Arama sonuçları

1. S

Link kısaltma siteleri önerileriniz?

Güvenilir link kısaltma siteleri varmı arkadaşlar ödeme yapan
  2. S

Telefon numaraları sitesi?

Tamam teşekkür ler
  3. S

Evet numara onay siteleri gibi
  4. S

Sunucu santral bunlara gerek yokmu
  5. S

Arkadaşlar telefon numaraları hizmeti veren bir site nasıl açabilirim ne kadara maal olur ?
  6. S

Url şifreleme ???

Teşekkür ederim önerileriniz için
  7. S

Url şifreleme ???

Güvenlik gizlenme iz bırakmama gibi
  8. S

Sftp yardım?

Arkadaşlar sitemde wordpressin kendi temalarından biri yüklü ve aktif benim yapmak istediğm html css kod örnekleri ile kolay bir tema oluşturup sftp ye nasıl yükleyeceğimi öğrenmek istiyorum yani yüklediğim tema sitede aktif olacak tarif edebilirmisiniz?
  9. S

Wordpress yardım

Düzelti tamam eywallah
  10. S

Wordpress yardım

Arkadaşlar sitede wordpress kurulu admin bar profil ayarlarından kaldırdım ama siteden kalkmadı nasıl kaldırılır ?
  11. S

Url şifreleme ???

Sen sormak istediğimi anlamamışsın giriş in biraz dikkat çekici ama cevabın uzak yakından alakası yok önce soruyu iyi oku biliyorsan cevap yaz 40 yıllık hacker gibi konışma.
  12. S

Url şifreleme ???

Arkadaşlar url şifreleme ne işe yarar nasıl yapılır ?
  13. S

Web siteye girişte otomatik müzik çalması?

Web siteme girince otomotik müzik çalmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  14. S

Windows key sorunu

Arkadaşlar bilgisayara usb den format atarken windows key ekranı gelince nasıl pas geçebilirim klayve kısayol tuşları ile geçiliyor bir video da görmüştüm ama o video yu bulamadım
  15. S

iPhone'un FaceTime'ında Ciddi Açık Bulundu!

telefonda samsung android bilgisayar asus windows çok memnunum
  16. S

Turk Telekom ADSL

Ben şöyle düşünüyorum türkiyenin alt yapısı türk telekom dur diğer firmalara göre fiyatlar değişebilir kalite olarak telekomun yetersiz kaldığı yerde hiç bir firma hizmet sağlayamayaz
  17. S

Turk Telekom ADSL

Kullandığınız tarife nedir bende de türk telekom var çok memnunum acaba alt yapıdaki bir sıkıntı var sen biraz diret onlara gelip modemi incelesinler hızınız çok düşün gerçekten verim alamadıktan sonra para ödemenin bir anlamı yok paket değişmeye uğraşma eyer mevzu alt yapıysa hangi firmaya...
  18. S

Öneri Whatsapp Logo

Sardunya ne demek istedin
  19. S

Turk Telekom ADSL

0.8 Derken 8 megabit demek istemişsinizdir umarım 2.3 e Düşme Sebepleri Fatura gecikmesi, aynı anda çok cihaz bağlanmas, modemin uzakta olması, modemin çok uzun süre kapanmaması resetlenmemesi, Alt yapı, modemin arızalanması, bu sebeplerden hızınız düşebilir teyit edin eğer modemde arıza var ise...