Arama sonuçları

1. C

InstaSize 3.1.6 Apk (İnstagram fotoğraf ölçeklendirme)

hocam ben yapamadım ya, yükleyemedim telefona yardımcı olur musunz
  2. C

Satış ✫ Facebook Beğeni Hizmetleri ✫ Durum - Fotoğraf - Video - Bağlantı ✫ 1K 5 TL ✫ TÜRK Ü

selam hocam. bir çok kez hizmet aldım hiçbirinden memnun kalmadım. hep yabancılar beğeniyor. referans varsa pm
  3. C

merhaba

mrb hoş geldiniz
  4. C

Ucuzdan Facebook Sayfa Satışı

pm atıldı dostum
  5. C

FriendFeed Ne İşe Yarar?

FriendFeed uygulamasına otomatik bir şekilde diğer sitelerde yapmış olduğunuz herhangi bir video, fotoğraf ya da yazıyı gönderme imkânınız bulunmaktadır. Toplamda 57 site desteklemekte olan FriendFeed uygulamasıyla bu sitelerde yapmış olduğunuz bir hareket otomatik bir şekilde FriendFeed...
  6. C

FriendFeed Nasıl Kullanılır?

Türkçe kelime anlamı “Arkadaş Beslemesi” olarak tanımlanabilecek FriendFeed sosyal içerik paylaşım sitesi olarak hizmet vermektedir. Oldukça basit görünüme sahip olan FriendFeed üye potansiyeli fazlasıyla yüksek olan bir sistemdir. Bu sayede de internet kullanıcıları tarafından ve özellikle de...
  7. C

pmler atıldı
  8. C

Niche Sitenizden Nasıl Verim Elde Edebilirsiniz?

Özellikle şu günlerde tercih edilmesi gereken sitelerden biri de niche sitelerdir
  9. C

Pagerank Nedir ve Nasıl Yükseltilir

pr güncellemesi kalktı diye biliyorum google sapıttı
  10. C

ASK.FM Nedir?

insanlar yeni şeyler arıyor, ask.fm tarihte kalıyor yavaş yavaş
  11. C

PR6 Siteden reklam alanları

Selam pm atar mısın
  12. C

Satış Teklif üzerine oyun sitesi

Arkadaşla anlaşılmıştır. Hesabıma parayı gönderdi, satış işlemleri gerçekleşiyor
  13. C

pm gönderdim dostum
  14. C

Film sitelerine editör olunur.

Film sitelerine editörlük yapmaktayım, profesyonel çalıştığımız ekibimiz ile sitenizi google'da ön sayfalara yollamayı planlıyoruz. Detaylı bilgi için pm isteyebilirsiniz.
  15. C

Site adresi: (PM) Site için istenen fiyat : Teklif Üzerine Sitenin aylık getirisi: Henüz yeni Sitenin açılış tarihi: 2 hafta önce Kategori, sitenin içeriği nedir: Flash oyun sitesi Günlük hit sayısı: 30-50 Ziyaretçi kaynağı: %90 google - %10 yandex Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 0 - 0...
  16. C

Facebook Sayfanızın linki : (pm ile verilebilir) Facebook Sayfanızın içeriği : Futbol Sayfanızın Üye Sayısı : 65K Günlük ortalama eklenen yeni üye sayısı : 100-500 Sayfanın Yaş Ortalaması: 15-20 Sayfada Birleştirilme Yapıldı mı: Hayır İstenen Ücret : 300 TL Ödeme Şekli : Finansbank...
  17. C

Akıllı Hostes

Bir uçakta pilot aniden hostesleri çağırmış ve demiş ki: Uçak düşmek üzere. Tüm yolculara atlamalarını söyleyin. Şu anda deniz üzerindeyiz ve denize çok yakın uçuyorum, atlarlarsa kurtulma şansları var, ama atlamazlarsa herkes ölecek! Tabii, böyle bir şeyi insanlara yaptırmak çok zor...