Arama sonuçları

1. xppro

Yakın Zamanda Dev Arşiv Açılması

bekliyoruz
  2. xppro

Legend Online 2 Server Dosyaları

yakında linki güncelleyeceğim not aldım
  3. xppro

Html5 Kurulumsuz Temple Run Scripti

Açılması lazım bana özelden yaz bi
  4. xppro

Öneri Belgesiz .Com.tr Ön Başvuruları Açıldı Hemen Basvurun!

Metunicte isim soyisme alınıyor zaten
  5. xppro

Öneri SrGaming 21xx - Knight Online

2017 de ki konuyu hortlatmayın hocam
  6. xppro

Ip Yönlendirme Yardım

hallettim onu oyun takır takır çalışıyor türkçeleştirmeye bakıyorum ama oyun kötü eski sisteme sahip
  7. xppro

Hiçbir Şey Satın Alma Hareketi

Bir an hiç bir şey almayın diye düşündüm okurken farkettim dicektim paramı var diye djajdbaj yararli konu
  8. xppro

Darkmoon Realm H5 Dosyası Kurulum Detaylı

Valla admin ben değilim öyle görünüyorum ama sadece görünüm öyle kusuruma bakmayin
  9. xppro

malesef olur çünkü oyun baya yerde kullanılıyor ve yeni server açmak zor yani baya uğraşırsın ve boşa olur 1637335242 bu arada kendi ipimden sildim ama yeniden kuracam düzenlemesi çok basit %100 ingilizce değil ama ayarlanabilir ve sağlam vps lazım 12 saat sonra kendi kendine kapanıyor sorunu...
  10. xppro

Ona da ilerde bakacağım ama şu anlık yogunluklarim var halledersem tam detaylı anlatacam
  11. xppro

Dosyalarda hepsi var biri ödeme sistemi eklemişti eğer onu satmayip paylaşırsa güncelleme adına paylaşırım oyun baya efsana ama hala tam ingilizce değil yakında dragon nest kurulum yapacak bakalım nasıl olacak
  12. xppro

Orjinal Site:https://pc-dr.plusfuns.com/playgame Kendi Kurduğum:http://45.147.45.152:81/ Oyun Dosyaları: Oyunu indirin ve Dosyaları D'ye Aktarınız Daha sonra buradaki dosyaları düzenleyiniz D:\MYH5\my_web\api\config.php 13.satırı düzenleyin sakın üsttekine dokunmayınız...
  13. xppro

All In One Poker And Card Game - Kaynak Kodu

hocam aktif olunca yazar mısınız?
  14. xppro

Ip Yönlendirme Yardım

merhabalar sunucu ipimi yazmama rağmen oyunda phpstudy açıp server 1 2 3 ü aktif etmeme rağmen oyuna erişim yapamıyorum napabilirim 1637094235 oyun localde çalışıyor ama sunucu ipsinde çalışmıyor ona göre yardım edin lütfen
  15. xppro

Duyuru 10 Kasım 1938 Atatürk'ü Saygıyla Anıyoruz

Benim naciz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır ,fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.Mustafa Kemal Atatürk saygıyla anıyoruz seni ATAM
  16. xppro

All In One Poker And Card Game - Kaynak Kodu

bu oyunu inceledim çok güzel
  17. xppro

Öneri Hem Eğlenip Hem Para Kazanabileceğiniz Siteler

Rollercoini listede görememek üzdü
  18. xppro

Öneri E-Ticarette Satış Nasıl Arttırılır?

Her zaman zirvedeydi e ticaret o kadar yere boşuna verilmiyor sonuçta reklamlar
  19. xppro

Ücretsiz Belirleyici Savaş - H5 - ( Güncellendi )

Hocam GM kodu lazım GM/GM.php de gireceğimiz kod nedir