Arama sonuçları

1. F

Gelişmiş Haber Scripti Artık Tamamen Ücretsiz !

HABER SCRİPT'İ Nedir ? Haber Scripti içeriklerinizi takipçilerinize iletir.Görsel ve işitsel medyalarınızı takipçilerinize anında bildirebilme imkanı sağlar.Haber Scripti takipçilerinize sosyal medya ile içerikleriniz iletilir.Bu sayede ciddi takipçi etkileşimi yakalarsınız.Bağlı ve sadakatlı...
  2. F

Script Kurulumunda Yardım isteyen gelsin

Merhaba Arkadaşlar Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Aranızdayım Script Kurulumunu Yapamayanlara Yardımcı Olurum Çünkü TürkMaxi Ailesiyiz Hepimiz Küçük Bir Sorun İçin Ücret Alacak Değiliz Hangi Script Olursa Olsun Yardım Ederim Her Türlü Script İsteyenlere Aratıp Arşivimde Bulup Ücretliyse Ücretli...
  3. F

yeni twitter takipçi kasma sistemi 2015

Merhaba arkadaşlar biliyosunuz çoktandır girmiyorum Şimdi içinde geçerli fazla giremiyom eniştem olcak alçak onla kavga ettiğim için Pc min ekranını kırdı nasıl kırdıysa artık içerden kırılmış Nese yeni twitter takipçi kasma sistemi kurduk yeni olduğu için az takipçi gelir Limitler 75...
  4. F

merheba gene ben geldim

uzun bir aradan sonra tekrar birlikte olacaz unutmadik daha hepimiz kardesiz ;) :) :) :)
  5. F

10 Avro Ödemeli Anket Sitesi..

Arkadaşlar ödeme konusunda güvenilir bir anket sitesi önereceğim.. Kendim 4 ödeme aldım..Anketlerden, gerekli olan 1309 puanı tamamlayınca ödeme teklifinde bulunabiliriz.. 10 Avro Ödemeniz de genellikle 1 hafta içinde PayPal hesabınıza yapılır.. 1300 puanı ben sadece anketlerden yaklaşık olarak...
  6. F

Napolyon'un Kampanyasını Katıldınız Mı? (ayda 300 Lira, üye Başı 1 Lira)

Napolyon'un Kampanyasını Katıldınız Mı? (ayda 300 Lira, üye Başı 1 Lira) Napolyon (eski süperteklif) yeni bir kampanyaya başlamış ve yıl sonuna kadar katılan üyelere her ay 300 lira ödül ve getirdikleri her üye için 1 lira veriyor. Tabi her ay verecekleri görevleri yerine getirmek gerekiyor. Bu...
  7. F

ücretli Cosmic™ Ftzalim V1 Wordpress Teması

Cosmic™ Ftzalim V1 Wordpress Teması arkadaşlar 2nci temamdır tema lisanslıdır öle bişey yapmışımki lisansa lisans nerden yüklediğimi bile ana sayfadan kaldırmışım fazla oğraştım yapana kadar sade dış görünümlü tabikide menü rengini değiştirmişim hoş birşey olmuş bana göre yabancılarda...
  8. F

Program Ekle/Kaldır dan Silinemeyen Programların Silinmesi

Program Ekle/Kaldır dan Silinemeyen Programların Silinmesi !!! Bazen yanlışlıkla programı bilgisayarınızdan silmek için programın klasörünü silersiniz. Bu durumda Denetim Masası / Program Ekle-Kaldır da o programı kaldırmaya çalıştığınızda kalkmaz. Bunun için yardımcı bir programı kullanarak...
  9. F

Bedava .com lu domain

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Evet yanlış okumadınız ücretsiz alan adi (.com .org .biz .info .us) alma Sizde domaıne sahip olun ve site kurarak para kazanın. Nasıl alınır: evet arkadaşlar üsteteki linke tıklıyorsunuz giriyorsunuz ve kayıt oluyursunuz orda puan şeyini vermiştim bonusmu ney...
  10. F

Çocuklar için arkaplan resimleri

Dosya boyutu 101,7 mb tır. Resim formatı JPG dir Resim ebatı 7087 x 3543 BURADAN İNDİRİNİZ :):)
  11. F

Resimleriniz için güzel fırçalar-Brushesler

BURADAN İNDİRİNİZ :)
  12. F

Forumumuz yavaş yavaş İlerliyor >DUYURU<

evet arkadaşlar bu günlerde bu forum yükselcek diye çekememezlik çıkmıştır ortaya diğer forumlardan bir kaç kişi bu forumu kirletmektedirler ve isimlerini vermek istemiyorum ama bu foruma girişleri yasaktır. bu süreç içinde gerekli işlemleri yapıyoruz ve biz bu forumda büyük bir aileyiz her...
  13. F

kendime kapak resmi çalışmam

kendime kapak resmi yaptım nasıl olmuş :D
  14. F

Fareden Kaçan Gölge Efekt Kodu

Kaynak göstermeden Paylaşılması yasaktır DEMO
  15. F

PHP | Blogger sitenize otomatik yazi gonderme!

Kodları basit tutmaya çalıştım. Özellikle form kısmını. Dosya açıp düzenlemenize gerek kalmadan giriş bilgilerinizi ve hangi blögger bloğuna yazıyı göndereceksiniz İD sini yazıp alt kısımdaki başlık, açıklama ve etiket kısmını doldurup göndermeniz yetiyor. Örnek bir resim yukarıda ekledim, bu...
  16. F

Döküman Sitesi scripti

Yeni bir script daha sizler için üretildi. Basitçe anlatmak gerekirse büyük sitelerin, programların veya uygulamaların döküman sayfaları olur. Bu sayfalar da ilgili ürün, yazılım vs. ile ilgili bilgiler kategoriler halinde yayınlanmakta ve ziyaretçi için bilgi sağlamak amaçlı yapılmaktadır...
  17. F

PHP & AJAX T.C. Kimlik Bilgileri Doğrulama / Online Nufus Müdürlüğünden

Merhaba arkadaşlar; Nufus ve Vatandaşlık İşleri(nvi.gov.tr) bize sunduğu kapı üzerindne istenilen bilgileri ileterek T.C. kimlik doğrulaması yapabilmekteyiz. T.C. doğrulama algoritmasında kimlik numarası algoritmasına uygun olan her t.c. kimlik kabul edilmektedir. Bu örnekte ise kişinin...
  18. F

gorunum.org sosyal medya

kısacası girip abone beğeni youtube izlenim abonesi herşey yapabilirsiniz TIKLA GİR
  19. F

78 kişilik liste alımı bedava kısa süreliğine

gir takip et yoruma facebook adresini bırak takipçilerin gelir ;) liste link:https://www.facebook.com/lists/269565603201880
  20. F

Esko like v3 scripti

Script Özelliklerinden Bahsedelim 1.Durum 2.Sayfa 3.İlişki 4.Video 5.Yorum Script Kurulumu 1.Scripti İndirin 2.eskolikev3.rar rardan cıkarın 3.eskolikev3 ' e girip admin klasöründeki ve normal klasördeki baglan.php yi kendi kurdugumuz db ye göre ayarlayalım. 4.Phpadmine sql mizi yükleyelim...