Arama sonuçları

1. R

Corum Online SRC (Server + Client + DBs + Tools)

Merhabalar Hocam, Nasıl kurulduğu hakkında da bilgi verseydiniz iyi olurdu aslında
  2. R

The Angelus Online Game Script

link ölü @BaRRaCuDa hocam
  3. R

Öneri H5 Game + Mobil Cihaz Uyumlu + Admin Panel + Kolay kurulum

Hocam link ölü birde demo resim olsa iyi olurdu
  4. R

Mobil online oyun arayışı

Mobil online oyun server,APK vs dosyaları hazır oyun dili fark etmeyen oyunlar aramaktayım. Elinizde veya bildiğiniz varsa benimle paylasir mısınız
  5. R

Phong Van Vo Song v2.2 Yardım

Localhost yazarak girmeyi deneyiniz. Veyahut yönetici olarak mı calistirdiniz? SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

Açil yardım

Php surumunuzle alakalidir bu hata genellikle SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Öneri SilkRoad Tarzı Oyun ( Kiem Than Quyet Ol )

Tamamdir beklemedeyim SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

selipro müsait olduğunda bana pm atarmısın ? veyahut yarın iftardan sonra alpemix ile bağlanıp test edebilirmiyiz.
  9. R

Sonuç varmı acaba hocam ?
  10. R

tamamdır hocam sizden haber bekliyorum.
  11. R

Güvenlik duvarı kapalı, Yönetici olarak çalıştırılmıştır. 64 bit Windows 7 kuruludur laptopda isterseniz alpemix ile bağlanabilirsiniz.
  12. R

ayriyetten nacivattan DBye bağlanmıyor. sanırım yukarıda ki hatadan kaynaklı. wm falan kurulu değil. pcnin " D:" diskine çıkarttım ve çalıştırdım.
  13. R

kendi pc'mde test edecektim ancak hata veriyor. wm falan mı kurmam lazım ?
  14. R

Phong Van Vo Song v2.2 ( Legend Online Tarzı )

selipro navicat ile demiştin ve girmediğim çıkmadığım yer kalmadı :D ancak ne lwl veriliyor nede başka bir şey acaba ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum detay vererek anlatabilir misin ?
  15. R

selipro biraz daha detay verirsen daha makbul olur :D
  16. R

Alla Alla :D ben Vip 0 da başladım da :D bu Vang mıdır nedir varya oyunun gerçek parası onu nasıl verebileceğimiz hakkında bilgin varmı ?
  17. R

Vip sistemini nasıl aktif edebilirim bu konuda bilgi verebilir misin acaba ?
  18. R

Oyunun admin paneli mevcut mu ? Veritabanına nasıl ulaşabilirim ? Dosyaların içinde oyuncu bilgilerini yani oyun içi parası olsun vip sistemleri vs vs onları nasıl görebilirim ?