Arama sonuçları

1. Anestezy

Satış Seo Uygun % 100 Özgün Makale & Hit Satışı Yapılır

Merhabalar, Seo uygun %100 özgün makale satışı yapılır. Sitenizin seo ayarları yapılır. Hit satışlarımızda mevcut. Günlük hit ; ( özgün makaleler ile ) Günlük: 5000 Ortamda bulunma süresi : 60 saniye Konu Etiketi : İstenilen Konu Etiketi Sınırlama Yok ( Örnek kullanım %40 wordpress...
  2. Anestezy

Premium Tema & Hosting Paket'im + Domain' imi Satıyorum

Öncelikle Herkese Merhabalar, 1 Yıl 8 Ay hizmet verdiğim alan adı ve hostingimi satıyorum. Sebebi ise İnsan kaynakları uzmanlığına iş değişimi yaptım bu yüzden web site yönetmek gibi bir vaktim olmuyor sürekli güncel olmalısınız biliyorsunuz ki özellikle de şuanda kurulu sistem forum sistemi...
  3. Anestezy

Metin 2 Server Kuruyorum Files Anlayan Yardım ?

Merhabalar metin 2 server kuruyoruz sunucumuz 36 gb 450 gb ssd 2gbit port gerekirse yardım edecek kişi ortak olur ama bu işin ehli birini arıyorum acil ulaşın .
  4. Anestezy

Öneri Ücretsiz Mağazanızı Açıp Satış Yapın

Merhabalar, Website açmak bunun teknik sorunlarıyla ilgilenmekle uğraşmak istemiyorsanız ve bir mağaza, butik yöneticisi iseniz. Ücretsiz mağaza açarak kendi ürünlerinizi satabiliceğinize yarayacak siteden bazı bilgiler vereceğim. İlk olarak topluluk adresi yani forumda bilgiler içeriyor...
  5. Anestezy

Öneri Spama Düşmeden fake mail Atma

Merhabalar İnstagram e posta adresleri nasıl bulunur ve altta video da ki sistemi hizmet vereceğim türkmaxi üyelerine özel olarak. Ankete katılın özel ders başlatacağım sonuçlara göre hayırlı forumlar. https://www.youtube.com/watch?v=p8Y2YVoaqm4
  6. Anestezy

Satış Sınırsız LiteSpeed Linux Reseller Hostingimi Satıyorum

Merhaba arkadaşlar hostlab.com.tr den almış olduğum 1 yıllık reseller hostumu satıyorum ; Satış nedenim reseller hostu ücretsiz vermek amaçlı açmıştım fakat aklımda olan planı tutturamadım satıyorum normalde sadece reseller hosting paketi yıllık 300 tl tutuyor inanmayanlar siteden girip...
  7. Anestezy

Ücretsiz Son Teknoloji Litespeed Linux Hosting Dağıtımı!!!

Merhabalar, https://www.hostbayim.com olarak sizlere 1 yıllık ücretsiz linux hizmeti veriyorum. Sınırsız trafik Sınırsız disk alanı Sınırsız mail Sınırsız alt alan adı Sınırsız Cron işler Litespeed son teknoloji Seo destek yazılımlarımız ve daha sayamadığımız bir çok özellik. Tek yapmanız...
  8. Anestezy

İnstagram Takipçi Satışlarımız

3000 aktif Türk takipçi 10 TL 10.000 Global & Türk Takipçi 30 TL 50 bin üstü takipçi gönderiminde indirimlerimiz mevcut. Referanslarımız mevcut. Ödemeler Havale ve eft iledir. Takipçiler aktif ve bot olmak üzere ikiye ayrılır. Satın alım için özelden mesaj atmanız yeterlidir.
  9. Anestezy

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız mübarek olsun! Sevdiklerinizle mutlu günler dilerim bizi biz yapan kardeşliğimiz dostluğumuzdur. Türkmaxi Ailesi
  10. Anestezy

Smm Panel Api Destekli Ücretsiz!!!!

*!ÖN BİLGİLENDİRME ** ! © Smm panel kullanımından bahsedecek olursak biz bu temayı pek geliştirmedik açıkcası fakat tüm sistemler sorunsuz bir vaziyette çalışmakta dilerseniz demo adresimizi ziyaret ediniz. Tema oldukça sıradan fakat sistem tamamiyen çalışan faaliyet gösteren bir...
  11. Anestezy

Script & Tema İstekleriniz Var mı ?

