Arama sonuçları

1. K

Oyun Scripti [Client] Escape From Tarkov V0.13.5.3.26535 - Game Fps Offline | Server Game Offline 2023

Link Premium Üyelere PM ile İletilecektir. Dosya Boyutu Ortalama 16gb
  2. K

Sorum Var Fiber İnternet Ve Ont Cihazından Anlayan Var Mı?

Operatörlerin Verdiği ONT Cihazından Kurtulma Şansımız Var mı? Türk Telekom 1gbps Kullanıyorum Ancak Şu ONT Cihazı Canımı Sıkıyor Piyasada Dahili ONT'li Modem Var mı ?
  3. K

Oyun Scripti Jewels Legend – Unity Android Ve İos Mobil Oyun

Premium Üyeler Link İçin PM Atabilirsiniz
  4. K

Atlantica offline 3.02.11 | atlantica server offline 2018

Dosyaları : D: \ Games \ Atlantica \ AOServer (veya MasterServer yapılandırmasına yeniden + D sürücüsü yoksa StartServer.bat dosyasını doğru yola değiştirin) Çıkarın 1. Server (5,5 GB) 2. Client (3,6 GB) Linkler Kısa Süre İçerisinde Eklenecektir Server...
  5. K

Öneri Băng Hỏa Phá Phá Phôi Thần Offline - Đồ họa 2.5D cực chất

İndirdiğiniz Dosyaları D'ye Çıkarın Essmap Ve Bat Dosyalarını Çalıştırın 127.0.0.1'den Oyuna Girin Sanırım Mobil Oynamakda Mümkün Dosyalın İçinde Birde Apk Dosyası Var Telefon Kullanmadığım İçin Ne Olduğunu Bilmiyorum İsteyen İndirip Deneye Bilir Apk Dosya Link'ini Ayrı Olarak Vericem...
  6. K

Öneri "bom tẤn" hỒn tam quỐc offlıne

Arkadaşlar İşletim Sistemi Değiştirdiğim İçin Oyunu Deneme Fırsatım Olamadı İndirip Deneyecek Olan Arkadaşlar Yorum Yaparsa Sevinirim indirdiğiniz Dosyaları D'ye Çıkarın .bat Dosyalarını Çalıştırdıktan Sonra 127.0.0.1 İle Oyuna Bağlanın GÖRSEL İNDİR MEGA-345 MB
  7. K

Ücretsiz Okey Tavla Batak Bilardo Pişti Scripti

Okey Batak 101 Okey Okey Plus Bilardo Batak Pişti Çanak Okey Okey 101-51 Dama vb vardır. Ve Script içinde uygulamalar.. Scripti Deneme Şansım Olmadı Ama Çalışıyor Olması Lazım :D İndir-okey.rar - 48.1 MB
  8. K

NgỤc quỐc tranh phách offlıne vıỆt hóa

İndirdiğiniz Dosyayı D ye Çıkarın .Bat Dosyalarını Çalıştırın 127.0.0.1 yolu ile Oyuna Bağlanın İNDİR
  9. K

Öneri Php Ücretsiz Seri İlan Scripti

Php ile hazırlanmış kurulum ve kullanımı kolay yönetim paneli bulunan seri ilan scriptidir. Kurulumu: 1. Dosyaları sitenize atın ve sitenize girin. 2. Karşınıza Install butonu çıkacak ona tıklayın. 3. Bu sayfada scriptin sitenizle uyumluluğu kontrol ediliyor. Hepsi uyumlu olduğunda Run...
  10. K

Öneri Gelişmiş Ogame Script Full Türkçe

Arkadaşlar Ogame Oyununu Herkes Biliyor Diye Tahmin Ediyorum İsteyen Varsa İşine Yarayacak Varsa Buyursun Kullansın Oyundan Pek Anlamadığım İçin Bişey Yazamıyacam :D İndirme Bağlantıı İndir Yazım Hataları İçin Kusura Bakmayın İşlerden Dolayı Aceleyle Yazdım
  11. K

Öneri BiteFight HATASIZ Türkçe Dil Destekli

BiteFight Oyununu Bilmeyenimiz Yoktur Diğe Düşünüyorum O yüzden Fazla Yazmıycam Kurulum Dosya İçindeki sql Dosyasını İmport Edin inc/config.system.php dosyasını kendinize göre düzenleyip ftp ile yükleyin bu kadar :D NOT:YAZI KARAKTERLERİ BİRAZ DEĞİŞİK DÜZENLENMESİ GEREKİYOR TÜRKÇE...
  12. K

