadaşlar mobil uygulama üzerinden hic birsey yapmadan arka planda siz başka işlerle uğraşırken madencilik kazı yapan bir sistemdir uygulamayı play store üzerinden indire bilirsiniz. Uygulama içi...
  4. B

Android oyun ariyorum

Android strateji veya rpg oyun ariyorum satan var mi ?
  5. B

Rpg tarzı oyun arıyorum

Elinde rpg tarzi oyun olan var mi dili fark etmez ona gore fiyat belirleriz önemli olan düzgün bir rol yapma oyunu olsun cevirisini kendimde yaparım. Yorum atarsanız sevinirim.
  6. B

Alış Satılık script arıyorum RPG

Arkadaşlar elinde satılık türkçe scripti olan var mi RPG istiyorum legend online gibi veya daha farklı fark etmez yorumlarını bekliyorum. :RpS_scared:
  7. B

Mobilden dosya aktarma

Da arkadaşlar askerdeyim şuanda ama yinede zaman geçirmek için birşeyler yapmak istiyorum mobilden filezilla gibi kullana bileceğim güzel bir program var midir? Dosya aktarımı yapa bileceğim. Şimdiden teşekkürler.
  8. B

Futbol oyun scripti

bitane futbol scripti buldum fakat kurmadım kurulumunu kuran biri anlatsın okadar paylaşıyorum.İndir Football Manager master rar
  9. B

shakes and fidget script

shakes and fidget script arıyorum elinde olan var mı beyler bayanlar dil fark etmez bi ara vardı pc format attım usb yedeklemeyi unutmuşum gitti bir çok script elimden :S şimdide bulamıyorum nerden indirdimi paylaşırsanız sevinirim.
  10. B

Gt-9060 rom lazım

SA BEYLER TELEFONUM BİRCK OLDU DAHA ÖNCEDE YAZILIMSAL SORUNU VARDI BUNU GİDERMEK İÇİN ODİN İLE ROM YÜKLEMEYİ DENEDİM BUSEFERDE TELEFONA YÜKLEMİYOR ROMU BİLGİSİ OLAN VEYA ELİNDE ORJİNAL ROM OLAN PAYLAŞA BİLİRMİ TELEFONUM YOK BAŞKA :S Telefonsuz kaldım :D:RpS_sleep:
  11. B

2moons oyun scripti

Kurulum videosu eklenmiştir islIck-JX4U Sorunsuz test edildi denendi bişiler edildi işte :D:RpS_scared: 1like atsanız yeter İndir 2Moons master zip
  12. B

Arama motoru

https://github.com/ Burda istediğiniz scriptin ismini yazıp bula bilirsiniz :) bir çok script var başka kendi kullandım bi arama motoru daha var belki çekilişle onuda vere bilirim 1kişiye çünki orda nerdeyse her oyunun var sayfalarca :) bu arada aramak istediğiniz scripti arama yerine...
  13. B

Ogamenin gelişmiş versiyonu. heryerde bulamassınız.

Merhaba arkadaşlar elimde ogemenin biraz değişik versiyonu olan xterium var buyrun indirin sorunsuzdur :) bu kıyamıda unutmayın hiç biryerde düzgün dosyasını bulamassınız. İndir turkmaxi zip ek olarak aradığınız scriptler için özel bir tarayıcı motoru vericem 2 3kişiye sadece nerdeyse tüm...
  14. B

forum ölü gibi.

forum ölü gibi beyler ben gider hergün giriyorum fakat kimsenin bişiler için uğraşalım gibisinden istekler yardımlar filan hiç bişi yok :) grsrz.
  15. B

scripts kurulum sorunu

Meraba arkadaşlar elimde güzel bi script var fakat manuel kurulum yapıyorsunuz yok install yaz öle kur filan değil fakat ben çogu manuel kurduğum scripti kuramadım ben yaparım kura bilirim diğen varsa scripti paylaşıcam fakat herkese nasıl kurulucağını anlatsın bir zahmet veya enazından scripti...
  16. B

Dont formatı

SA PHP ADMİNDEN DONT FORMATI OLARAK DOSYA ATICAM FAKAT O FORMATI NERDEN SECİYORUZ İSMİ TAM OLARAK böle bi uyarı alıyorum UYARI DONT FORMATIYLA mysql.sql'NİN VERİTABıĞıNDA INSERT EDİN
  17. B

Yardım ede bilicek var mı ? Konu gif

SA ELİMDE 2TANE GİF VAR BEN BU GİFLERİ BİRLEŞTİRMEK İSTİYORUM GİF EVİN ALTINTA YANIP SÖNMESİNİ İSTİYORUM AYRI AYRI DEĞİLDE BUNUN İÇİN BİLDİĞİNİZ PROGRAM VARMI ?
  18. B

Yeni projem Xnova geliştirmeler devam ediyor :)

Eski hali Yeni hali Galaksi sisteminin eski hali Galaksi sisteminin yeni hali Ek olarak market bölümü eklicem ordan ham madde takası yapa bilicek oyuncular kendi aralarında filo satışı filanda olcak gemi alıp sata bilinicek :) yorumlarınızı bekliyorum.
  19. B

Phong Van Vo Song v2.2 Yardım

Site gelmiyor oyunun neyi ynlış ypıyorum anlamadım gitti :D ilk 4de kadar olan şeyleri çalıştırıyorum ESSamp.exe yide çalıştırıyorum fakat oyunun sitesi filan gelmiyor çok ilginç :D
  20. B

Açil yardım

HATANIN SEBEBİ NEY BEYLER NEYİ DÜZENLİCEM BURDA ?