Script ve tema istekleriniz var ise bu konu altına yorumlarınızı bekliyorum Örnek scriptler ; Smm panel ( api destekli gelişmiş tema ) Smm panel ( api destekli basit tema ) Sosyal medya video indirme scripti Whmcs temalr Twitter deck scripti Nextpost ( instagram araçlar...
  12. Anestezy

Satış Web sitemi Satıyorum!

Sınırsız trafik Sınırsız disk alanı Sınırsız mailbox Cpanel linux hosting 223 günü kaldı Ssl mevcut Satış nedeni ; alan adını değiştiriceğim için komple satıyorum İçindekilerde dahil olmak üzere ; Şuan site sosyal medya satışları yapmak durumda günlük 1.000 - 2300 arası...
  13. Anestezy

Satış İnstagram Takipçileri Dev Kampanya!

Harika bir kampanya ile karşınızdayım 9. bayi açılışına özel bir indirim fırsatı mevcut 1 k türk takipçi 1.10 tl 2. servis 1 k türk takipçi 0.80 tl instagram izlenim 0.25 veya 0.50 tl ile maximum 3 milyon izlenmeye kadar sizlere hizmet vermekte https://dosyaevi.com
  14. Anestezy

Satış SMM Panel Api Destekli

Hiç anlatmaya gerek yok!! Bu fiyata script yok!!! APİ SİSTEMİ İÇERİSİNDE MEVCUT!!! Panel Özellikleri; *Günlük Analiz Görüntüleme *Sipariş Kontrolü *Gelen Ödeme Kontrolü (Başarılı - Başarısız - Ödeme Bekliyor) *EFT/HAVALE Bildirim Alanı (EFT/HAVALE Bildirimlerinizi olumsuz ise işleminizi...
  15. Anestezy

Satış SMM Panel Satılık Sorunsuz!!

Merhabalar, normalde lisanslı vermiş olduğum scripti ücretli satıyorum, fakat turkmaxı den gelen üyelerimize özel indirim uyguluyorum 60 tl olan tek lisans 10 tl ye turkmaxi üyelerimize özeldir!! Peki api sistem yok nasıl olacak size vereceğimiz siteden en uygun fiyatlara işlem yapma fırsatı...
  16. Anestezy

Bedava Ts3Detaylarda Açıklama

Merhabalar turkmaxı ailesine özel ücretsiz ts3 veriyorum 5 adet 512 kişilik 50 adet 32 kişilik dağıtacağım. Yorumda #rez alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. En az katılım 100 kişi olmalıdır aksi takdirde çekiliş olmayacaktır. Konu ne kadar çok paylaşılırsa bir o kadar çekiliş...
  17. Anestezy

Twitter Takip Etme / Çıkartma Oto Kodları

Merhabalar, Vereceğim kodlar ile twitter hesabınızda takipçi kasabilirsiniz. İlk olarak ünlü kişilerin profillerine girelim ardından takipçi listelerine girip f12 basarak console yi açalım ardından kodlarımız aşağıda; TAKİP ETME KODU : var say=0,limit=1e3,takipyap=setInterval...
  18. Anestezy

Content Locker Pro Eklentisi [ Kaçırma ]

67$ Olan wordpress eklenti Turkmaxi İle Ücretsiz!!! Wordpress yazdığınız konularda içerik gizlemeyi sağlar kullanıcılar ya da ziyaretçiler hiç farketmez sosyal medya hesaplarınızı takip etme paylaştırma beğenme karşılığında içerik kilidi açılır. Mecburiyet kılan bir eklentidir. Demo Adres ...
  19. Anestezy

Premium Seo Pack Eklentisi Piyasa Değeri $45

Piyasa değeri 45$ olan premium seo pack eklentisini turkmaxi.org ailesi olarak ücretsiz paylaşıyorum. Demo : https://codecanyon.net/item/premium-seo-pack-wordpress-plugin/6109437 İNDİRME LİNK : https://drive.google.com/open?id=12mcj_u9FABEN71-nxn7Ra3gyz3YGI2Nh
  20. Anestezy

Güvenlik Açığı Bulma Ve Sömürme

Belirli bir hedef sistem üzerinde nelerin çalışacağını bulmak için biraz araştırma yapmamız gerekiyor. Sistem üzerinde pasif keşfi çalıştırdıktan sonra hangi işletim sisteminin çalıştığını, hangi bağlantı noktalarının açık olduğunu ve hangi hizmetleri çalıştırdığını belirleyebiliriz. Oradan...