Arama sonuçları

1. L

Domain .Com 25 Tl + Sınırsız Hosting Bayram Hediyesi Genç Host Bilişim Hizmetleri

ayıptır sorması siz göstermişsiniz REG firmasını da @xmercan Azure ile alakası yok domainin değil mi? Tekrar bir teknoclouds olayı yaşamak istemiyorum.
  2. L

Phong van vo song v2.2 hakkında yardım destek

oyunu kendi sunucumda oynuyorum 60 level oldum. 50'den sonra baya zor ilerliyor ama kanat sistemini görmek için level 55'e kadar uğraştım. İşlemleri düzgün yaparsanız oyun çalışıyor.
  3. L

Sürüm Yükseltme İşlemi

Evet beyaz daha güzeldi. Bu çok garip.
  4. L

Sürüm Yükseltme İşlemi

Bu tema ne böyle :D
  5. L

İnternetten Para Kazanmanın 5 Yolu

Gel yapim seni fenomen
  6. L

PeepSo - WordPress İçin Yeni Nesil Sosyal Ağ Eklentisi!

Güzel bir paylaşım.
  7. L

Premium Tema & Hosting Paket'im + Domain' imi Satıyorum

hocam fake mail scriptine bir yorum yaptım, bi baksanız :)
  8. L

Url şifreleme ???

url şifrelemeden kastın nedir? örnek verirsen yardımcı olurum.
  9. L

Merhaba

aranıza yeni katıldım. nasılsınız.
  10. L

Script Kurulumunda Yardım isteyen gelsin

hatırlar mısın beni?
  11. L

Habbo City Cms

Ayrıca oyunun döküman dosyası /app/managament kısmında kurulumunda sıkıntı yaşayan kişiler okusun
  12. L

Habbo City Cms

paylaştığınız 2 cms oyunda da şu hatayı veriyor; http://35.197.239.124/retro diğerinde sql upload ettim sql bilgileri girdim yine çalışmadı. Bunda sql dosyası da yok ama bir veritabanı arıyor..
  13. L

Türkiye'nin en iyi ücretsiz hosting servisi

Arkadaşlar wmaracında rastgele gezerken denk geldim gerçekten güzel ve kaliteli cPanel hosting sağlıyorlar infinityfree felan bunun yanında halt yemiş Smile birimhost.com
  14. L

Öneri Land Mass Server Filesleri

VDS ile VPS farkı şöyledir. VPS dediğimiz makine şudur. Kocaman bir bilgisayar düşünün 24çekirdek işlemci felan. Bu bilgisayar VMWare gibi programlar aracılığı ile eşit çekirdeklere bölünür ve satılır. Senin sitelerde gördüğün 2 çekirdek, 2gb ram gibi şeyler işte bölünür dediklerim. VDS...
  15. L

Biraz değişiklik gerek

http://i.hizliresim.com/3z8dp0.png Bu adamlar şimdi nerde :)
  16. L

Biraz değişiklik gerek

Renk değişikliği tema değişikliği demek değil. 3 fazla bir sayı değil gerçekten çok geride forum. Olması gereken yerde değil. Zamanında bizde az emek vermedik bu foruma.
  17. L

Biraz değişiklik gerek

Siteyi bildim bileli tema logo felan hep aynı neden güncelleme felan yapmıyorsunuz?
  18. L

Premium Seo Pack Eklentisi Piyasa Değeri $45

Bu tarz konular güzel (y)