Çiftlik Hayvanları Web Tabanlı Online Para Kazandıran Oyun Sitesi

Çiftlik Hayvanları Web Tabanlı Online Para Kazandıran Oyun Sitesi

BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #1
358vtxw.jpg

Çiftlik hayvanları web tabanlı online para kazandııran oyun sitesidir.
Kurulum basittir.Standart kurulum gerektirir.Dili rusçadır.
http admin yolu: // siteniz / adminka /

Kullanıcı adınız: admin
Parolanız: 12345678900
pim 1111
SİTE
Kullanıcı adınız: werlis
demo: www.ciftlik.ml

http://ul.to/5t4s63wp

Rar Pass:www.turkmaxi.org
E ekocem - #2
sunucu aşırı diyor sonra gel diyor hata veriyor
E emrkrtl - #3
Abi Nasıl Kuruluyor Kuramadım Bi Anlatırmısın
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #4
Ucretsiz hosttami denediniz
Abi Nasıl Kuruluyor Kuramadım Bi Anlatırmısın

Kurlum standart yani klasik script kurulumu yanl sal import et configden veritbani bilgilerini gir bu kadar
E emrkrtl - #5
config nerde bulamadım
E emrkrtl - #6
ve ücretsiz hosta deniyorum
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #7
ve ücretsiz hosta deniyorum

Ücretsiz hossta denemeyin.Orada bütün özellikler açık değil bu yüzden sağlıklı çalışmaz.

Data klasöründe conn_file.php yi düzenleyeceksin
E emrkrtl - #8
Hocam çok sagolun ilginiz için bide cilgin tavuklar gibi türkçe olanı yokmu cilgin tavuklar daha benzeyen varsa yüklerseniz sevinirim iyi günler.
E emrkrtl - #9
Hocam kullandığım hostinger hostinger
hocam cilgin tavuklar daha benzer script varmı türkçe.
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #10
İşte bu script onunla alakalı bir script.Tavuk alıyorsun inek alıyorsun satıyorsun falan
E emrkrtl - #11
Hocam Conn_file değişik config gibi değil bir detaylı anlatırmısnız.lazım hocam
L LeoJeLy - #12
localhostta deneyip video atabilirim.
L LeoJeLy - #13
Upload.net den indiremedim bi oyunu.Video kısmında takılı kalıyor
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #14
Upload.net den indiremedim bi oyunu.Video kısmında takılı kalıyor

anlamadım indirirken mi takılıyor yoksa indirdikten sonra çıkartırken mi
E emrkrtl - #15
anlamadım indirirken mi takılıyor yoksa indirdikten sonra çıkartırken mi
hocam conn_file.php çok değişik bi anlatırmısınız nasıl yapıcaz config gibi değil.
E emrkrtl - #16
localhostta deneyip video atabilirim.
conn_file.php nasıl düzeltecem videosu çeksen atsan çok yardımcı olursun
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #17
conn_file.php nasıl düzeltecem videosu çeksen atsan çok yardımcı olursun

çok zor bişey yok
PHP:
$conn = mysql_connect('localhost', 'webmaste_wer', 'pXUo31xC')
oraya webmaste_wer yerine kullanıcı adı diğerine şifre
PHP:
mysql_select_db('webmaste_wer', $conn)
yine aynı yere burada yere veritabanı yazacaksın bu kadar
L LeoJeLy - #18
Hocam scripti localhostta çalıştırdığımda internal server error hatası alıyorum
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #19
internal server hatası server kaynaklı olur 500 hatasıysa scriptle alakalı değil.
E emrkrtl - #20
sagolun çok tesekurler
L LeoJeLy - #21
Scriptle alakalı değil diyorsunda forum felan kuruyorum bu scripti ftp atınca internal server error veriyor.
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #22
O zaman .htaccess le alakalıdır
L LeoJeLy - #23
Arkadaşlar scripti kurdum yakında kurulum videosunu çekeceğim.
L LeoJeLy - #24
pEG82m.png

