Arama sonuçları

1. E

Facebook üzeri şişe çevirme ve chat oyunu

anladım teşekür ederim
  2. E

selipro yardım etmicekmisiniz ?
  3. E

xd xd bende ilk önce öyle bir hataya düştüm yapmanız gereken index.php yi açın orda https:mixclup.com yazan kısmı local host yada sunucu domain adını yazmanız gerek :D
  4. E

selipro Peki ücretsiz ssl sertifikası alabilirmiyiz hani deneme amaçlı ?
  5. E

selipro ne zamn peki ?
  6. E

kurulumu anlşatırmısın lütfen ?
  7. E

yada şöyle birşey ypabiliriz login paneli php le yazıp kaydollu bişey yapılabilir sanırım ama o kadarda bilgim yok :D
  8. E

zaten buraya kadar herşey güzel baglanıyorda takılıp kalıyo işte bi onu çözemedim :D
  9. E

Oyunun çözdügüm kadarıyla kurulumunu anlatıyorum öncelikle xampp kuruyoruz daha sonra node js bilgisayarımıza kuruyor ve xampp dizisinde cmd yi çalıştırıyoruz dana sonra socket.io ile ilişkili oldugu için oyun npm install socket.io yazıp enterliyoruz. kurulum bitince oyun içindeki node_modülesi...
  10. E

selipro link güncellendi lütfen yardım edin
  11. E

BaRRaCuDa kurulum için bilgi vericekmisin acaba ?
  12. E

Yani bende tam bilmiyorum o yüzden paylaştım sicripti oyunun sunucusunu Acunetix ile sitede tarama yaptım baktım rar olarak yedeklenmiş bu dosyalar ordan çekip aldım yani oyun nasıl kurulur nasıl oyun çalışır bilmiyorum bende biraz araştırdım ama naptıysam local de çalıştıramadım oyunu
  13. E

Başlatma komutları şöyleymiş reset için ps -x node start.sj kill + hangi portta çalışıyosa oyun oyunu başlatmak için ise nohup node start.js
  14. E

uzantılar socket.io ile yazılı yani .js olarak burda httpdocs herşeyi sunucuda daki httpdocs içine atıyosunuz node_modules yanılmıyosam 8091 portunda çalışıyo onuda sunucunun en üst kısmına atmanız gerekiyo yolu bilmiyorum tam olarak oyuna facebook tan girdigimiz için birtane facebook login...
  15. E

İşte bende çaşıltıramadım sunucuya at index.php izle bakalım hangi portlarda çalışıyo js ler yani çalışırsa güzel bi oyun salon kiralama falan adminlik satışı vip lik vs. bir çok özelliği var ve kaliteli bir oyun
  16. E

kurulumu dosyaları indirip incele kardeşim sunucuda bi kaçtane port açıyosun falan sonra start.js diyew bişey var onu başlatıyosun oyun çalışıyo diye biliyorum ama bilen arkadaşlar vardır mutlaka
  17. E

slm arkadaşlar elimde bu dosyalar vardı siprint tarzı bi oyun oyunla ilğili sunucu gerekti bir türlü sunucu kiralayamadım çalıştırabilen arkadaşlardan rıcam yardımcı olurlarsa sevinirim Dosyalar Oyunun çözdügüm kadarıyla kurulumunu anlatıyorum öncelikle xampp kuruyoruz daha sonra node js...