Arama sonuçları

1. L

Merhaba

aranıza yeni katıldım. nasılsınız.
  2. L

Türkiye'nin en iyi ücretsiz hosting servisi

Arkadaşlar wmaracında rastgele gezerken denk geldim gerçekten güzel ve kaliteli cPanel hosting sağlıyorlar infinityfree felan bunun yanında halt yemiş Smile birimhost.com
  3. L

Biraz değişiklik gerek

Siteyi bildim bileli tema logo felan hep aynı neden güncelleme felan yapmıyorsunuz?
  4. L

Merhaba millet

Nasılsınız görüşmeyeli, uzun zamandır şifremi unuttuğum için giremiyordum ne var ne yok
  5. L

Windows 7 Özelleştirme | Premiere | Tema Paketi [Berat K.]

uH32HeMpX_k Yorumlar önemli.Bu işlerde acemiyim ama bi merak saldım arada boş olduğumda bu tarz videolar çekebiliyorum önerilere açığım :)
  6. L

ÇılgınTavuklar Benzeri Taxi Farm Scripti 2016 Bomba

Kurmadan önce yapacaklarımız; 2. Bunları yaptıktan sonra kaydet diyelim. Admin paneli: http//siteadresiniz/?menu=admin384&sel=compconfig Giriş Bilgileri: admin - admin NOT: BEN DENEMEDİM SCRİPTİ Demo İndir
  7. L

Forum Anketi ( Ödüllü )

Merhaba değerli kullanıcılar. Bir anket yapma kararı aldım.Bu anket sitemizle ilgili olacak. Ankete katılan her kullanıcı ödülümüz olan oyunu indirebilecek. Oyun hakkında Oyun ilk çekilişimiz olduğu için biraz kalitesiz oldu.Tarayıcı tabanlı bir online mmorpg oyunu. Eğer biraz...
  8. L

Çiftlik Hayvanları Scripti Hakkında

Bazı kullanıcılar hostlarına upload ettiklerinde 500 internal server error hatası alabilirsiniz. Hata sebebi htaccess dosyasının uzantısının olmaması.Yani şuan ki adı .htacess Bazı sunucular bu biçimi desteklemediği için bu hatayı alabilir. Ve konu altından mesaj yazarak yardım istemeyiniz...
  9. L

Bootstrap Gelişmiş Navbar

Projelerinizde böyle güzel bir navbar kullanmak sizce iyi olmazmı ? Demo : Tıkla İndir : Tıkla
  10. L

Online Mafya Scripti

Bilmiyorum sitede varmı fakat script eski.Geliştirmek isteyenler geliştirebilir. Bir bakışta özellikler ( 40+ özellikler! ) Paypal entegrasyonu - kolayca sadece paypal adresinizi girin web sitenizden para kazanmak ve gitmek için hazırsınız! diğer web sitelerinde web siteniz için onların...
  11. L

Turkmaxi.org Çiftlik Hayvanları Scripti Kurulum

lAHTsEmhG-Iİstek üzerine çektiğim bir video https://youtu.be/lAHTsEmhG-I Telif yediğim için videoda ses yok :D
  12. L

Yeni PC aldım güzelmi ?

Eski PC me buradan bakabilirsiniz. Tıkla Artık bıkkınlık getirdim ve yeni bir pc aldım.Yasin abi 4 gb işini görür dedi bende 4 gb ram aldım.Eğer yetersiz olursa ram 2 slot bi 4 lük daha takarız.Ekran kartı düşük biraz .Ati r5 220-Ati radeon hd 5450.Yaklaşk 4 5 ay sonra yeni ekran kartı...
  13. L

Sitemiz Yenileniyor

Sitemiz yenileniyor,üyelerimize süper bir forum hazırlamak için didiniyoruz. İlk çalışma olarak Atatürk'ün sözleri ekledik. Kodlama bana ait.Temaya uygun yapmaya çalıştım Sitemize eklenmesi istediğiniz şeyleri konu altından Söyleyin ekleyelim
  14. L

Profiline kimler bakmış

SELAMIN ALEYKÜM ARKADASLAR KARDEŞLER ABİLER FACEBOOK PROFİLİNE EN SON KİMLERİN BAKTIĞINI ÖĞRENMEK İSTİYORSAN BU ADIMLARI TAKİP ET. İşlem 1; Facebook hesabınız açıkken profilinize girin. İşlem 2; Boş bir kısma sağ tıklayın ve ”*Sayfa kaynağını görüntüle*” seçeneğine tıklayın. İşlem 3...
  15. L

İşe Yarar HTML kodlar

&nbsp; &nbsp; kodumuz bize boşluk atmamıza yarar. Örneğin ; Just&nbsp;&nbsp;&nbsp;OFBurn yaparsanız , Just ile OFBurn arasına 3 tane boşluk atmamınıza yarar (: <br /> : Kodumuz bize mesela body tagları arasında 1 satır atlatmamıza yarar (: <hr /> : Kodumuz bize bir çizgi belirtmemize...
  16. L

Yetkili Alımları

Merhaba Saygıdeğer üyelerimiz, Forumumuzda Yetkili Alımları Başladı.Bizimle uzun soluklu çalışabilecek, sorumluluk sahibi, istikrarlı, çalışkan ve dürüst takım arkadaşları arıyoruz. Eğer siz de kendinize güveniyorsanız, bu büyük topluluğun yönetiminde söz hakkı sahibi olmak istiyorsanız, hem...
  17. L

Chrome gizli oyun

Chrome'un internete ulaşamadığında gösterdiği dinozora muhtemelen rastlamışsınızdır. Meğer bu ekranda, küçük bir oyun gizliymiş. PC'de ve Android'de oynanabilen oyunu etkinleştirmek için önce internet bağlantınızı kesin ve Chrome ile bir siteye girmeyi deneyin. Böylece "dinozora" ulaşacaksınız...
  18. L

Yeni Kurucumuz

Chef adlı adminimiz ekibmize katılmıştır.Hayırlı Olsun Forum adına.Hayırlı Forumlar
  19. L

Hareketli Html Bakım İndex

Demo <div id="robot"> <div class="piston"> <div class="rotator"></div> <div class="block"> B <div class="arm"></div> </div> </div> <div class="piston"> <div class="rotator"></div> <div class="block"> A...
  20. L

The Kiem Web tabanlı online oyun scripti

Oyun gerçekten büyüleyici Premium Üyelik almadan indiremezsin Rar pass premium uyelere verilir. P.m den isteyin