Arama sonuçları

1. E

Türkiye sunucusu'na özel görevler

Türkiye Sunucusu’na özel 3 görev ve Posporo sihirdar simgesi sizi bekliyor! Posporo sihirdar simgesi Riot Games Türkiye ofisinde, Türkiye Sunucusu’na özel olarak tasarlandı ve etkinlik boyunca görev tamamlanarak alınabilecek. Etkinlik boyunca yalnızca Türkiye Sunucusu'na özel olacak bu simge...
  2. E

7.24 Yama Notları Özeti

Selam sihirdarlar, Sezon Öncesi Dönem'in (bir anlamda) son yamasına geldik ve bu da topladığımız ilk verileri göz önünde bulundurarak birçok ayarlama yapacağımız anlamına geliyor. Yılın bu zamanlarında oyun hep hatırı sayılır ölçüde değiştiğinden, önümüzdeki sezona geçişte şampiyonların büyük...
  3. E

Youtube Hakkında "bilmedikleriniz"

Youtube Hakkında "bilmedikleriniz" ​ Merhaba arkadaşlar ben Samet(atakanzb), Bugün sizlere Youtube Hakkında Bilmedikleriniz'i derledim. İsterseni hadi başlayalım. ​ Youtube, 3 Amerikalı tarafından 2005’in Şubat ayında kuruldu. Youtube aslında arkadaşlık sitesi olarak kuruldu...
  4. E

YouTube'da telif hakkı ve adil kullanım ile ilgili bütün bilgiler

Merhabalar, Bu konuda youtubeda telif hakları ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Telif Hakkı Nedir ? ​ Çoğu yargı alanında, fiziksel ortamda sabitlenmiş orijinal bir çalışma oluşturan birey otomatik olarak bu çalışmanın telif haklarına sahip olur. Çalışmanın belirli bir amaç...
  5. E

Harita Listesi [MAPLAR]

Joan 1.Koy [​IMG] Bokjung 2. Koy [​IMG] Waryong Lonca Bolgesi [​IMG] JİNNO -MAVİ BAYRAK/ÜLKE/KRALLIK/ Pyungmoo 1.Koy [​IMG] Bakra 2.Koy [​IMG] İmha Lonca Bolgesi [​IMG] SHİNSOO -KIRMIZI BAYRAK/ÜLKE/KRALLIK/ Yongan 1.Koy [​IMG] Jayang 2.Koy...
  6. E

Metin2 Oyun(Topluluk) Kuralları

Davranış yönergesinin hedefi topluluk içerisinde herkesin kendini rahat hissetmesi ve konuşmalara etkin olarak katılmaktan zevk alabilmesini sağlamaktır. Amacımız, kullanıcılarımızın birbirlerine uygun, değerli ve saygılı şekilde davranmaya yönlendirmektir. Topluluk Davranış Yönetmeliği'ne...
  7. E

Metin 2 efsun ve anlamları

Büyü Dayanıklılığı Alınan tüm büyülü saldırıların hasarını azaltır. Büyülü saldırı becerilerini Şaman,Karabüyü Sura Zehir Bulutu ile Yakın Dövüş Ninjalarkullanır. Şimşek Dayanıklılığı Fonksiyon yok Rüzgar Dayanıklılığı Fonksiyon yok Ateş Dayanıklılığı Fonksiyon yok Zehire...
  8. E

Öneri Çalışmalarım 5- GİF

Teşekkürler.
  9. E

Öneri Çalışmalarım 5- GİF

İlk deneme Gif tir Amatör olmuş olabilir. yorumlarınızı bekliyorum.
  10. E

Öneri Metin 2 Kapak Fotoğrafı Ücretsiz PSD -4

PSD Ler isteyene verilecektir.
  11. E

Öneri Çalışmalarım 2-

Yazı Fontu Metin2 Nin Yeni Nesil Yazı Fontudur bunu paylaşacağım forumda.
  12. E

Öneri Çalışmalarım 3-

Yorumlarınızı Bekliyorum isteyene PSD ler Verilecektir.
  13. E

Öneri Çalışmalarım 1-

Rica Ederim.
  14. E

Öneri Çalışmalarım 2-

Metin 2 Kapak Fotoğrafı Ücretsiz PSD -2 Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum. İsteyene Psd Vericeğim Mesaj atması yeterli.
  15. E

Öneri Çalışmalarım 1-

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum. Teşekkürler. Not: Bu konuda daha yeniyim isteyene psd sini vericeğim.