Cüce Altın Avcıları Web Tabanlı Online Oyun Scripti (1 İzleyici)

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
nasıl yani hocam anlamadım dediğinizi
sqli myslqden attınız ya daha sonra cpanelden yine phpmyadmin var orda veritabanı açtığınız database ismine tıklayın oradan listede usuer veya admin yani yönetici satırı göreceksiniz ne yazdığını bilmiyorum şimdi orada mutlak 1.üye admindir onun şifresi neyle şifrelenmişse md5 mi kendiniz şifre yapın md5 ile çevirici siteler var oradan o şifreyi kendiniz yazın kaydedin kullancı adı neye ve o belirlediğiniz şifreyle giriş yapın

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765

Asi p@TRON

Üye
Katıldı
Kredi
0
hocam amacım scriptleri düzenleyip. türkçeleştirme yaparak ücretli olarak satabilirim belki

Asi p@TRON

Üye
Katıldı
Kredi
0
elinde çalışan futbol menajerlik script varmı

Asi p@TRON

Üye
Katıldı
Kredi
0
hocam admin panelinin linki yok ortada onu bulamadım phpadminden de araştırdım yok

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
765
hocam amacım scriptleri düzenleyip. türkçeleştirme yaparak ücretli olarak satabilirim belki
php bilgin iyiyse tapabilirsin

hocam admin panelinin linki yok ortada onu bulamadım phpadminden de araştırdım yok
admin paneli bul demedim kendini 1 nolu uye yap oyunda gireceksin.Yani phpmyadminde 1. kullanici kimse o muhtemelen admindir kendini yapican oyuna giris yap o.zaman admin ibaresi gormen lazim

elinde çalışan futbol menajerlik script varmı
forumda arastirma yaparsan bulabilirsin

Asi p@TRON

Üye
Katıldı
Kredi
0
admin panelini buldum farklı yerde script öncelikle kavramaya alışıyorum türkçeleştirmek kolay türkçeleştirme bakımından %30 geldim daha script sağlam belki böyle bir projeyede girişebilirim belli olmaz. futbol menajerlik scriptlerine baktım başka sitelerin aynısı scriptler ve bozuk onlarla uğraşmak daha fazla vakti kaybıdır emin ol bulursan sağlam türkçeleştirmesini yapabilirim

Katıldı
Kredi
0
Kurulum nasıl olacak .

Asi p@TRON

Üye
Katıldı
Kredi
0
SQL Dosylarını phpadminden içeri aktar
sonra confing dosyalarını db bilgilerini yaz
oyun kurulur ancak türkçe çevirmek istersen karakter setlerini iyi bilmen lazım

cybercyborg

Cezalı
Katıldı
Kredi
0
Arkadaşlar admin paneli nerde acaba alan adına ne eklemeliyiz admin paneline erişmek için ?

kartal3457

Üye
Katıldı
Kredi
0
admin paneli id şifreyi phpmyadminden solda yukarıdan aşağı listede 9. sırada dbconfig e girince yazıyor.oradan değiştirdim giriş yapabiliyorumda. bu scripti Allah rızası için türkçeye çevirebilecek arkadaşlar varmıdır. yada translateden yapalım hadide nerden handi dosyalardan yapalım. bir yol gösterecek arkadaş varmıdır. yada çok pahalı olmayacak şekilde ücret karşılığıda olabilir

Bu konuyı kimler okuyor