Üyelik Ve Gizlilik Sözleşmesi (1 İzleyici)

• Thread starter ibo348
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 5
  • Görüntülenme : 1K

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Bir Site Veya Script Kurarken En Önemli Yerlerden Biri Olan Üyelik Ve Gizlilik Sözleşmesi

Nasıl Olmalı? Nasıl Yazılmalıdır?

Hangi Maddeler Olmalı Ki Kullanıcı Açıklık Arayıp Dava Açmasın , Sitemiz Kapatılmasın.

Beni Aydınlatın​

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Uyelik ve gizlilik sozlesmesi senin site icinde senin yapacagin veya yaptirim uygulayacagin maddelerle alakalidir.Ornek olarak uyeler hakaret ederse yaptirim uygulanacigini bildirmek gibi

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Kısa kısa ornek verebilir misin hocam

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Forum ve Blog bölümlerinde kullanıcıların yorum gibi bir içerikte girdi yapabildikleri diğer alanlar, kullanıcılara yasal sorumluluklar yüklemektedir. Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan mesajlar, mesajı atan kullanıcıyı bağlamaktadır. Hiç bir şekilde xxxx site editörleri veya yöneticileri sorumluluk kabul etmez.

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Forum ve Blog bölümlerinde kullanıcıların yorum gibi bir içerikte girdi yapabildikleri diğer alanlar, kullanıcılara yasal sorumluluklar yüklemektedir. Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan mesajlar, mesajı atan kullanıcıyı bağlamaktadır. Hiç bir şekilde xxxx site editörleri veya yöneticileri sorumluluk kabul etmez.

Tesekkurler hocam. Anladım.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Bu cogaltilabilir.1 tane genis ornek verdim ama buna benzer seyler

Bu konuyı kimler okuyor