Arama sonuçları

1. S

Link kısaltma siteleri önerileriniz?

Güvenilir link kısaltma siteleri varmı arkadaşlar ödeme yapan
  2. S

Telefon numaraları sitesi?

Arkadaşlar telefon numaraları hizmeti veren bir site nasıl açabilirim ne kadara maal olur ?
  3. S

Sftp yardım?

Arkadaşlar sitemde wordpressin kendi temalarından biri yüklü ve aktif benim yapmak istediğm html css kod örnekleri ile kolay bir tema oluşturup sftp ye nasıl yükleyeceğimi öğrenmek istiyorum yani yüklediğim tema sitede aktif olacak tarif edebilirmisiniz?
  4. S

Wordpress yardım

Arkadaşlar sitede wordpress kurulu admin bar profil ayarlarından kaldırdım ama siteden kalkmadı nasıl kaldırılır ?
  5. S

Url şifreleme ???

Arkadaşlar url şifreleme ne işe yarar nasıl yapılır ?
  6. S

Web siteye girişte otomatik müzik çalması?

Web siteme girince otomotik müzik çalmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  7. S

Windows key sorunu

Arkadaşlar bilgisayara usb den format atarken windows key ekranı gelince nasıl pas geçebilirim klayve kısayol tuşları ile geçiliyor bir video da görmüştüm ama o video yu bulamadım
  8. S

Öneri Whatsapp Logo

9. S

Kali Linux

Arkadaşlar kali linux 2019 mate indirdim kurdum ama bir türlü internete bağlanamıyorum ethernet kablosu ilede bağlanmıyor bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim
  10. S

Telefon root lama nasıl yapılır

Merhaba arkadaşlar samsung j710fq 8.1.0 oreo cihaza root atmak istiyorum bir türlü olmadı denedim kaç sefer knox sayacı 1 oldu ama telefon da root yok nerede hata yapıyorum çözemedim yardımcı olacak arkadaşlar varsa konuyla alakalı yardımcı olurlarsa sevinirim