İstek İsim Öneri (1 İzleyici)

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhabalar,

Bir süredir Flash oyunlar ile ilgileniyorum Back-End developer'iyim. Aynı zaman grafik&tasarım işleri yapıyorum. Burada ya da başka platformla paylaşılmış oyun scriptleri ve reklam bütçeleri ile bir oyun çıkarmak istiyorum. Oyun pvp değil emek olacaktır fakat bir isim bulamadım.

Aklınıza gelen güzel isimler varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

İyi forumlar

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Oyun ismi gecsin mi

ismet

Üye
Katıldı
Kredi
0
Flash Gordon bir flash oyunu için uyar

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Yani kraloyun gibi bir şey mi yoksa daha değişik bir şey mi aoyun boyun gibi oyun ismi geçsin mi dedim

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0
Yani kraloyun gibi bir şey mi yoksa daha değişik bir şey mi aoyun boyun gibi oyun ismi geçsin mi dedim

Aslında yapmak istediğim bir oyun dağıtım firması oluşturmak. Çok önceden beri bununla ilgili düşünceler üretip çalışmalar yapmaktayım. Şuan içinde bulunduğum durum ise bahsettiğim firmanın ilk adımları olacak. Daha sonra mobil ve pc oyunları da dahil olacak.

İsim konusunda takıldığım nokta daha hiçbir şeye karar verememiş olmam. Yani seneryo yok. Sanırım önce çalışan bir script bulmam lazım. İsimden önce buna yardımcı olursan minnettar olurum :)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Tam anlamış değilim.Yani steam gibi bir şey mi

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0
Tam anlamış değilim.Yani steam gibi bir şey mi

örnekler çok aslında, ogame, gameforge, joygame bunlar bu piyasada büyük firmalar. tabi çok fazla zamana ihtiyaç var. [MENTION=3256]selipro[/MENTION] isimli yöneticinin bir konusu var http://www.turkmaxi.org/forum/39142-so-han-v-ong-guncel-full-kurullum-anlatim.html
bu konudaki script şuan çalışıyor mu? indiriyorum ama emin olamadım üstünden baya bi zaman geçmiş.

Yapacağım şey de bu ve bunun gibi birçak scripti kurup yayımlayarak geniş bir pazar oluşturmak.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Ne tür bilgilere sahipsin kodlama bilgin var mı? Ya da grafiksel bilgin

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0
Ne tür bilgilere sahipsin kodlama bilgin var mı? Ya da grafiksel bilgin

Grafik tasarım sertifikasına sahibim, ayrıca web tasarım&yazılım uzamnıyım, HTML PHP CSS JS AJAX PDO MYSQL alanlarında 7-8 yıllık tecrübem var. Flash ta yeterince bilgim yok sadece o kadar

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Elimizde bir tane proje var www.webmenajer.com diye geliştirme aşamasındayız.Yaklaşık 1 aydır sorunlar vardı bir şey yapamadım.Bir kaç eksiği var Türkçe ilerlemesi de %90 civarı.Eğer isterseniz o pojeye dahil olabilirsiniz.Osm tarzı web menajerlik oyunu

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0
Elimizde bir tane proje var www.webmenajer.com diye geliştirme aşamasındayız.Yaklaşık 1 aydır sorunlar vardı bir şey yapamadım.Bir kaç eksiği var Türkçe ilerlemesi de %90 civarı.Eğer isterseniz o pojeye dahil olabilirsiniz.Osm tarzı web menajerlik oyunu

tabi, detayları konuşabildiğimiz sürece neden olmasın dahil olmak isterim tabiki

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Skype eklersen konuşalım crux_python

alihan0

Üye
Katıldı
Kredi
0