Öneri Adsense Onayı ve Reklam Yerleşimi Optimizasyonu (1 İzleyici)

YunusEmre

Üye
Katıldı
Kredi
0
Forumlarda dolaşırken Adsense başvurularının 2018 de bile fazlasıyla, reddedilme ile sonuçlandığını görüyorum, Google Bu konudaki tutumunu hiç değiştirmeyecek gibi bu yüzden belirli bir süre bu konu da Türkmaxi forum üyelerine teknik destek verme kararı aldım.

Websitelerine pek gelir getirmeyen, ancak birinci dereceden gelir kaynağı olan Adsense reklamları, çok iyi bir yerleşimle maximum gelir seviyesine rahatlıkla çıkarılabilir.

• Başvurusu reddedilenler
  • İyi bir reklam yerleşimine ihtiyaç duyanlar

Bu konu da benimle iletişime geçerseler, elimden gelen desteği vermeye çalışacağım.

Moderatör tarafindan son düzenleme :
Katıldı
Kredi
0
Merhaba bir konuda yardım istiyorum ben

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Katıldı
Kredi
0
Adsense Onay Süresi Kaç Gün Sürüyor?
İnternette Bazı Forumlara Baktım Biri 4-5 Gün Diyor Biri 1-2 Hafta Diyor. Benim Site 3 Hafta Oldu 1 Aya Yakın Bekliyorum. Reddedilmesine Bile Razıyım. :RpS_bored:

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Adsense Onay Süresi Kaç Gün Sürüyor?
İnternette Bazı Forumlara Baktım Biri 4-5 Gün Diyor Biri 1-2 Hafta Diyor. Benim Site 3 Hafta Oldu 1 Aya Yakın Bekliyorum. Reddedilmesine Bile Razıyım. :RpS_bored:

1 ay hatta 2 aya çıkabilir.Siz siteyi boş bırakmayın içeri girin.Ayrıca hakkımda kulanıcı sözleşmesi gibi detaylarda olsun sitede.Yani site site gibi olsun

Katıldı
Kredi
0
Gmo332.png

Sevineyim Mi Üzüleyim Mi Bilemedim Yapım Aşamasında Sayfalarım Vardı Ondan Reddettiler Herhalde

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
Gmo332.png

Sevineyim Mi Üzüleyim Mi Bilemedim Yapım Aşamasında Sayfalarım Vardı Ondan Reddettiler Herhalde

Şu saatten sonra adsense alımı zorlaştı.Zorlaştığı gibi adsensesi olanlar için site onaylatmak zorlaştı.Blogger siteler de bile onaylanmıyor hemen.Yani adsensenin sitelerinde

Bu konuyı kimler okuyor