resim
C crawer - #25
Ben kurulumu yaptım. Fakat şu sorun mevcut sanırım üye oluyorum üye girişi yapamıyorum bilgiler doğru olmasına rağmen. Admin panel şifresini veri tabanından md5 ile şifreleyip değiştiriyorum yine kabul etmiyor sorun nedir bilen var mı?
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #26
Ben kurulumu yaptım. Fakat şu sorun mevcut sanırım üye oluyorum üye girişi yapamıyorum bilgiler doğru olmasına rağmen. Admin panel şifresini veri tabanından md5 ile şifreleyip değiştiriyorum yine kabul etmiyor sorun nedir bilen var mı?
Ilk once normal admin girisi yaprtinizmi
L LeoJeLy - #27
Konunun altına mesaj yazarak yardım alamazsınız.Lütfen yardım bölümüne konu açınız.
R Radagast~ - #28
Veritabanını import ettim configide ayarladım ama nedense sayfaların hiçbirine girmiyor boş sayfa cıkıyor :)
C crawer - #29
Ilk once normal admin girisi yaprtinizmi

Çözdüm sorunu giriş yapılıyor. Bazı ayarlamalar yapınca çözüldü. Mesela şifre 10 karakter olmalı diyor en az onu azalttım. Bakalım hayırlısı güzel olacak ama rusca değilde ingilizce falan olsaydı iyiydi :) Çevirmen bulursam script harika bir yer haline dönecek.
E ekocem - #30
türkçeye çevirdim tüm sayfaları
C caglar39294 - #31

Helal olsun. Yollayabilir misiniz?
E ekocem - #32
3 saate yakın ugrastım ama bu scripte kimse üye olmaz çok karısık insanlar çılgın tavuklar gibi siteler istiyo karısık olmasın istio
C crawer - #33
3 saate yakın ugrastım ama bu scripte kimse üye olmaz çok karısık insanlar çılgın tavuklar gibi siteler istiyo karısık olmasın istio

Türkçe dosyalarını yollar mısın, bir bakalım bende uğraşıyorum ama 3 saatte türkçeleşecek gibi değil :) scriptta gereken düzenlemeleri yapalım daha sade hale getiririz.
C caglar39294 - #34

aynen hocam o konuda kesinlikle haklısın aşırı karışıklık var onu alıyorsun bunu satıyorsun falan filan
E ekocem - #35
konuyu açtım indirebilirsiniz
F Furkandnr - #36
Kardeşim bende 10 15 tane farklı script var bununla alakalı ama Türkçeye çeviremiyorum yardımlaşalım mı ?
Hepsi Rusça karakter hatası alıyorum bide responsible değil responsible yapabilirmisin bu scriptten çok daha güzelleri var bende
F Furkandnr - #37
Kardeş php sürümün 5.6'dır muhtemelen onu 5.3 e veya 5.4 e düşür düzelir
F Furkandnr - #38
Normal siteyi responsive mobile çevirecek var mı ?

Daha sade olanları var elimde hemde sadece kuş vs değil taksicilik havaalanı yat turları pokemon go bile var hepsi aynı mantık ama mobile çevirmek istiyorum ben yaparım diyen pm atsın bide hepsi Rusça
S SARIYILDIRIM - #39
358vtxw.jpg

pim 1111
SİTE

?iftlik Hayvanlar? www.turk…rar (20,75 MB) - uploaded.net

Rar Pass:Turkmaxi.org Webmaster Forumu - Webmaster Sitesi

anlikci.com/cilgintavuklar buraya attım olmadı hocam başka biryeri editlemem lazımmı htaccesden filan
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #40
anlikci.com/cilgintavuklar buraya attım olmadı hocam başka biryeri editlemem lazımmı htaccesden filan

