Arama sonuçları

1. M

ilan sitesi acil yardım lütfen

scprit gyet düzgün çalışıyor bende evet bir kaç ufak eksiği vardı ben hallettim sadece anasayfada açılmış bir mağazaya tıklıyorum link mağaza linki ama sayfa başka bir diğer problem get ile ürün satın alıyorum alış işlemi tamamladıktan sonra admin panelde gönderilecek ödemeler bölümüne satıcıya...
  2. M

https://ilanyazilimi.com/ scripti bu siteden indirdim hocam bi görüşsek müsaitseniz lütfen kodlar çok az anlıyorum ama 2 sıkıntısı var onu çözemedim belki siz anlarsınız
  3. M

php heralde https://ilanium.com/ site bu
  4. M

php heralde https://ilanium.com/ site bu
  5. M

arkadaşlar ilan sitesi için yardım get alışveriş yapıyorum ödeme bildirimi admin panele düşmüyor yardım edecek lütfen acil
  6. M

destek

arkadaşlar ilan sitemde ilan verirken resim yükleme kutucukları gözükmüyor yardım acil koddamı hata var acaba <div class="panel panel-default"> <div class="panel-heading"> <h3 class="title"><i class="fa fa-file-image-o"></i> <? echo $dil[260]; ?></h3> </div> <div class="panel-body">...
  7. M

İstek destek facebook login sorunu

arkadaşlar developer facebooktan uyguma açtım sitemden facebook ile giriş tıklıyorum uygulama açılıyor onay veriyorum onayverdikten sonra facebook uygulamasına siteye geri yönlenirken hata veriyor neden yapar acaba nedir çözüm yolu acil yardım
  8. M

İstek destek facebook ile giriş

barracuda hocam şu facebook login sorunu ile ilgili destek olurmusunuz sahibindenciyiz.com site adı üye kayıt yada üye giriiş bölümünden bakarmısınız lütfen
  9. M

aldım herşeyi yaptım olmuyor
  10. M

arkadaşlar websitemde facebook ile üye girişi var herşey aktif ama hata veriyor denerseniz sizde karşılaşırsınız şun online yardımcı olacak arkadaşlar varmı site sahibindenciyiz.com
  11. M

ilan sitesi yardım

arkadaşlar ilan scriptindeki hatalar 1-anasayfada acil ilanlar bölümü tıklandığında gelen sayfa boş 2-anasayfada anasayfa vitrini tüm ilamları görüntüle tıklandığında oda aynı boş ilanları göstermiyor 3-ilan verir 10 resim yükleniyor ama 4 resim yüklüyor diğer 6 resimde hata veriyor 4-admin...
  12. M

PHP Parse error: syntax error, unexpected '>' hatasi

çok teşekkürler düzeldi
  13. M

olmadi heralde hocam yada ben yapamiyorum
  14. M

utf8mb4_unicode_ci
  15. M

olmadi ayni hocam vaziyet
  16. M

PHP Parse error: syntax error, unexpected '>' in /home/eikincie/public_html/systems/gonder.php on line 61 arkadaşlar b hatayi veriyo error log dosyasinda sayfa sitede beyaz olarak geliyo bom bos nasil çözerim echo '<meta charset="utf-8"> <script> alert('.$dil[429].'"")...