Öneri Clash of Avatar Online Gelişmiş Oyun Scripti ( Full Anlatım + Videolu Anlatım ) (2 İzleyici)

myhero1

Üye
Katıldı
Kredi
0
Merhaba ben kendi bilgisayarıma kurmayı denedim localhost'a kurdum herşeyi ayarladım bilgisayarımın ip adresini de girdim şöyle bi hata alıyorum sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz?
V0mP0y.png

Katıldı
Kredi
0
Bu oyunun veritabanında Kullanıcı bilgilerinin olduğu kullancı şifrelerini bulamıyorum ordaki kullanıcı bilgilerini gmt tablosuna işleyeem fakat bulamıyorum

myhero1

Üye
Katıldı
Kredi
0
Kendi sorunumu çözdüm oyun güzel fakat dil dosyalarını nereden değişebilirim onu bilmiyorum dil dosyalarının yerini bilen varsa yardımcı olabilir mi?
V0m72R.png

myhero1

Üye
Katıldı
Kredi
0
Hiç kimse mi bilmiyor dil dosyalarının nerede olduğunu?

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Flooda gerek yok.Ben inceleyemediğim için bişey diyemeyeceğim ama klasörlerin olduğu bölümü ya da dosyaların ss atarsan bakayım

myhero1

Üye
Katıldı
Kredi
0
brm7rG.png

ALWrLz.png

W0m30P.png

P0mJr6.png

X0mRX0.png

Daha fazla detaylandırmamı istediğiniz dosya varsa söyleyin lütfen beklemedeyim

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
İhtimalleri söylüyorum.html template klasörü bir de çince klasör var o klasörün içinde dosyalar varsa muhtemelen oraları çevireceksin.Bu konuda [MENTION=2797]aliaktepe3[/MENTION] veya [MENTION=751]selipro[/MENTION] daha çok yardımcı olurlar.Dediğim gibi dosyaları tek tek bakmakta lazım aslında.

myhero1

Üye
Katıldı
Kredi
0
Flash dosyalarını editleyeceksin program buldum ama nasil yapıldığını anlatan video cekmem gerekiyor. Biraz karışık program

dostum programın adını söylersen ingilizcem var biraz araştırır yapmaya çalışırım ha sen uğraşma diye diyorum yoksa bi video çekersen gözümüz gönlümüz açılır

myhero1

Üye
Katıldı
Kredi
0
İhtimalleri söylüyorum.html template klasörü bir de çince klasör var o klasörün içinde dosyalar varsa muhtemelen oraları çevireceksin.Bu konuda [MENTION=2797]aliaktepe3[/MENTION] veya [MENTION=751]selipro[/MENTION] daha çok yardımcı olurlar.Dediğim gibi dosyaları tek tek bakmakta lazım aslında.

Dediğiniz gibi fakat textlerin dışında çok fazla resim var sanırım onlarında değişmesi gerek [MENTION=751]selipro[/MENTION]'nun da dediği gibi program gibi birşeyle daha basite indirgenebilir

gmlinee

Üye
Katıldı
Kredi
0

republic

Üye
Katıldı
Kredi
0
Türkçe oyun versiyonunu çıkarmak istiyorum çalışmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilir sunucu felan var.

republic

Üye
Katıldı
Kredi
0
443 ve 8000 Port hatası alıyorum sunucudaki bütün portları açtım hala oyuna girmiyor deli oldum

GANJA

Üye
Katıldı
Kredi
0
Uzun zamandır bunun üzerinde çalıştık ancak naptıysak bir türlü clienti editleyemedik. ragezone formunda olsun vb çeşitli forumlarda gösterilen editleme türlerini çokkez denedik ancak oyuna girdiğimizde hiç bir türlü değişiklik olmamakta onun yanı sıra chromeda giriş yaparken bir sürü hatalarla karşılaşıyorsun ancak maxthon tarayıcısı ile giriş yaptıgında hiç bir hatayla karşılaşmadan oyunu oldugu gibi sorunsuz oynayabiliyorsun çözüm sunabilicekler bana Skype Adresimden İletişim Kurabilirler : live: ( 2c7e08f2f4246537 )Parantez içine aldığım kodla skype de aratırsanız profilim çıkacaktır.

BaRRaCuDa

Root Admin
Admin
Katıldı
Kredi
764
Uzun zamandır bunun üzerinde çalıştık ancak naptıysak bir türlü clienti editleyemedik. ragezone formunda olsun vb çeşitli forumlarda gösterilen editleme türlerini çokkez denedik ancak oyuna girdiğimizde hiç bir türlü değişiklik olmamakta onun yanı sıra chromeda giriş yaparken bir sürü hatalarla karşılaşıyorsun ancak maxthon tarayıcısı ile giriş yaptıgında hiç bir hatayla karşılaşmadan oyunu oldugu gibi sorunsuz oynayabiliyorsun çözüm sunabilicekler bana Skype Adresimden İletişim Kurabilirler : live: ( 2c7e08f2f4246537 )Parantez içine aldığım kodla skype de aratırsanız profilim çıkacaktır.
Safari firefox edge bu tarayıcılarda denediniz mi?

GANJA

Üye
Katıldı
Kredi
0
Safari firefox edge bu tarayıcılarda denediniz mi?

Tarayıcı mesele değil hocam mesele editlenememesi. py 2.5 kurup verilen bir komutla sıkıştırılmış veri dosyalarını acıp txt den editleyip paketleyin ve oyuna girdiginde editlediginiz kısımlar türkçeleşecektir diye bir translate paylaşılmış durumda ancak bir çok yöntem ile denedik fayda etmedi.

CaptainATX

Bronz Üye
Katıldı
Kredi
0

Ben Sunucuma Kurdum fakat oyunda böyle karakterler gözükmüyor nasıl düzeltebilirim acil destek olursanız sizler güzel bir oyun ortamı sunmak istiyorum

AnonimTeam

Üye
Katıldı
Kredi
0
turkmaxiyi unutmam :D <3

Arda

Üye
Katıldı
Kredi
0
Bende hosting ve domain var kendim bir proje yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Yusuf

Üye
Katıldı
Kredi
0
bu oyunu piyasaya yayabilirmiyiz dosyalar güvenlimidir

Bu konuyı kimler okuyor