Arama sonuçları

1. S

Babalar Günü

Dün twitterda bir reklam gördüm açıkçası çok hoşuma gitti. Kol düğmeleri ile alakalı bir markanın reklamıydı. Ben de babama kol düğmesi almak istiyorum ama daha önce onu kol düğmesi kullanırken görmedim. Acaba alsam kullanır mı ya da bir kenarda durur mu diye karar veremedim. Merak edenler için...
  2. S

Seni çok bekledim 2. bölüm

Seni çok bekledim dizisinin ikinci bölüm fragmanı yayınlanmış linki bırakıyorum şöyle
  3. S

Seni Çok Bekledim Dizi

Özcan Denizle İrem Helvacıoğlu yeni bir diziye başlamışlar yarın starda yayınlanmaya başlıyomuş. Büyük ilgi görünce ben de fragmanlarına bi göz attım çekimlerini beğendim uğraşılmış bi işe benziyo ama izleyip görmek lazım tabi. Fagmanını da bıraktım böyle
  4. S

Donald Trump Yaayda diye söyleniyor

aslan be Donald Trump Yaayda hoş geldin toprağım sende
  5. S

Yaay

günlerdir heryerde reklamlarını görüp merak ediyodum. sosyal medya uygulamasıymış. cep telefonuma indirip üye oldum bende bi bakınayım diye. bi baktım saatlerdir kullanıyorum :) bazı geliştirmeler bekliyorum ama tabii, mesela dark mode gibi...
  6. S

Tura'dan Bahar Şenlikleri

bağdat caddesi'nde bahar şenlikleri varmış bu hafta sonu. tura turizm bi sürü hediye, kampanya, indirim falan yapıyormuş. tatil planları öncesinde bi uğramakta fayda olabilir
  7. S

Camry Hybrid

Şu Toyota nın yeni çıkardığı Camry Hybrid aracı ne güzel olmuş öyle. Hemde devlet teşvikli olduğu için vergi indirimi de yapılacakmış. Bu fırsat çok iyi oldu bende tam arabamı değiştirmeyi düşünüyordum.
  8. S

Soobe'de Yeni Sezon

Malum kış bitmek üzere benim oğlanda birden bir büyüdü ki geçen sene ki kıyafetlerinin hiç biri olmuyor. Bende soobe nin internet sitesinden 14.99 tl ye bir kaç tane tişört aldım. İyi denk geldi. Uygun fiyattan aldım valla.
  9. S

Yeni Corolla Aşkı

Toyota Corollanın yeni modeli 13 şubat akşamı facebook ve youtube sayfalarındaki canlı yayınla tanıtılacakmış. Çarşamba akşamı izleyeceğim. Nasıl yenilikler yaptılar merak ettim.
  10. S

Bumblebeeye özel film yapmışlar

sanırım tamamen bumblebeenin hayatını anlatmışlar o radyodan konuşma sahneleri filan çok güzeldi acaba yine öyle radyodan konuşma sahneleri varmı merak ettim. bumblebee 21 aralık cuma vizyona girecekmiş-- 72VVdVcLAhA