Config i duzenleme yaptiysaniz problem olmaz demoya bakabilirsiniz Çiftlikle Oyun Oyna Para Kazan
S SARIYILDIRIM - #41
Config i duzenleme yaptiysaniz problem olmaz demoya bakabilirsiniz Çiftlikle Oyun Oyna Para Kazan

data/conn_file ve adminka/data/conn_file dosyalarını editledim database bilgilerini girdim ve phpmyadminden sqlyi import ettim ama açılmadı
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #42
Sundomainsiz deneyin ana dizinde
F FrknYT - #43
Şu linkleri görmek icin konu acma sacma olmuş acacak konu yok kullanamıyoruz sistemi gereksiz yerede kullanmak istemiyoruz . Saygılar
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #44
Şu linkleri görmek icin konu acma sacma olmuş acacak konu yok kullanamıyoruz sistemi gereksiz yerede kullanmak istemiyoruz . Saygılar

Peki şimdiye kadar açılmış konular için hiç teşekkür etme zahmetinde bulunduz mu? Biz bunu kaldırırız çok büyük problem değil zaten ücretsiz sunuyoruz
G gemeinator - #45
merhaba yasaldır demi sorun olmaz
M malasa37 - #46
kardeşim saol ama şimdei ben kurdum ama beyaz ekran var index felen girmiyo
selipro - #47
kardeşim saol ama şimdei ben kurdum ama beyaz ekran var index felen girmiyo

Sebebi session hatası kardeşim. Kullandığın hosting panelinden php versiyonunu 5.4 yap yine almazsa 5.2 yap sorunun düzelecek.
L leokess - #48
Merhaba Scripti Kuruyorum Hata Bu Acaba Neden ?

Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Beklememi Gerek ? :)
K kartal3457 - #49
böyle bir hata var ekran en üstte

358vtxw.jpg

pim 1111
SİTE
demo: Çiftlikle Oyun Oyna Para Kazan

?iftlik Hayvanlar? www.turk…rar (20,75 MB) - uploaded.net

Rar Pass:Turkmaxi.org Webmaster Forumu - Webmaster Sitesi

VE4RaZ.jpg
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #50
Ücretli hostta deneme yapin
F fnf5 - #51
Daha sade olanları var elimde hemde sadece kuş vs değil taksicilik havaalanı yat turları pokemon go bile var hepsi aynı mantık ama mobile çevirmek istiyorum ben yaparım diyen pm atsın bide hepsi Rusça

Kardeşim ben yardımcı olmaya çalışırım responsive konusunda. Türkçeyede çeviririz. Taksicilik dediğin nasıl birşey mesela yada yat turu?
F fnf5 - #52

Aynı hatayı bende alıyorum.. Üstelik iyi bir sunucuda...Çözüm olan var mı?
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #53
Aynı hatayı bende alıyorum.. Üstelik iyi bir sunucuda...Çözüm olan var mı?

Demo adresi bizim sunucumuzda ve sorun yok eğer bizde sorun yoksa sizin sunucularınızda sorun vardır.Hostçunuzla görüşün
C can - #54
Bişey sorcam siteyi kurduktan sonra nasıl para kazanıp gelir işlerini halledicez bilen varmı ?
S Sabri68Tkn - #55
Hocam iyi Bir Script Bazı Yerleri Türkçeleştirilmiş Buda Beni Sevindirdi .Saolun
S Sabri68Tkn - #56
Hocam Bir Şey Sorcamda Şu config dosyasından Hangisi Hangi yere gelcek anlamadımda
F fatihsaygili - #57
Hocam kullandığım hostinger hostinger
hocam cilgin tavuklar daha benzer script varmı türkçe.

