ÇılgınTavuklar Benzeri Taxi Farm Scripti 2016 Bomba

ÇılgınTavuklar Benzeri Taxi Farm Scripti 2016 Bomba

L LeoJeLy - #1
Kurmadan önce yapacaklarımız;

1NoEPY.png

2.
lEDZBE.png

Bunları yaptıktan sonra kaydet diyelim.

Admin paneli: http//siteadresiniz/?menu=admin384&sel=compconfig
Giriş Bilgileri: admin - admin

NOT: BEN DENEMEDİM SCRİPTİ

Demo

İndir
D DooTR - #2
Hocam Link Kırık Düzeltirmisin
D DooTR - #3
Hocam Yanlız Cılgın Tavuklara Benzemiyor
L LeoJeLy - #4
Hocam Yanlız Cılgın Tavuklara Benzemiyor
Bunda taksi işleri yapıyorsunuz yani farklılık olur her site tavuk şeyi kuruyor saçma olur
L LeoJeLy - #5
Link güncellenmiştir.
J JustWach - #6
Hocam siteden alıntı yapmışsınız frmforum
L LeoJeLy - #7
Hayır,o siteden alıntı yapmadım ?
F Fernet - #8
local hostta çalıştıramadım
selipro - #9
Ben şahsım adına tafsiye etmiyorum bu tür oyunları . Ufak bir bot yazılımı ile 1 ay sitede boş dolaşır ikinci aya günlük 10 TL kazanirlar. 2.nci aydan itibaren bu miktar 2 ye katlanır her ay ve sonunda zarara giren siz olursunuz. Al-sat tarzı is yaparsanız emin olun daha çok kar edersiniz.
A abuzerefendi - #10
Ben şahsım adına tafsiye etmiyorum bu tür oyunları . Ufak bir bot yazılımı ile 1 ay sitede boş dolaşır ikinci aya günlük 10 TL kazanirlar. 2.nci aydan itibaren bu miktar 2 ye katlanır her ay ve sonunda zarara giren siz olursunuz. Al-sat tarzı is yaparsanız emin olun daha çok kar edersiniz.

PTC diye bir olay var. onu veriyor zaten onda sende kazanıyorsun. yani oyundan kazandığın ile o kadar para alamıyorsun. Eğer linklerden kazanıp kazandırdı isen onu alabiliyorsun. Oyundan kazandığını ise işte ptc puanın 1 üzeri olursa 1 kere nakite çevirebiliyorsun ki o da kazandırdığı para kadar değil.

Kumarhane her zaman kazanır
S sentez06 - #11
Unknown MySQL server host 'õîñò' (-2) hatası çıkıyor sitede ne yapmam lazım
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #12
Database bilgilerini duzgun girdin mi?
S sentez06 - #13
Database bilgilerini duzgun girdin mi?

db config vb bi dosya göremdim ki
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #14
db config vb bi dosya göremdim ki

scripti tam incelemedim ama class klasörü varsa onun içinde olabilir.Klasörlerin içerisindeki dosyalara bakarsan bulabilirsin.
S sentez06 - #15
onu ayarladım şimdide şunu diyor Access denied for user ' u947510058_32'@'10.1.2.60' (using password: YES)
S sentez06 - #16
şimdi de bu yazmaya başladı
Too many connections
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #17
şimdi de bu yazmaya başladı
Too many connections

Ücretsiz host kullanıyorsunuz ücretsiz hostta çalışmaz
S sentez06 - #18
arada geliyor gidiyor başka bir scripti denedim sorun yok çalışıyo çok yavaş yada donmalı oluyo ama bu hiç açılmadı
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #19
Dediğim gibi bu tip sorunlar hosttan kaynaklı.Hostinger gibi hostları kullanmayın.Bu işi yapacaksınız ücretli hostta deneyin
S sentez06 - #20
ben scripti öğrenmek sistemi algılamak için ücretsizde deniyorum car money adlı script çalışıyor ayarları yapaum dili rusçadan türkçeye çeviriyorum yavaş yavaş ama istediğim tarzda değil bu ben bu taxi yada çiftlik tarbir scripti algılamak istiyorum
L LeoJeLy - #21
Ne istediğini biraz daha detaylı anlatır ve açarsan bulabilirm belki birşeyler.
S sentez06 - #22
Yani aslında bende bu tarz bi sistem kumak istiyorum daha küçük kur değerleri ile ütopya vb oyunlar ilgimi çekiyor ama bu işi alt yapı hazırlamam için önce bi denemem öğrenmem gerekiyor bir kaç tane var elimde basit scriptler ama çevirisine güç yetmez
S sentez06 - #23
Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/u274159811/public_html/classes/_class.func.php on line 112
Table 'u274159811_syste.db_users_a' doesn't exist bi tane kurdum bu hatayı veriyor

----------------
http://kazancbahcesi.tk/news
L LeoJeLy - #24
Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/u274159811/public_html/classes/_class.func.php on line 112
Table 'u274159811_syste.db_users_a' doesn't exist bi tane kurdum bu hatayı veriyor

----------------
http://kazancbahcesi.tk/news

SQL upload ettinmi
S sentez06 - #25
evet şimdide hiçbir şey çıkmıyor
L LeoJeLy - #26
Sende sıkıntı var hocam.Localhost'a kurmayı densen bi
S sentez06 - #27
düzeliyo bukez de her yazı ??????kare içinde soru işareti oluyo
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #28
Php versiyonun kaç eğer yüksekse 5.3 e çek
S sentez06 - #29
Php versiyonun kaç eğer yüksekse 5.3 e çek
yüksekti galiba son sürümdü
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #30
yüksekti galiba son sürümdü

Onu 5.3 e çekmekte fayda var script eski olduğu için yeni sürümlerde bazen sorun çıkabiliyor.Aynı şeyi yaşamıştım
S sentez06 - #31
Onu 5.3 e çekmekte fayda var script eski olduğu için yeni sürümlerde bazen sorun çıkabiliyor.Aynı şeyi yaşamıştım
Taxi Farm kontrol eder misiniz bir sorun var mı
R Richie Rich - #32
Bende yaşadım aynı şeyi.
URL: https://www.turkmaxi.org/forum//forum/konular/%C3%87%C4%B1lg%C4%B1ntavuklar-benzeri-taxi-farm-scripti-2016-bomba.3586/