2moons chati çalışmıyor (1 İzleyici)

trolm

Üye
Katıldı
Kredi
1
2moons kurdum eskiden çalışırdı şimdi çalışmıyor mesaj gönderilmiyor chatte

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
Eğer hosting değiştirmediysen sen de hiç bir yere müdahale etmediysen.Sunucunda bir şeyler güncellenmiştir.Bu güncelleme chati çalıştırmayabilir.Hosting yetkilisine sor serverda güncelleme yaptınız mı diye mi veya otomatik güncelleme oldu mu diye.

trolm

Üye
Katıldı
Kredi
1
Eğer hosting değiştirmediysen sen de hiç bir yere müdahale etmediysen.Sunucunda bir şeyler güncellenmiştir.Bu güncelleme chati çalıştırmayabilir.Hosting yetkilisine sor serverda güncelleme yaptınız mı diye mi veya otomatik güncelleme oldu mu diye.
hostingi değiştirdim hocam hiç bi yerede müdahale etmedim olduğu gibi kurdum tüm sürümünü denedim hepsinde çalışmıyor

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
Her hostingin her modülü bir önceki veya sonraki hostingle bir olmuyor.Bazı hostingler güvenlik modüllerini üst düzeyde tutuyor çoğu scriptin özelliği çalışmıyor.Bazıları orta düzey tutuyor bazı özellikleri açıyor.Büyük ihtimal hostingle alakalıdır bu.Hosting firmasıyla konuş böyle bir durum var bu çalışmıyor sizde de.Sonra sonucu söyle burada.Bizde ona göre bakalım

trolm

Üye
Katıldı
Kredi
1
Her hostingin her modülü bir önceki veya sonraki hostingle bir olmuyor.Bazı hostingler güvenlik modüllerini üst düzeyde tutuyor çoğu scriptin özelliği çalışmıyor.Bazıları orta düzey tutuyor bazı özellikleri açıyor.Büyük ihtimal hostingle alakalıdır bu.Hosting firmasıyla konuş böyle bir durum var bu çalışmıyor sizde de.Sonra sonucu söyle burada.Bizde ona göre bakalım
hocam önerebileceğiniz ucuz bir hosting firması varmı bu firma ilgilenmiyorda

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
763
Hangi ozelliklerde istiyorsunuz biz saglariz

Toniel

Üye
Katıldı
Kredi
0
dosyalarda bir oynama yapmış olabilirsiniz hocam.

Bu konuyı kimler okuyor