Öneri Android Oyun Gerçek Para Kazanma Sistemi İçin Önerilerinizi Alabilirmiyim. (1 İzleyici)

• Thread starter selipro
  • Başlangıç zamanı
  • Cevaplar : 2
  • Görüntülenme : 1K
S

selipro

Merhaba aradaşlar bir kaç kardeşimin tasarladığı android çiftlik oyunu var. Oyun oynayarak çiftlik kuruyorsunuz ve oyun parası kazanıyorsunuz bu oyun parasını gerçek paraya çevirebiliyorunuz zevkli ve zaman geçirmek için tasarlanmış bir Android oyun. Oyun piyasaya çıkmadı ama simdiden internette para kazanma yollarından biri olarak öncülük edeceğinden emin. Sizlerin yardımı ile bu oyun için isim önerisi ve oyun için domain önerisi lazım.

Oyundan bazı görseller.

vpRVjv.jpg

1grBJA.jpg

LnENbj.jpg

r2RpO7.jpg

7NPd65.png

PrBNl9.png

gWypO3.png

ZEJp9G.jpg

LÜTFEN YORUMLARINI EKSİK ETMEYİN

ibo348

Üye
Katıldı
Yaşadığın yer
UFO
Kredi
0
Hocam 15 kuruş kurtarmaz, dilenci bile daha fazla kazanıyor. Bunlar genelde dolandırmak için kurulmuş bir sistemdir. (bana göre) Oyundan görüntüler oldukça güzel. Paylaşım için saolun.

S

selipro

Hocam 15 kuruş kurtarmaz, dilenci bile daha fazla kazanıyor. Bunlar genelde dolandırmak için kurulmuş bir sistemdir. (bana göre) Oyundan görüntüler oldukça güzel. Paylaşım için saolun.

Fiyatlandırma hakkında bilgim yok. Sahibine oyuna bir isminin bulunması açısın da konu açarak yardımcı oluyorum. Oyun tamamen türk yapımı. Android de oyun oynayarak para kazanma açısından TÜRKİYE de ilk bana göre. Herhangi bir sorunda muhattab olacağın insanlar olacak karşında.

Bu konuyı kimler okuyor