Arama sonuçları

1. A

Film Sitemde Ani Düşüş | Lütfen Yardım Edin

Tamam işte bu cezadan nasıl kurtulcam? Tek tek sayfalarımın indexi kalkıyor
  2. A

Hocam araştırdım sitem DMCA uyarısı almış ve çok geç gördüğüm için ceza bildirimine başlamış.Tek tek sitelerim deindexleniyor.DMCA ya takılan içeriği sildim 301 çektim.Daha ne yapmam gerekiyor?
  3. A

ŞUAN DA HİT SAYIM GÜNLÜK 200 Ü ZOR BULUYOR.NOLDU SİTEME BİRDEN?YARDIM EDİN LÜTFEN. AYNI ŞEKİLDE ESKİDEN RAHATÇA GİREBİLDİĞİM İLK SAYFAYA ŞİMDİ HİÇ Bİ ŞEKİLDE GİREMİYORUM.
  4. A

Merhabalar, film sitem son zamanlarda çok iyi bir istikrarla günlük 1.6 k hit yakalamıştı.Hatta haftasonu hitler 2.8k yı buluyordu.Ama aniden neredeyse tüm postlarım büyük bi düşüş yaşadı ve şuan hit ortalamam 100 gibi iğrenç bir değerde.Backlink satın almadım veya kötü bişey yapmadım.Yeni...
  5. A

Bir android uygulamayı websitesine nasıl dönüştürürüm?

Tutup google play storedaki uygulamayı siteye dökemezsin hazır olarak.Fakat kodlama dilleriyle tıpatıp aynısı olmasada benzerini yapabilirsin.Bunun için bilmen gereken kodlama dilleri ise bence şunlar: HTML CSS JavaScript PhP
  6. A

Wordpress İndexleme Sorunu (Yardım)

Merhabalar,bir film sitem var.Filmler indexlenirken şöyle bir sıkıntı oluyor: Wordpress te hangi ayarı yaparsam google ikinci sayfayı indexlemez yardım eder misiniz
  7. A

Satış En Ucuz Backlink Paketi İlk 5 Kişiye Ücretsiz Hizmetler

Araştırdım hocam olmuyormuş.Neyse bol satışlar
  8. A

İninal karta sahibim burdan size parayı ulaştırmam mümkün mü?
  9. A

10 tl lik backlink paketini alacaktım,%50 indirimle 5 tl oluyorsa almak istiyorum.Ödeme nasıl yapılacak??Bir de ücretsiz hizmetten faydalanabilir miyim??
  10. A

Cengizhan2 PVP Server Acıldı !!!

Başarılı olmuş ellerine sağlık,oyunun tutması dileğiyle :)
  11. A

Anket Doldur Para Kazan -Ödeme Kanıtlı - Minimum Ödeme €2

Bu kadar fazla kazandırması biraz garip değil mi acaba?Bir scam olayı olmasın sonra??
  12. A

Keremiya v4 Mobil Uyumlu Yapabilecek? (CSS,HTML,JAVA)

Merhabalar,Keremiya v4 teması kullanıyorum.Temanın kendisinde mobil uyum bulunmuyor.Benim css bilgim var fakat yeterli düzeyde değil.Bir kaç şey denedim düzenleyicide fakat başaramadım.Keremiya v4 ü mobil uyumlu yapabilen yardım ederse çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ederim.Keremiya v4 Görseli
  13. A

Bir Film Sitesi için Nasıl Backlinkler alınmalı?

Yükledim inşallah google sıralamada bir düşüş olamaz
  14. A

Tema değiştirmem seo açısından iyi olmaz bence.Sizce değiştirmeli miyim?Sizce sıkıntı olur mu değiştirirsem??
  15. A

Merhabalar,bir film sitem var ve sitem için yavaştan backlink inşaasına başlayacağım.Ne tür bir strateji izlemeliyim ve nereden backlink satın almalıyım.Bu konuda bilgisi olanlar yanıtlarsa çok mutlu olurum.
  16. A

Sizce PopAds'e devam etmelimiyim? | Lütfen Yarım Edin

All in one seo pack kullanmaktayım,hostingim bayağı hızlı,bilgisayar hızı 90/100 telefonda ise 75/100.Ozmovie teması kullanmaktayım.İstediğim şey full izle film izle full hd izle gibi anahtar kelimeler değil.Ben her postun kendine özel anahtar kelimesinde ilerlemek istiyorum.Mesela Müslüm full...
  17. A

Online film sitesi.Çoğu filmi önceden yayınlamama rağmen bakıyorum adam dün yayınlamış beni geçmiş.Ne tür seo çalışmaları yapmalıyım
  18. A

Film sitemin hitini arttırmak için ne tür SEO çalışması yapmalıyım tavsiyeler verir misiniz
  19. A

Merhaba,yanıtınız için çok teşekkür ederim.Size bir kaç soru sormam lazım whatsapp kuklanıyorsanız telefon numaranızı verirmisiniz?
  20. A

Merhabalar,bir film sitem var ve bu sitem için PopAds'i deniyorum şuan.İstatistiklerini ben pek beğenmedim.Diğer forumlarda 1000 gösterime 1 dolar verildiği yazıyordu hep.Siteye kayıt olunca öyle bir şey olmadığını farkettim.Buyrun fotoğraf: Sizce siteye devam etmelimiyim?Bence bu istatistik...