Üç Krallık Php Oyun Script (2 İzleyici)

Katıldı
Kredi
0

Untitled.png

Choi-web-game-ba-do.jpg

Untitled2.png

Untitled3.png

Untitled4.png

Sqp İd Pas
root - root

İndirmek İçin Tıkla

Rar Şifresi:
HTML:
www.turkmaxi.org

İyi Eğlenceler....

Moderatör tarafindan son düzenleme :
S

selipro

Güzel oyuna benziyor kardeşim biraz daha ayrıntı verebilirmisin ne yapılacak nasıl kurulacak ? Bilmeyenler için.

Katıldı
Kredi
0
Güzel oyuna benziyor kardeşim biraz daha ayrıntı verebilirmisin ne yapılacak nasıl kurulacak ? Bilmeyenler için.

Hatırlatmanız için teşekkürler unutmuşum :) Linkler Düzletildi

Fernet

Üye
Katıldı
Kredi
0
rar şifresi yok anlatım yok panel yok napmaya çalışıyosun anlamadımki

Fernet

Üye
Katıldı
Kredi
0

Fernet

Üye
Katıldı
Kredi
0
jar vs var vds vps lazımmı ? kesin bi anlatım yapsan yada tw den kursan karşılıksız kalmaz

Katıldı
Kredi
0
jar vs var vds vps lazımmı ? kesin bi anlatım yapsan yada tw den kursan karşılıksız kalmaz

tekrar upload ediyorum data dosyasını atmayı unutmuşum onuda atıyorum vds gerektirri

Fernet

Üye
Katıldı
Kredi
0
vds var ama ne yapacagımı bilmiyorum çılgın tavuklar vs script varsa oda iyi olur vds şimdilik yok ama kafama yatan bi script olursa domain hosting vds vps server kesin almayı düşünüyorum

Katıldı
Kredi
0
vds var ama ne yapacagımı bilmiyorum çılgın tavuklar vs script varsa oda iyi olur vds şimdilik yok ama kafama yatan bi script olursa domain hosting vds vps server kesin almayı düşünüyorum

çılgın tavularal çok benziyen scirtimiz yakın zanda premium aknda apylaşıcalktır isterseniz ona alabirlsiniz

Fernet

Üye
Katıldı
Kredi
0
vds vps siz çalışan yokmu şuan localhostta çalışan bi tane bulup türkçeleştirmek istiyorum

Fernet

Üye
Katıldı
Kredi
0
tamam saolun şuanda local hostta türkçeleştirme çalışacagım bi php tabanlı oyun scripti arıyorum hepsinde ya hata alıyorum yada kuramıyorum bi yardım edebilirmisiniz

Katıldı
Kredi
0
tamam saolun şuanda local hostta türkçeleştirme çalışacagım bi php tabanlı oyun scripti arıyorum hepsinde ya hata alıyorum yada kuramıyorum bi yardım edebilirmisiniz

şuan işlerim var kusura bakamyın yardım merkezine konunuz açıp yardım istiyebilrsiniz

Andersen

Üye
Katıldı
Kredi
0
Üç kırallık kurulum

bu oyunun nasıl kurulduğu hakkında bilgi verebilirmisiniz indirdim ve çalıştırılması gereken dosyaları çalıştırıyorum fakat sanırım bir yerlerde düzenleme yapmak gerekiyor bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

serhatacat

Üye
Katıldı
Kredi
0
Katıldı
Kredi
0

serhatacat

Üye
Katıldı
Kredi
0
aga oyunu nasil caliştircaz 3 saatir caliştiramadim oyuna bile girmedim yardim ederseniz sevinirim :(

serhatacat

Üye
Katıldı
Kredi
0
Güzel oyuna benziyor kardeşim biraz daha ayrıntı verebilirmisin ne yapılacak nasıl kurulacak ? Bilmeyenler için. İnşalah yardim edersin

Bu konuyı kimler okuyor