Çiftlik Hayvanları Web Tabanlı Online Para Kazandıran Oyun Sitesi (1 İzleyici)

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Scriptle alakalı değil diyorsunda forum felan kuruyorum bu scripti ftp atınca internal server error veriyor.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
762
O zaman .htaccess le alakalıdır

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar scripti kurdum yakında kurulum videosunu çekeceğim.

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
pEG82m.png

resim

crawer

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ben kurulumu yaptım. Fakat şu sorun mevcut sanırım üye oluyorum üye girişi yapamıyorum bilgiler doğru olmasına rağmen. Admin panel şifresini veri tabanından md5 ile şifreleyip değiştiriyorum yine kabul etmiyor sorun nedir bilen var mı?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
762
Ben kurulumu yaptım. Fakat şu sorun mevcut sanırım üye oluyorum üye girişi yapamıyorum bilgiler doğru olmasına rağmen. Admin panel şifresini veri tabanından md5 ile şifreleyip değiştiriyorum yine kabul etmiyor sorun nedir bilen var mı?
Ilk once normal admin girisi yaprtinizmi

LeoJeLy

Üye
Katıldı
Kredi
0
Konunun altına mesaj yazarak yardım alamazsınız.Lütfen yardım bölümüne konu açınız.

Radagast~

Üye
Katıldı
Kredi
0
Veritabanını import ettim configide ayarladım ama nedense sayfaların hiçbirine girmiyor boş sayfa cıkıyor :)

crawer

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ilk once normal admin girisi yaprtinizmi

Çözdüm sorunu giriş yapılıyor. Bazı ayarlamalar yapınca çözüldü. Mesela şifre 10 karakter olmalı diyor en az onu azalttım. Bakalım hayırlısı güzel olacak ama rusca değilde ingilizce falan olsaydı iyiydi :) Çevirmen bulursam script harika bir yer haline dönecek.

ekocem

Üye
Katıldı
Kredi
0
türkçeye çevirdim tüm sayfaları

Katıldı
Kredi
0

ekocem

Üye
Katıldı
Kredi
0
3 saate yakın ugrastım ama bu scripte kimse üye olmaz çok karısık insanlar çılgın tavuklar gibi siteler istiyo karısık olmasın istio

crawer

Üye
Katıldı
Kredi
0
3 saate yakın ugrastım ama bu scripte kimse üye olmaz çok karısık insanlar çılgın tavuklar gibi siteler istiyo karısık olmasın istio

Türkçe dosyalarını yollar mısın, bir bakalım bende uğraşıyorum ama 3 saatte türkçeleşecek gibi değil :) scriptta gereken düzenlemeleri yapalım daha sade hale getiririz.

Katıldı
Kredi
0

aynen hocam o konuda kesinlikle haklısın aşırı karışıklık var onu alıyorsun bunu satıyorsun falan filan

ekocem

Üye
Katıldı
Kredi
0
konuyu açtım indirebilirsiniz

Furkandnr

Üye
Katıldı
Kredi
0
türkçeye çevirdim tüm sayfaları
Kardeşim bende 10 15 tane farklı script var bununla alakalı ama Türkçeye çeviremiyorum yardımlaşalım mı ?
Hepsi Rusça karakter hatası alıyorum bide responsible değil responsible yapabilirmisin bu scriptten çok daha güzelleri var bende

Furkandnr

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kardeş php sürümün 5.6'dır muhtemelen onu 5.3 e veya 5.4 e düşür düzelir

Furkandnr

Üye
Katıldı
Kredi
0
Normal siteyi responsive mobile çevirecek var mı ?

Daha sade olanları var elimde hemde sadece kuş vs değil taksicilik havaalanı yat turları pokemon go bile var hepsi aynı mantık ama mobile çevirmek istiyorum ben yaparım diyen pm atsın bide hepsi Rusça

Katıldı
Kredi
0
358vtxw.jpg

Çiftlik hayvanları web tabanlı online para kazandııran oyun sitesidir.
Kurulum basittir.Standart kurulum gerektirir.Dili rusçadır.
http admin yolu: // siteniz / adminka /

Kullanıcı adınız: admin
Parolanız: 12345678900
pim 1111
SİTE
Kullanıcı adınız: werlis
Parolanız: 12345678900

?iftlik Hayvanlar? www.turk…rar (20,75 MB) - uploaded.net

Rar Pass:Turkmaxi.org Webmaster Forumu - Webmaster Sitesi

anlikci.com/cilgintavuklar buraya attım olmadı hocam başka biryeri editlemem lazımmı htaccesden filan

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
762

Bu konuyı kimler okuyor