Hocam Hostinger'e nasıl kuruluyor ?
Yardımcı Olursan Sevinirim :)
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #58
Hocam Hostinger'e nasıl kuruluyor ?
Yardımcı Olursan Sevinirim :)

Hostinger gibi ücretsia hostlara denememenizde fayda var.Çünkü çoğu özellik kısıtlı veya sınırlı. Çoğu hatalar hep bu hostinger sebebiyle oluyor
F fatihsaygili - #59
Hostinger gibi ücretsia hostlara denememenizde fayda var.Çünkü çoğu özellik kısıtlı veya sınırlı. Çoğu hatalar hep bu hostinger sebebiyle oluyor

Hocam para kazandıran bir kaç oyun scriptine çok benziyor peki bu script ticari amaçla kullanılabilirmi ?
Yada kullanmaya uygunmu ?
Sana zahmet yardımcı olurmusun kardeş :)
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #60
Ticari amaçlıdan kasıt sistem üzerinden para kazanmak mı? yoksa bunu satmak mı? Kullanırsan çok büyük problem olmaz tabii ki taban aynı taban sadece grafikler değişik
F fatihsaygili - #61
Ticari amaçlıdan kasıt sistem üzerinden para kazanmak mı? yoksa bunu satmak mı? Kullanırsan çok büyük problem olmaz tabii ki taban aynı taban sadece grafikler değişik
Yatırıma teşvik etmek ve havuz sistemine benzer bir şekilde oyun şeklinde oyunculara para kazandırmak ve bizimde para kazanmamız. Yani hocam Çılgın Tavuklar vb. sitelerdeki sistem oyunculara 3 kazandırıp bizim 5 kazanmamız.
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #62
Yani hileli bir sistem mi diyorsun?
F fatihsaygili - #63
Yani hileli bir sistem mi diyorsun?
Kazançta hileden bahsetmiyorum.
Zaten oyuncular oyunu zevk için oynayacaklar.
İçine birkaç yenilik daha eklenerek.
Bunun yanında birde para kazanacaklar tabiiki diğer sitelerdeki rakamlar kadar yüksek değil daha cüzi rakamlar.
Yani oyunculara boş vaatler kandırmacalar olmadan.
Zaten oynayacak oyuncu kazanç için değil zevk için oynamalı zaten bu tip tüm siteler para kazanmadan ayakta duramaz.
Hileli bir sistem değil :)
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #64
Bu tip oyunlarda maalesef kazanç olmadan oynayan olmaz.Çünkü sistem bi hyip sistemi ve para kazandırması lazım.Bütçeniz varsa kazandırın kazanın.Kazanma işini de reklam koyarak yapabilirsiniz.
F fatihsaygili - #65
Hostingerde kullanmak için dosyaları bir yeremi yüklemeliyim nasıl yaparım.
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #66
Hostingerde kullanmak için dosyaları bir yeremi yüklemeliyim nasıl yaparım.

fptye dosyaları yükleyeceksiniz cpanelden mysqlden veritabanı açıp phpmyadminden sql dosyasını import edeceksiniz.Sonra ftpdeki configde veritabanınıza göre giriş yapacaksınız
H husami - #67
başka siteye atarmısınız link silinmiş
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #68
başka siteye atarmısınız link silinmiş

Link kontrol edildi sağlam
R Rambo - #69
oyun

merhab ilanınızı gördüm elinide oyun sripti varmı türkçe veya rusça yada bulabilrmsinzi ücreti ödencektir. 5557197494
S solo38 - #70
kardeş bunun türkçe olanı yokmu acaba
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #71
kardeş bunun türkçe olanı yokmu acaba

http://www.turkmaxi.org/forum/39470-ciftlik-hayvanlari-turkce.html burada bir kısmı Türkçeleştirilmiş olarak var
S solo38 - #72
bu çalışmıyor kardeş
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #73
bu çalışmıyor kardeş

Neresi calismiyor demo calisiyor
D DicDale - #74
HTTP 500 erorr verdi
BaRRaCuDa BaRRaCuDa - #75
HTTP 500 erorr verdi

hostingle alakalı bir durum bu
S sentez06 - #76
Hocam Bir Şey Sorcamda Şu config dosyasından Hangisi Hangi yere gelcek anlamadımda
whatsapp tan mesaj atın 553 467 5101
URL: https://www.turkmaxi.org/forum//forum/konular/%C3%87iftlik-hayvanlar%C4%B1-web-tabanl%C4%B1-online-para-kazand%C4%B1ran-oyun-sitesi.3522/