Arama sonuçları

1. Turkuaz

Script İstek Karşılıklı Link Tıklatma Scripti Arıyorum

Merhaba pespro scripti yüklemeye kalkınca bu uyarıyı alıyorum: https://www.hizliresim.com/qycl36x Birde veritabanı bilgilerini nasıl girmeliyim? https://www.hizliresim.com/c9oldsp veritabını bilgilerini girerken ' ve { } kesme işareti ve süslü parantezleri silerek mi yoksa silmeden mi...
  2. Turkuaz

Script İstek Oyun Scripti Arıyorum

O scriptlerin linkini verir misin?
  3. Turkuaz

Başka script yok mu?
  4. Turkuaz

Arkadaşlar google arama motoruna "online games" yazınca çıkan oyun siteleri oluyor.Örnek olarak: https://www.crazygames.com/ verebilirim.Bunlar oyunları otomatik yükleyerek script ile çalışıyormuş anladığım kadarıyla.Elinizde ücretsiz yüzlerce oyunu barındıran oyun scripti varsa verir misiniz?
  5. Turkuaz

Bu Sıralar Para Kazanmayla Ilgili Nelerle Uğraşıyorsunuz?

Arkadaşlar özellikle internet üzerinden para kazanmayı kastediyorum.Şu işle uğraşıyorum para kazanıyorum diyen var mı?
  6. Turkuaz

İstek Ptc Scripti Arıyorum

PTC scriptleri oluyor.Reklamlar tıklayınca para kazandırıyor.Bu şekilde ücretsiz bir script var mı?
  7. Turkuaz

Öneri İnternetten Para Kazanmak İçin En İyi Websiteleri

Teşekkürler emeğinize sağlık.
  8. Turkuaz

Cyberfm ile Radyo dinleyerek Cyberfm coin kazanın (Trustwallet'a çekiliyor)

Ben bir kere denemiştim evet gönderdiler trust wallet cüzdanıma.Ancak swap veya başka bir yolla cyberfm coini diğer bir kripto paraya çeviremedim.Öyle kaldı.Sonra değeri düşünce de bütün emeklerim boşa gitmiş oldu :( Trust wallet ile cyberfm'i diğer kripto paraya nasıl dönüştürebilirim?
  9. Turkuaz

ptc sitesi reklam tıklama ile ilgili.Ben link kısaltma sitelerinden kısaltılan linkleri değiş tokuş yapan script/plugin arıyorum.Biz başkasının linkini geçiyoruz,başkası da bizim linkimizi.Bu şekilde çalışan bildiğin bir script ya da plugin var mı?
  10. Turkuaz

Arkadaşlar hani oluyor ya biz başkasının linkini tıklıyorum başkasıda bizim linkimizi tıklıyor para kazanıyoruz.Eskiden böyle scriptler vardı.Ben araştırdım bulamadım.Elinizde böyle bir script varsa paylaşır mısınız?
  11. Turkuaz

İstek 30 Dakikalığına Ücretsiz Vps/Vds'e Ihtiyacım Var!

5 dakika bile olsa yeter bana
  12. Turkuaz

ödeme yöntemi istiyor :(
  13. Turkuaz

Arkadaşlar 30 dakika da olsa kullanabileceğim vps/vds arıyorum bildiğiniz var mı?
  14. Turkuaz

Ücretsiz Arcade Oyun Scripti Ücretsiz 2022 Full+Full

@BaRRaCuDa adamın dibisin.Birde addmefast clone scriptini bulabilirsen paylaşır mısın?Aslında nette var.Ancak eski tarihli olduğu için linkler kırık maalesef
  15. Turkuaz

Addmefast Clone Scripti Arıyorum

Arkadaşlar nette var ancak indirme linkleri kırık.Bu clone script elinde olan varsa bana indirme linkini yazabilir mi?
  16. Turkuaz

Script İstek Site Klonlama Scripti Arıyorum

script olarak istiyorum
  17. Turkuaz

Script İstek Site Klonlama Scripti Arıyorum

Arkadaşlar güncel çalışan site klonlama scripti var mı?
  18. Turkuaz

Wordpress website kopyalamak

feedslerde site sahibinin izin verdiği kadar içerik çekebilirsin.Hepsini çekemezsin.Bu sıkıntı
  19. Turkuaz

Wordpress website kopyalamak

Hocam bu sadece 1 siteden haber çekiyor yanlış anlamadıysam ben her siteden içerik çekmek istiyorum.