Arama sonuçları

1. A

Film Sitemde Ani Düşüş | Lütfen Yardım Edin

Merhabalar, film sitem son zamanlarda çok iyi bir istikrarla günlük 1.6 k hit yakalamıştı.Hatta haftasonu hitler 2.8k yı buluyordu.Ama aniden neredeyse tüm postlarım büyük bi düşüş yaşadı ve şuan hit ortalamam 100 gibi iğrenç bir değerde.Backlink satın almadım veya kötü bişey yapmadım.Yeni...
  2. A

Wordpress İndexleme Sorunu (Yardım)

Merhabalar,bir film sitem var.Filmler indexlenirken şöyle bir sıkıntı oluyor: Wordpress te hangi ayarı yaparsam google ikinci sayfayı indexlemez yardım eder misiniz
  3. A

Keremiya v4 Mobil Uyumlu Yapabilecek? (CSS,HTML,JAVA)

Merhabalar,Keremiya v4 teması kullanıyorum.Temanın kendisinde mobil uyum bulunmuyor.Benim css bilgim var fakat yeterli düzeyde değil.Bir kaç şey denedim düzenleyicide fakat başaramadım.Keremiya v4 ü mobil uyumlu yapabilen yardım ederse çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ederim.Keremiya v4 Görseli
  4. A

Bir Film Sitesi için Nasıl Backlinkler alınmalı?

Merhabalar,bir film sitem var ve sitem için yavaştan backlink inşaasına başlayacağım.Ne tür bir strateji izlemeliyim ve nereden backlink satın almalıyım.Bu konuda bilgisi olanlar yanıtlarsa çok mutlu olurum.
  5. A

Sizce PopAds'e devam etmelimiyim? | Lütfen Yarım Edin

Merhabalar,bir film sitem var ve bu sitem için PopAds'i deniyorum şuan.İstatistiklerini ben pek beğenmedim.Diğer forumlarda 1000 gösterime 1 dolar verildiği yazıyordu hep.Siteye kayıt olunca öyle bir şey olmadığını farkettim.Buyrun fotoğraf: Sizce siteye devam etmelimiyim?Bence bu istatistik...