Tru tıên offlıne thıên mỆnh nhân duyên - tru tıên offlıne 2018

Knight Online Muadili Bir Oyun Map-Seneryo vs. Hepsi Aynı Tabi Bir Kaç Değişiklik Var Oyunu Kurup Çalıştırmak İçin WmWare Gereklidir GÖRSELLER: LİNK EN KISA SÜREDE EKLENECEK
  13. K

Oyun Scripti Knight Online V2167 Database+Src+Serverfiles+Pus+Panel

Merhaba Arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi bomba bir paylaşım geliyor :RpS_blink: Client olarak Usko Client veya 20xx serverlardaki clientler önerilir. SQL Server 2014 ve üzeri çalıştırınız. DOWNLOAD Takıldığınız noktalarda bu konu üzerinden yada Özel Mesaj Atınız...
  14. K

ücretli browser tabanlı oyun alınacak

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Oyun İstiyorum Browser Tabanlı Örnek Olarak Kırmızı Alarm v.3.0 online savaş oyunu Adresindeki Oyun Gibi Yapabilecek Var mı ? Yada Elinde Hazır Olan Var mı ? Elinizde Hazır Varsa Bir Demo Adresi Yollayın NOT: MÜMKÜNSE DEMO DİYE BANA VİDEO YOLLAMAYIN
  15. K

ĐẮc kỶ offlıne vıỆt hóa

Oyun Clash Of Clans Tarzı Resimlerden De Belli Etmiştir Kendini Bu Oyunu Daha Önce PAylaştımmı Veya Paylaşıldımı Hatırlamıyorum Paylaşıldıysa Kusura Bakmayın Kurulumu Kolay D'Ye Çıkarın Bat Dosyalarını Çalıştırın Localden Oyuna Girin NOT: ÇALIŞMASI İÇİN NET 3.5 GEREKLİ RAR DOSYASINDA...
  16. K

Loong 3d offlıne 2018 vıỆt hóa - thẦn long 3d

Oyunu Pek Deneme Fırsatım Olmadı Ancak Güzel Bir Şeye Benziyor Bir Kaç Resim İNDİR MEGA 3.22 GB
  17. K

Blood rıtes onlıne lıỆp lınh offlıne 2018

Oyun Gayet Güzel Dil Rusca Olduğu İçin Pek Bişey Anlamasamda Grafikler Harita Sistemi Baya Bir Güzele Benziyor Client+server Files Aynı Rar Dosyasında Part Halinde Upload Ettim 1-4 Arası Bat Doslarını Çalıştırın Oyuna Client Üzerinden Giriş Yapın İsteyen localhost Üzerinden Oyuna Kayıt...
  18. K

Öneri Lıneage 2 freya offlıne 2018

Nasıl Bir Oyun Olduğu Görsellerden'de Belli Olmuştur Diye Düşünüyorum Zaten Bilenler Vardır Aramızda Client Üzerinden Oynanan Bir Oyundur (Metin 2- KnightOnline Gibi) Oyunun Kurulumu Nasıl Çalıştırılacağı Aşağıda Mevcut --------------Kurulum------------...
  19. K

Öneri Goddess Primal Chaos İlk Versiyonu -Than Vu Cuu Thien

Oyun Goddess Primal Chaos'un İlk Versiyonudur İsmini Değiştirip Bikaç Ekleme Çıkarmayla Sunmuşlar Çinde Dosyalar Elime Geçti Sizde Yaralanın İstedim Çalıştırması: İndirdiğiniz Rar Dosyasını D'ye Çıkarın İlk Olarak phpStudy Klasörünün İçindeki phpStudy.exe'i Çalıştırın (nasıl olacağının resmi...
  20. K

Teknoloji Alış Veriş Site Scripti

Script Denendi Gayet Stabil Bir Şekilde Çalışıyor Herangi Bir Sorununu Göremedim . Sql Dosyası İçin de Mevcut Gelişmiş Bir Admin Paneli Mevcut Site Vietnam Dilinde Ama Türkçe Ye Çevirmek Gayet Basit İşine Yarıyacak Varsa İstediyi Şekilde Edit lenip Kullanıla Bilir...