Satış ⭐[Güncel]Mühendislik Öğrencisinden Profesyonel Linux Sunucu Optimizasyon Hizmeti (1 İzleyici)

Berkay24

Üye
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Yoğun İlginiz İçin Teşekkürler !

Güncel 2020
Merhaba,

Öncelikle konumu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Biraz kendimi tanıtmam gerekirse 3. sınıf İngilizce Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) öğrencisiyim, İstanbul'da yaşıyorum. Okul taksitlerim ve giderlerim için Freelance olarak bu işi yapmaktayım. Sadece Linux sistemlerle çalışmaktayım Windows sunucular için bir hizmetim bulunmamaktadır. cPanel Sertifikalı Profesyonelim. 2015'ten bu yana sayısız şekilde sunucu işlemleri gerçekleştirdim kurumsal veya bireysel olarak gerekse forum içi gerekse forum dışı yüzlerce sunucuyla ilgilendim ve ilgileniyorum. Halen dışarıdan teknik destek verdiğim Hosting firmaları da mevcuttur. Sadece WHM/cPanel Optimizasyon hizmeti vermiyorum, tüm ücretli/ücretsiz hosting kontrol panellerinin işlemlerini yapıyorum (WHM, Plesk, DirectAdmin, VestaCP, CWP, Cyberpanel ve sayamadığım diğer tüm paneller.) Pinterest - pintopin siteleriniz için, yüklü hitli siteleriniz için, şirket sunucuları için veya hosting şirketleri icin eşsiz optimizasyonlar yapmaktayım. Yapacağım optimizasyonlar sayesinde sitelerinizde sunucu tarafında maksimum hızı sağlamış olacağım kale gibi sağlam bir sunucu ile.


Verdiğim hizmetler;

Profesyonel Sunucu Optimizasyon, Kurulum Hizmeti. Yoğunluktan dolayı harici işleri alamıyorum.

Fiyatlandırmam;

Sitem üzerinden verdiğim hizmet/paket detaylarını inceleyip fiyatlandırmalarıma bakabilirsiniz : https://sunucuoptimizasyonu.com/
*** Toplu Alımlara (2+ Optimizasyon) veya Sürekli Çalıştığım Kişilere Özel İndirimim Mevcuttur ***

Full Optimizasyon alırsanız yaptığım işlemlerden sadece bazıları;

Mysql (Veritabanı Sunucusu) Optimizasyonu
my.cnf Optimizasyonu, Mysql/MariaDB Güncelleme MySQL işlemci yükünün düşürülmesi

WebServer Optimizasyonu
Litespeed/Nginx/Htppd(Apache) Optimizasyonu Xcache, Memcached, Redis vs. Kurulum ve Ayarlamaları Php işlemci yükünün düşürülmesi HTTP/2 Aktivasyonu GZIP Aktif Etme mod_pagespeed mod_brotli
Güvenlik Ayarları

CGI, Perl ve Python güvenliği Mod_userdir düzenleme Uzak MySQL engelleme/kapatma Dizinler arası geçişi kapatma Open_basedir düzenleme Php.ini düzenleme Symlink engelleme SSH güvenliği (port değişimi vs.)
Diğer Ek Ayarlamalar

Yazılımsal firewall kurulumu ve saldırı önleme ayarlamaları CxS Kurulum ayarları (Lisans alınması gerekir) Gereksiz servisleri durdurma Mail sınırlandırması Phpmail kapatma (SMTP gönderimi açma) CloudLinux + CageFS, Softaculous Kurulum ve Ayarlama Maldet kurulumu ve ayarlamaları (+ClamAV)

:RpS_love: ⭐⭐⭐⭐⭐ REFERANSLARIM TİCARETLERİMDİR ⭐⭐⭐⭐⭐:RpS_love:
:mad: Ödeme Yolları : Enpara, Papara, Ziraat, Western Union (Yurtdışı müşterileri için), Kredi/Banka Kartı # Önce iş, sonra ödeme
Webly Linkim: https://webly.com.tr/jobs/web-yazilim/profesyonel-sunucu-optimizasyonu-ve-kurulumu-yapabilirim/
:RpS_unsure: Bionluk linkim: https://bionluk.com/berkay24/sunucunuzu-optimize-edebilirim-ve-sunucu-islerinizi-yapabilirim-119869

:RpS_scared: Ödeme Bilgileri
Sitem üzerinden Havale/EFT/Kredi Kartı/Papara/Western Union ile ödemenizi yapabilirsiniz.
https://sunucuoptimizasyonu.com

☎ İletişim için;
:RpS_wub: Skype : https://join.skype.com/invite/ntTmu2oVMVcX
:RpS_wub: Mail :sunucuoptimizasyonu@gmail.com
:RpS_wub: İletişim Formu : https://sunucuoptimizasyonu.com/bize-ulasin/
Veya Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz. (Mesajlarınıza maksimum 15dk içinde geri dönüş yapılır aksi bir durum olmadığı sürece # Tapatalk ve Mail bildirimlerim aktif.)
WhatsApp Kullanmıyorum !!!

⭐Bilmeniz Gerekenler;
⭐Sadece Linux tabanlı sunucularda optimizasyon / kurulum hizmetim mevcuttur.
⭐Sunucu giriş bilgilerinizi ilettikten sonra elimdeki işlerin yoğunluğuna bağlı olarak max 2 saat içinde teslim edilir. Ödeme optimizasyon sonrasında alınır. Hafta sonları iş alımlarım devam etmektedir.
⭐Çalışma saatlerim hafta içi hafta sonu farketmeksizin 09-22 arasıdır. Mesajlarıza müsait olduğum en kısa zamanda geri dönüş yapıyorum.
⭐Mail Servisi, FTP gibi servisler için işlem yapmıyorum. Maillerinizin Spama düşmesi sorununa çözüm garantisi vermiyorum.
⭐Optimizasyon çalışmalarım sonucu GTMetrix, Pagespeed gibi skorlarınızın yükselme garantisini vermiyorum. Sonuçta site optimizasyon hizmeti vermiyorum. İşlemlerimin hepsi sunucuda yapılan işlemlerdir.
⭐İşlemlerden önce yedek alma sorunluluğu sunucu sahibindedir. Olası sorunlara karşı sunucudaki konfigürasyon dosyalarının yedeklerini almaktayım.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Top